Turnuva Sayısı Müsabaka Sayısı Win Ort Kaz. Süresi Lost Ort.Kay.Süresi %
62 191 131 02:45 60 02:55 69

Tuğçe BEDER ( 1999 )
...
Yazdır


Sıra No Turnuva Adı Ülkesi Yılı Kategori Siklet Madalya
1 Okyanus Açık AVUSTRALYA 2023 Büyükler 48 Kg Bayan Bronz Madalya
2 Grand Slam ÖZBEKİSTAN 2023 Büyükler 48 Kg Bayan Bronz Madalya
3 5.İSLAM OYUNLARI TAKIM MAÇI TÜRKİYE 2022 Büyükler TAKIMLAR Altın Madalya
4 5.İSLAM OYUNLARI TÜRKİYE 2022 Büyükler 48 Kg Bayan Altın Madalya
5 Avrupa Üniversite Oyunları POLONYA 2022 Büyükler 48 Kg Bayan Gümüş Madalya
6 Grand Slam HIRVATİSTAN 2022 Büyükler 48 Kg Bayan Bronz Madalya
7 European Open ROMANYA 2022 Büyükler 48 Kg Bayan Altın Madalya
8 Grand Prix İSRAİL 2020 Büyükler 48 Kg Bayan Bronz Madalya
9 23 Yaş Altı Avrupa Şampiyonası RUSYA 2019 Büyükler 48 Kg Bayan Bronz Madalya
10 Junior European Judo Cup ALMANYA 2019 Gençler 48 Kg Bayan Altın Madalya
11 Junior European Judo Cup LİTVANYA 2019 Gençler 48 Kg Bayan Altın Madalya
12 Gençler Avrupa Şampiyonası BULGARİSTAN 2018 Gençler 48 Kg Bayan Gümüş Madalya
13 Junior European Judo Cup ALMANYA 2018 Gençler 48 Kg Bayan Altın Madalya
14 Junior European Judo Cup ÇEK CUMHURİYETİ 2018 Gençler 48 Kg Bayan Altın Madalya
15 Gençler Balkan Şampiyonası ROMANYA 2018 Gençler 48 Kg Bayan Altın Madalya
16 Junior European Judo Cup AVUSTURYA 2018 Gençler 48 Kg Bayan Gümüş Madalya
17 Junior European Judo Cup ALMANYA 2017 Gençler 48 Kg Bayan Bronz Madalya
18 Gençler Balkan Şampiyonası BULGARİSTAN 2017 Gençler 48 Kg Bayan Altın Madalya
19 Junior European Judo Cup YUNANİSTAN 2017 Gençler 48 Kg Bayan Bronz Madalya
20 Liseler Arası Dünya Oyunları TÜRKİYE 2016 Gençler 48 Kg Bayan Altın Madalya
21 Cadet European Judo Cup POLONYA 2016 Ümitler 48 Kg Bayan Altın Madalya
22 Cadet European Judo Cup ALMANYA 2016 Ümitler 48 Kg Bayan Bronz Madalya
23 Cadet European Judo Cup TÜRKİYE 2016 Ümitler 48 Kg Bayan Bronz Madalya
24 Ümitler Dünya Şampiyonası BOSNA HERSEK 2015 Ümitler 48 Kg Bayan Bronz Madalya
25 Cadet European Judo Cup ROMANYA 2015 Ümitler 48 Kg Bayan Gümüş Madalya
26 Cadet European Judo Cup ÇEK CUMHURİYETİ 2015 Ümitler 48 Kg Bayan Altın Madalya
27 Cadet European Judo Cup TÜRKİYE 2015 Ümitler 48 Kg Bayan Bronz Madalya
28 Ümitler Balkan Şampiyonası YUNANİSTAN 2014 Ümitler 44 Kg Bayan Bronz Madalya
29 Cadet European Judo Cup ROMANYA 2014 Ümitler 44 Kg Bayan Bronz Madalya
30 Cadet European Judo Cup TÜRKİYE 2014 Ümitler 44 Kg Bayan Bronz Madalya
31 Yıldızlar Balkan Şampiyonası TÜRKİYE 2013 Yıldızlar 40 Kg Bayan Gümüş Madalya
.............
