Turnuva Sayısı Müsabaka Sayısı Win Ort Kaz. Süresi Lost Ort.Kay.Süresi %
6 20 13 00:58 7 01:14 65

Elif KIRT ( 2005 )
...
Yazdır


Sıra No Turnuva Adı Ülkesi Yılı Kategori Siklet Madalya
1 Gençler Balkan Şampiyonası BOSNA HERSEK 2023 Gençler 48 Kg Bayan Altın Madalya
2 Cadet European Judo Cup HIRVATİSTAN 2021 Ümitler 48 Kg Bayan Bronz Madalya
3 Cadet European Judo Cup TÜRKİYE 2020 Ümitler 48 Kg Bayan Bronz Madalya
.............
.............

Maç İstatistiği

2023 BOSNA HERSEK Gençler Balkan Şampiyonası Gençler 48 Kg Bayan
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
1 Elif KIRT 1 Sıla DURMAZ TÜRKİYE Final 00:00  
2 Elif KIRT 1 RAIC Gabriela BOSNA HERSEK Yarı Final 00:00  
3 Elif KIRT 1 MOLDOVENAU Lulia ROMANYA Çeyrek Final 00:00  
4 Elif KIRT 1 Narin Handan BOSNA HERSEK 1. Tur 00:00  
2023 POLONYA Junior European Judo Cup Gençler 48 Kg Bayan
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
5 Elif KIRT 1 2 MERMET Clara 2 FRANSA 1. Tur 3:23  
2021 LETONYA Ümitler Avrupa Şampiyonası Ümitler 48 Kg Bayan
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
6 Elif KIRT POTSKHVERASHVILI Mariami 1 GÜRCİSTAN 1. Repesaj 0:00  
7 Şeyma YILDIRIM 1 Elif KIRT TÜRKİYE Çeyrek Final 0:36  
8 Elif KIRT 1 BIBE Lian İSRAİL 1. Tur 1:01  
2021 ROMANYA Cadet European Judo Cup Ümitler 48 Kg Bayan
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
9 Elif KIRT CHMIELEWSKA Kinga 1 1 POLONYA 1. Repesaj 1:49  
10 Elif KIRT 1 POLEVOD Iana 1 RUSYA Çeyrek Final 0:59  
11 Elif KIRT 1 POTSKHVERASHVILI Mariami GÜRCİSTAN 1. Tur 0:21  
2021 HIRVATİSTAN Cadet European Judo Cup Ümitler 48 Kg Bayan
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
12 Elif KIRT 1 GASHI Laurine KOSOVA 3.lük Müsabakası 0:45  
13 Elif KIRT MAMIRA Luca 1 MACARİSTAN Yarı Final 1:24  
14 Elif KIRT 1 KOCHAUF Maya AVUSTURYA Çeyrek Final 0:00  
15 Elif KIRT 1 2 FINESTRONE Ilaria İTALYA 1. Tur 4:00  
2020 TÜRKİYE Cadet European Judo Cup Ümitler 48 Kg Bayan
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
16 Şeyma YILDIRIM 2 Elif KIRT TÜRKİYE Yarı Final 0:33  
17 Elif KIRT 1 1 ABDIROVA Dana 1 KAZAKİSTAN 3.lük Müsabakası 1:32  
18 Elif KIRT 2 MALIKKYZY Samal 1 KAZAKİSTAN Çeyrek Final 3:28  
19 Elif KIRT 1 KARIAULI Nino GÜRCİSTAN 2. Tur 0:29  
20 Elif KIRT 2 PLA Norah FRANSA 1. Tur 0:58