.............

Maç İstatistiği

2024 FRANSA Grand Slam Büyükler 48 Kg Bayan
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
1 Tuğçe BEDER KOGA Wakana 1 JAPONYA 2. Tur 01:25  
2 Tuğçe BEDER 1 1 STOJADINOV Andrea SIRBİSTAN 1. Tur 01:57  
2024 PORTEKİZ Grand Prix Büyükler 48 Kg Bayan
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
3 Tuğçe BEDER VARGAS LEY Mary Dee 1 ŞİLİ 1. Tur 00:44  
2023 AVUSTRALYA Okyanus Açık Büyükler 48 Kg Bayan
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
4 Tuğçe BEDER 2 Sıla ERSİN 3 TÜRKİYE 3.lük Müsabakası 12:14 X
5 Tuğçe BEDER HUI Xinran 1 ÇİN HALK CUMHUR. Yarı Final 2:16  
6 Tuğçe BEDER 1 2 MENZ Katharina ALMANYA Çeyrek Final 6:02 X
7 Tuğçe BEDER 1 2 VARGAS LEY Mary Dee 1 ŞİLİ 2. Tur 6:02 X
8 Tuğçe BEDER 1 SUZUKI Anne 3 A.B.D. 1. Tur 5:41 X
2023 FRANSA Büyükler Avrupa Şampiyonası Büyükler 48 Kg Bayan
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
9 Tuğçe BEDER 3 MALCA Tamar 2 İSRAİL 1. Tur 6:19 X
2023 ÖZBEKİSTAN Grand Slam Büyükler 48 Kg Bayan
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
10 Tuğçe BEDER 1 2 MARTINEZ ABELENDA Laura 1 İSPANYA 3.lük Müsabakası 3:36  
11 Tuğçe BEDER 2 STANGAR Marusa 1 SLOVENYA 1. Repesaj 0:00  
12 Tuğçe BEDER 1 COSTA Catarina 1 1 PORTEKİZ Çeyrek Final 5:22 X
13 Tuğçe BEDER 1 VIEU Melanie 1 FRANSA 2. Tur 4:00  
14 Tuğçe BEDER FERREIRA Natasha 3 BREZİLYA 1. Tur 6:40 X
2023 İSRAİL Grand Slam Büyükler 48 Kg Bayan
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
15 Tuğçe BEDER 3 LABORDE Maria Celia KÜBA 1. Repesaj 4:47 X
16 Tuğçe BEDER 2 PONT Blandine 1 2 FRANSA Çeyrek Final 6:47 X
17 Tuğçe BEDER 1 2 SCUTTO Assunta İTALYA 2. Tur 4:00  
18 Tuğçe BEDER 2 HOJAGELDIYEVA Aksoltan TÜRKMENİSTAN 1. Tur 1:00  
2023 FRANSA Grand Slam Büyükler 48 Kg Bayan
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
19 Tuğçe BEDER LAPUERTA COMAS Mireia 2 1 İSPANYA 3.lük Müsabakası 3:42  
20 Tuğçe BEDER 1 LABORDE Maria Celia KÜBA 1. Repesaj 1:27  
21 Tuğçe BEDER 2 PONT Blandine 2 FRANSA Çeyrek Final 3:06  
22 Tuğçe BEDER 2 LIN Chen-Hao CHINESE TAIPEI 2. Tur 1:16  
23 Tuğçe BEDER 1 RISHONY Shira 2 2 İSRAİL 1. Tur 4:00  
2022 AZERBAYCAN Grand Slam Büyükler 48 Kg Bayan
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
24 Tuğçe BEDER 1 NIKOLIC Milica 1 1 SIRBİSTAN 2. Tur 3:14  
25 Tuğçe BEDER 1 2 GERSJES Amber 1 HOLLANDA 1. Tur 4:23 X
2022 BİRLEŞİK ARAP EMİRLİKLERİ Grand Slam Büyükler 48 Kg Bayan
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
26 Tuğçe BEDER 2 LAPUERTA COMAS Mireia 1 1 İSPANYA 1. Tur 3:44  
2022 ÖZBEKİSTAN Büyükler Dünya Şampiyonası Büyükler 48 Kg Bayan
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
27 Tuğçe BEDER 2 TONAKI Funa 1 1 JAPONYA 2. Tur 5:33 X
28 Tuğçe BEDER 1 1 STANGAR Marusa 1 SLOVENYA 1. Tur 4:00  
2022 TÜRKİYE 5.İSLAM OYUNLARI TAKIM MAÇI Büyükler TAKIMLAR
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
29 Tuğçe BEDER 1 BABA MATIA Marie Celine KAMERUN Final 0:13  
30 Tuğçe BEDER 1 REZZOUG Imene CEZAYİR Yarı Final 0:57  
31 Tuğçe BEDER 1 SECK Marie Jeanne SENEGAL Çeyrek Final 0:20  
2022 TÜRKİYE 5.İSLAM OYUNLARI Büyükler 48 Kg Bayan
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
32 Tuğçe BEDER 1 ALIYEVA Konul 2 AZERBAYCAN Final 2:35  
33 Tuğçe BEDER 1 ALIYEVA Leyla 1 AZERBAYCAN Yarı Final 2:02  
34 Tuğçe BEDER 1 REZZOUG Imene CEZAYİR Çeyrek Final 0:31  
2022 POLONYA Avrupa Üniversite Oyunları Büyükler 48 Kg Bayan
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
35 Sıla ERSİN 1 Tuğçe BEDER TÜRKİYE Final 0:00  
36 Tuğçe BEDER 1 BARNIKEL Ashleigh İNGİLTERE Yarı Final 0:33  
37 Tuğçe BEDER 1 STYRCZ Weronika POLONYA Çeyrek Final 0:29  
38 Tuğçe BEDER 1 INGUIMBERT Diane 1 FRANSA 1. Tur 2:56  
2022 HIRVATİSTAN Grand Slam Büyükler 48 Kg Bayan
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
39 Tuğçe BEDER 2 NIKOLIC Milica SIRBİSTAN 3.lük Müsabakası 3:11  
40 Tuğçe BEDER 1 LABORDE Maria Celia 2 KÜBA 1. Repesaj 4:19 X
41 Tuğçe BEDER 2 MALCA Tamar 1 İSRAİL Çeyrek Final 2:08  
42 Tuğçe BEDER 1 1 GANBAATAR Narantsetseg MOĞOLİSTAN 2. Tur 1:47  
43 Tuğçe BEDER 1 PERAFAN Keisy ARJANTİN 1. Tur 0:28  
2022 MACARİSTAN Grand Slam Büyükler 48 Kg Bayan
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
44 Tuğçe BEDER 1 LIU Ting 1 ÇİN HALK CUMHUR. 1. Tur 2:44  
2022 ROMANYA European Open Büyükler 48 Kg Bayan
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
45 Tuğçe BEDER 1 BERNARD Faustine 1 FRANSA Final 2:18  
46 Tuğçe BEDER 1 ALIYEVA Ramila 1 AZERBAYCAN Yarı Final 2:14  
47 Tuğçe BEDER 1 HAGIANU Giorgia 1 ROMANYA Çeyrek Final 1:37  
48 Tuğçe BEDER 1 HAKAMI Afnan SUUDİ ARABİSTAN 1. Tur 0:21  
2020 ALMANYA Grand Slam Büyükler 48 Kg Bayan
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
49 Tuğçe BEDER 3 SCHNEIDER Helen 1 2 ALMANYA 1. Tur 3:47  
2020 FRANSA Grand Slam Büyükler 48 Kg Bayan
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
50 Tuğçe BEDER 3 CLEMENT Melanie FRANSA 1. Tur 3:31  
2020 İSRAİL Grand Prix Büyükler 48 Kg Bayan
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
51 Tuğçe BEDER 1 2 NIKOLIC Milica SIRBİSTAN 3.lük Müsabakası 5:23 X
52 Tuğçe BEDER 2 MILANI Francesca İTALYA 1. Repesaj 1:30  
53 Tuğçe BEDER 2 CLEMENT Melanie 1 FRANSA Çeyrek Final 0:40  
54 Tuğçe BEDER 1 WHITEBOOI Geronay GÜNEY AFRİKA CUM. 2. Tur 2:39  
55 Tuğçe BEDER 1 1 ALVAREZ Luz KOLOMBİYA 1. Tur 4:00  
2019 RUSYA 23 Yaş Altı Avrupa Şampiyonası Büyükler 48 Kg Bayan
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
56 Tuğçe BEDER 1 PETITTO Sofia 1 İTALYA 3.lük Müsabakası 4:00  
57 Tuğçe BEDER 1 1 2 FIORINI Michela İTALYA 1. Repesaj 4:00  
58 Tuğçe BEDER 2 LAPUERTA COMAS Mireia 1 İSPANYA Çeyrek Final 4:00  
59 Tuğçe BEDER 1 1 PULJIZ Ana Viktorija HIRVATİSTAN 1. Tur 2:45  
2019 FAS Gençler Dünya Şampiyonası Gençler 48 Kg Bayan
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
60 Tuğçe BEDER 3 JON Su Song KUZEY KORE 3.lük Müsabakası 1:50  
61 Tuğçe BEDER 1 3 BOUKLI Shirine 1 FRANSA Yarı Final 3:48  
62 Tuğçe BEDER 2 KIM Jong Hung 1 KUZEY KORE Çeyrek Final 3:15  
63 Tuğçe BEDER 1 BOBROWSKA Sian 2 İNGİLTERE 2. Tur 2:44  
64 Tuğçe BEDER 1 BRITO Raquel PORTEKİZ 1. Tur 0:18  
2019 FİNLANDİYA Gençler Avrupa Şampiyonası Gençler 48 Kg Bayan
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
65 Tuğçe BEDER SERGEEVA Alina 1 1 2 RUSYA 3.lük Müsabakası 3:52  
66 Tuğçe BEDER 1 BRITO Raquel 1 PORTEKİZ 1. Repesaj 1:39  
67 Tuğçe BEDER 1 KHUBULOVA Irena 2 RUSYA Çeyrek Final 2:07  
68 Tuğçe BEDER 2 SZLACHTA Paulina 1 POLONYA 1. Tur 2:28  
2019 ALMANYA Junior European Judo Cup Gençler 48 Kg Bayan
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
69 Tuğçe BEDER 1 1 1 BOUKLI Shirine FRANSA Final 1:40  
70 Tuğçe BEDER 1 LAPUERTA COMAS Mireia 2 İSPANYA Yarı Final 3:41  
71 Tuğçe BEDER 1 ARRAES Amanda 2 BREZİLYA Çeyrek Final 3:27  
72 Tuğçe BEDER 1 DESBUIS Jade FRANSA 1. Tur 0:50  
2019 İTALYA Üniversiade Summer Games Büyükler 52 Kg Bayan
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
73 Tuğçe BEDER KALETA Aleksandra 1 1 POLONYA 1. Repesaj 0:36  
74 Tuğçe BEDER 1 BOBRIKOVA Daria 1 RUSYA 1. Tur 1:06  
2019 LİTVANYA Junior European Judo Cup Gençler 48 Kg Bayan
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
75 Tuğçe BEDER 1 1 STOJADINOV Andrea SIRBİSTAN Final 1:53  
76 Tuğçe BEDER 1 1 1 PETIT Lois 2 BELÇİKA Yarı Final 3:39  
77 Tuğçe BEDER 1 BOBROWSKA Sian İNGİLTERE Çeyrek Final 1:11  
78 Tuğçe BEDER 1 BORISOVA Olga 1 RUSYA 1. Tur 4:00  
2019 TÜRKİYE Grand Prix Büyükler 48 Kg Bayan
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
79 Tuğçe BEDER 1 NIKOLIC Milica 2 SIRBİSTAN 1. Tur 0:57  
2019 FRANSA Grand Slam Büyükler 48 Kg Bayan
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
80 Tuğçe BEDER 1 GALBADRAKH Otgontsetseg 1 KAZAKİSTAN 1. Tur 3:20  
2019 BULGARİSTAN European Open W Büyükler 48 Kg Bayan
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
81 Tuğçe BEDER 3 BALLHAUS Mascha 2 ALMANYA 1. Tur 4:38 X
2018 MACARİSTAN 23 Yaş Altı Avrupa Şampiyonası Büyükler 48 Kg Bayan
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
82 Tuğçe BEDER STOJADINOV Andrea 1 1 SIRBİSTAN 1. Tur 1:33  
2018 BAHAMALAR Gençler Dünya Şampiyonası Gençler 48 Kg Bayan
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
83 Tuğçe BEDER 1 YOSHIDA Sana 1 JAPONYA 1. Tur 4:00  
2018 BULGARİSTAN Gençler Avrupa Şampiyonası Gençler 48 Kg Bayan
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
84 Tuğçe BEDER DOLGIKH Ekaterina 1 1 RUSYA Final 2:14  
85 Tuğçe BEDER 1 1 2 BALLHAUS Mascha 2 ALMANYA Yarı Final 3:59  
86 Tuğçe BEDER 1 PETITTO Sofia İTALYA Çeyrek Final 3:15  
87 Tuğçe BEDER 1 1 DENGG Lisa AVUSTURYA 1. Tur 3:03  
2018 ALMANYA Junior European Judo Cup Gençler 48 Kg Bayan
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
88 Tuğçe BEDER 1 1 TYNBAYEVA Galiya 1 KAZAKİSTAN Final 7:42 X
89 Tuğçe BEDER FERREIRA Laura 3 BREZİLYA Yarı Final 4:52 X
90 Tuğçe BEDER 1 2 NAUATBEK Akmaral 1 KAZAKİSTAN Çeyrek Final 4:00  
91 Tuğçe BEDER 1 ISCHT Sarah 1 ALMANYA 1. Tur 2:21  
2018 ÇEK CUMHURİYETİ Junior European Judo Cup Gençler 48 Kg Bayan
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
92 Tuğçe BEDER 1 1 NEMETH Virginia 1 KANADA Final 4:00  
93 Tuğçe BEDER 1 TUNIAN Diana 1 RUSYA Yarı Final 4:00  
94 Tuğçe BEDER 1 LIASHUK Daryna 1 UKRAYNA Çeyrek Final 2:24  
2018 ROMANYA Gençler Balkan Şampiyonası Gençler 48 Kg Bayan
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
95 Tuğçe BEDER 1 Özge ANDIÇ TÜRKİYE Final 0:00  
96 Tuğçe BEDER 1 SZATMARY Carmen ROMANYA Yarı Final 0:00  
2018 AVUSTURYA Junior European Judo Cup Gençler 48 Kg Bayan
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
97 Tuğçe BEDER FERREIRA Laura 1 BREZİLYA Final 0:18  
98 Tuğçe BEDER 1 1 DENGG Lisa 1 AVUSTURYA Yarı Final 4:00  
99 Tuğçe BEDER 1 PETIT Lois 2 BELÇİKA Çeyrek Final 4:25 X
100 Tuğçe BEDER 1 SCHIOPU Catalina 1 ROMANYA 1. Tur 2:27  
2018 TÜRKİYE Grand Prix Büyükler 48 Kg Bayan
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
101 Tuğçe BEDER 1 1 COSTA Catarina 1 1 PORTEKİZ 1. Tur 2:00  
2018 POLONYA European Open W Büyükler 48 Kg Bayan
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
102 Tuğçe BEDER Ulrich Mira 1 ALMANYA 1. Tur 3:34  
2018 TUNUS Grand Prix Büyükler 48 Kg Bayan
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
103 Tuğçe BEDER 1 AGAZADE Oksana 1 RUSYA 1. Tur 4:00  
2017 HIRVATİSTAN Gençler Dünya Şampiyonası Gençler 48 Kg Bayan
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
104 Tuğçe BEDER MATIAS Patricia 1 PORTEKİZ 1. Tur 6:55 X
2017 SLOVENYA Gençler Avrupa Şampiyonası Gençler 48 Kg Bayan
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
105 Tuğçe BEDER 1 MARTINEZ ABELENDA Laura 2 1 İSPANYA 1. Tur 4:00  
2017 ALMANYA Junior European Judo Cup Gençler 48 Kg Bayan
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
106 Tuğçe BEDER 1 2 FIORINI Michela 1 İTALYA 3.lük Müsabakası 4:00  
107 Tuğçe BEDER ALIYEVA Leyla 1 AZERBAYCAN Yarı Final 7:33 X
108 Tuğçe BEDER 5 CONRAN Emily 1 AVUSTRALYA Çeyrek Final 4:00  
109 Tuğçe BEDER 1 1 SANTINI Giulia İTALYA 1. Tur 0:31  
2017 BULGARİSTAN Gençler Balkan Şampiyonası Gençler 48 Kg Bayan
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
110 Tuğçe BEDER 1 Melissa ÇAKMAKLI TÜRKİYE Final 0:48  
111 Tuğçe BEDER 1 BRKANIC Ema BOSNA HERSEK Yarı Final 0:00  
112 Tuğçe BEDER 1 BJELIC Branislava SIRBİSTAN Çeyrek Final 0:00  
113 Tuğçe BEDER STOICA Madalina 1 ROMANYA 1. Tur 4:28 X
2017 YUNANİSTAN Junior European Judo Cup Gençler 48 Kg Bayan
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
114 Tuğçe BEDER 3 SOSEROVA Natali BULGARİSTAN 3.lük Müsabakası 4:00  
115 Tuğçe BEDER 1 1 2 WIESENHOFER Sarah AVUSTURYA 1. Repesaj 1:49  
116 Tuğçe BEDER STOJADINOV Andrea 1 1 SIRBİSTAN Çeyrek Final 4:00  
2017 BULGARİSTAN European Open W Büyükler 48 Kg Bayan
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
117 Tuğçe BEDER 1 MINSKER Noa 1 İSRAİL 1. Repesaj 2:04  
118 Tuğçe BEDER RISHONY Shira 1 İSRAİL Çeyrek Final 0:28  
119 Tuğçe BEDER 1 1 1 AKKER Kim HOLLANDA 1. Tur 3:24  
2016 İSPANYA Gençler Avrupa Şampiyonası Gençler 48 Kg Bayan
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
120 Tuğçe BEDER 1 COSTA Catarina PORTEKİZ 1. Tur 4:00  
2016 TÜRKİYE Liseler Arası Dünya Oyunları Gençler 48 Kg Bayan
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
121 Tuğçe BEDER 1 PIMENTA Larissa BREZİLYA Final 5:36 X
122 Tuğçe BEDER 1 MELANIE Vieu FRANSA Pul 3 0:46  
123 Tuğçe BEDER 1 KASHINA Daris RUSYA Pul 2 3:36  
124 Tuğçe BEDER 1 TOKAS Mahima HİNDİSTAN Pul 1 0:59  
2016 POLONYA Cadet European Judo Cup Ümitler 48 Kg Bayan
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
125 Tuğçe BEDER 1 BALLHAUS Mascha 1 ALMANYA Final 3:23  
126 Tuğçe BEDER 1 1 MONNARD Manon 1 İSVİÇRE Yarı Final 2:06  
127 Tuğçe BEDER 1 1 1 KAISER Franziska AVUSTURYA Çeyrek Final 2:08  
128 Tuğçe BEDER 1 1 DE WINTER Marit HOLLANDA 1. Tur 1:00  
2016 ALMANYA Cadet European Judo Cup Ümitler 48 Kg Bayan
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
129 Tuğçe BEDER 1 MONNARD Manon İSVİÇRE 3.lük Müsabakası 4:00  
130 Tuğçe BEDER KHUBULOVA Irena 1 RUSYA Yarı Final 0:59  
131 Tuğçe BEDER 1 1 LO A NJOE Dewy HOLLANDA Çeyrek Final 1:38  
132 Tuğçe BEDER 1 1 SALZGEBER Celine 1 AVUSTURYA 2. Tur 4:00  
133 Tuğçe BEDER 2 1 DUDENKO Anna 1 RUSYA 1. Tur 4:00  
2016 TÜRKİYE Cadet European Judo Cup Ümitler 48 Kg Bayan
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
134 Tuğçe BEDER Zeliha CİNCİ 1 TÜRKİYE 3.lük Müsabakası 4:00  
135 Tuğçe BEDER 1 Yasemin Özge YALÇIN 1 TÜRKİYE 2. Repesaj 0:00  
136 Tuğçe BEDER 1 1 Beyza ÇETİNGÖZ TÜRKİYE 1. Repesaj 2:17  
137 Tuğçe BEDER 1 GUSSENBERG Jana 1 1 ALMANYA Çeyrek Final 1:57  
138 Tuğçe BEDER 1 2 DUMITRU Maria ROMANYA 1. Tur 4:00  
2015 BOSNA HERSEK Ümitler Dünya Şampiyonası Ümitler 48 Kg Bayan
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
139 Tuğçe BEDER 1 PONT Blandine FRANSA 3.lük Müsabakası 4:00  
140 Tuğçe BEDER KELDIYOROVA Diyora 1 1 ÖZBEKİSTAN Yarı Final 1:20  
141 Tuğçe BEDER 1 1 PETROVIC Nadezda SIRBİSTAN Çeyrek Final 4:00  
142 Tuğçe BEDER 1 1 KULISH Faina 1 RUSYA 2. Tur 4:00  
143 Tuğçe BEDER 1 1 1 KARCHIEVA Shukrona 1 TACİKİSTAN 1. Tur 3:19  
2015 BULGARİSTAN Ümitler Avrupa Şampiyonası Ümitler 48 Kg Bayan
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
144 Tuğçe BEDER 1 BRLETIC Matea HIRVATİSTAN 2. Tur 4:00  
145 Tuğçe BEDER 1 REXHEPI Arbresha MAKEDONYA 1. Tur 1:02  
2015 GÜRCİSTAN EYOF ( Avrupa Gençlik Oyunları ) Ümitler 48 Kg Bayan
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
146 Tuğçe BEDER 1 PETROVIC Nadezda 1 1 SIRBİSTAN 3.lük Müsabakası 3:00  
147 Tuğçe BEDER 1 MARCUS TABELLION Coraline 1 1 FRANSA Yarı Final 2:26  
148 Tuğçe BEDER 1 1 KHARLAPANOVA Daria 1 RUSYA Çeyrek Final 4:00  
149 Tuğçe BEDER KIPSHIDZE Natalia 2 GÜRCİSTAN 1. Tur 4:00  
2015 POLONYA Cadet European Judo Cup Ümitler 48 Kg Bayan
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
150 Tuğçe BEDER PETROVIC Nadezda 1 1 SIRBİSTAN 2. Repesaj 1:05  
151 Tuğçe BEDER 2 2 BALLHAUS Seija ALMANYA 1. Repesaj 3:49  
152 Tuğçe BEDER MOSDIER Anais 2 1 FRANSA 2. Tur 1:37  
153 Tuğçe BEDER 1 MAJCHER Danuta POLONYA 1. Tur 1:44  
2015 ROMANYA Cadet European Judo Cup Ümitler 48 Kg Bayan
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
154 Tuğçe BEDER 1 PETROVIC Nadezda 1 SIRBİSTAN Final 1:48  
155 Tuğçe BEDER 1 1 ROTARI Ana 1 MOLDOVYA Yarı Final 4:00  
156 Tuğçe BEDER 1 BULASHEVYCH Mariia 1 UKRAYNA Çeyrek Final 2:27  
157 Tuğçe BEDER 1 1 KOPASZ Fanni MACARİSTAN 1. Tur 0:44  
2015 ÇEK CUMHURİYETİ Cadet European Judo Cup Ümitler 48 Kg Bayan
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
158 Tuğçe BEDER 1 2 1 MIHALOVITS Kincso 1 MACARİSTAN Final 4:00  
159 Tuğçe BEDER 1 3 NORDER Aniek HOLLANDA Yarı Final 4:00  
160 Tuğçe BEDER BONTROP Jill 2 HOLLANDA Çeyrek Final 4:00  
161 Tuğçe BEDER 3 SCHEFFOLD Jana 1 ALMANYA 2. Tur 4:00  
162 Tuğçe BEDER 2 FINK Laura 3 AVUSTURYA 1. Tur 4:00  
2015 TÜRKİYE Cadet European Judo Cup Ümitler 48 Kg Bayan
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
163 Zeliha CİNCİ Tuğçe BEDER TÜRKİYE 2. Repesaj 4:00  
164 Tuğçe BEDER KULISH Faina RUSYA 3.lük Müsabakası 0:00  
165 Tuğçe BEDER 1 1 TYNBAYEVA Galiya 1 KAZAKİSTAN 1. Repesaj 2:36  
166 Tuğçe BEDER 1 DOLGIKH Ekaterina RUSYA 2. Tur 4:00  
167 Tuğçe BEDER 2 1 MAMMADALIYEVA Gultaj 2 AZERBAYCAN 1. Tur 4:00  
2014 YUNANİSTAN Ümitler Avrupa Şampiyonası Ümitler 44 Kg Bayan
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
168 Tuğçe BEDER 3 MIHALOVITS Kincso MACARİSTAN 1. Repesaj 4:00  
169 Tuğçe BEDER 2 FIORINI Michela 1 İTALYA Çeyrek Final 4:00  
170 Tuğçe BEDER 1 1 IONITA Georgiana ROMANYA 1. Tur 1:41  
2014 YUNANİSTAN Ümitler Balkan Şampiyonası Ümitler 44 Kg Bayan
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
171 Tuğçe BEDER 1 ENE Tania ROMANYA 3.lük Müsabakası 0:00  
172 Tuğçe BEDER CHISS Mihaela 1 ROMANYA Yarı Final 0:00  
173 Tuğçe BEDER 1 ATHANAS Zariopi YUNANİSTAN Çeyrek Final 0:00  
2014 ÇEK CUMHURİYETİ Cadet European Judo Cup Ümitler 44 Kg Bayan
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
174 Tuğçe BEDER 2 Melissa ÇAKMAKLI TÜRKİYE 2. Repesaj 4:00  
175 Tuğçe BEDER 1 1 MURAT Guldana 3 KAZAKİSTAN 1. Repesaj 4:00  
176 Tuğçe BEDER 1 SHMAL Valentyna UKRAYNA Çeyrek Final 4:00  
177 Tuğçe BEDER BERINGER Fatime 1 MACARİSTAN 1. Tur 4:00  
2014 ROMANYA Cadet European Judo Cup Ümitler 44 Kg Bayan
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
178 Tuğçe BEDER 1 2 IONITA Georgiana ROMANYA 3.lük Müsabakası 0:00  
179 Tuğçe BEDER 1 CASTAGNOLA Martina İTALYA 2. Repesaj 0:00  
180 Tuğçe BEDER 1 CIOBOTARU Diana Ana-Maria A.B.D. 1. Repesaj 0:00  
181 Tuğçe BEDER ROTARI Ana 1 MOLDOVYA Çeyrek Final 0:00  
182 Tuğçe BEDER 1 CHISS Mihaela ROMANYA 1. Tur 0:00  
2014 TÜRKİYE Cadet European Judo Cup Ümitler 44 Kg Bayan
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
183 Tuğçe BEDER 2 2 Merve KOÇER TÜRKİYE 3.lük Müsabakası 4:00  
184 Tuğçe BEDER 1 1 ADUSHEVA Natalya 1 RUSYA 3. Repesaj 4:00  
185 Tuğçe BEDER 1 1 SABLYEVA Kateryna 1 UKRAYNA 2. Repesaj 4:00  
186 Melissa ÇAKMAKLI 1 1 Tuğçe BEDER 1 TÜRKİYE Çeyrek Final 1:38  
187 Tuğçe BEDER 1 2 PAIYZ Zhadyra 3 KAZAKİSTAN 2. Tur 4:00  
2013 TÜRKİYE Yıldızlar Balkan Şampiyonası Yıldızlar 40 Kg Bayan
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
188 Tuğçe BEDER 1 IVKOVIC Marija 1 1 SIRBİSTAN Final 3:00  
189 Tuğçe BEDER 1 PETROVIC Nadezda SIRBİSTAN Yarı Final 3:00  
190 Tuğçe BEDER 1 TZIOTI Athanasia YUNANİSTAN Çeyrek Final 0:00  
191 Tuğçe BEDER 1 MARIJA Zelenika BOSNA HERSEK 1. Tur 0:00