Turnuva Sayısı Müsabaka Sayısı Win Ort Kaz. Süresi Lost Ort.Kay.Süresi %
65 177 97 02:32 80 03:22 55

Minel AKDENİZ ( 1999 )
...
Yazdır


Sıra No Turnuva Adı Ülkesi Yılı Kategori Siklet Madalya
1 Senior European Judo Cup BOSNA HERSEK 2023 Büyükler 63 Kg Bayan Bronz Madalya
2 Büyükler MİX Takımlar Avrupa Şampiyonası FRANSA 2022 Büyükler TAKIMLAR Bronz Madalya
3 5.İSLAM OYUNLARI TAKIM MAÇI TÜRKİYE 2022 Büyükler TAKIMLAR Altın Madalya
4 5.İSLAM OYUNLARI TÜRKİYE 2022 Büyükler 70 Kg Bayan Bronz Madalya
5 European Open BOSNA HERSEK 2022 Büyükler 70 Kg Bayan Bronz Madalya
6 Büyükler Avrupa Takımlar Şampiyonası RUSYA 2021 Büyükler TAKIMLAR Bronz Madalya
7 23 Yaş Altı Avrupa Şampiyonası RUSYA 2019 Büyükler 63 Kg Bayan Bronz Madalya
8 Junior European Judo Cup LİTVANYA 2019 Gençler 63 Kg Bayan Gümüş Madalya
9 Junior European Judo Cup YUNANİSTAN 2019 Gençler 63 Kg Bayan Bronz Madalya
10 Gençler Balkan Şampiyonası ROMANYA 2018 Gençler 63 Kg Bayan Bronz Madalya
11 Junior European Judo Cup YUNANİSTAN 2017 Gençler 63 Kg Bayan Bronz Madalya
12 Ümitler Balkan Şampiyonası SIRBİSTAN 2016 Ümitler 63 Kg Bayan Altın Madalya
13 Cadet European Judo Cup POLONYA 2016 Ümitler 63 Kg Bayan Bronz Madalya
14 Cadet European Judo Cup TÜRKİYE 2016 Ümitler 63 Kg Bayan Gümüş Madalya
15 Cadet European Judo Cup ROMANYA 2015 Ümitler 63 Kg Bayan Bronz Madalya
16 Ümitler Balkan Şampiyonası YUNANİSTAN 2014 Ümitler 57 Kg Bayan Gümüş Madalya
17 Cadet European Judo Cup TÜRKİYE 2014 Ümitler 57 Kg Bayan Gümüş Madalya
18 Yıldızlar Balkan Şampiyonası TÜRKİYE 2013 Yıldızlar 52 Kg Bayan Bronz Madalya
.............
.............

Maç İstatistiği

2023 AVUSTRALYA Okyanus Açık Büyükler 63 Kg Bayan
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
1 Minel AKDENİZ 1 KIM Jisu 1 GÜNEY KORE CUM. 2. Tur 4:02 X
2 Minel AKDENİZ 1 SNELGAR Claudia YENİ ZELANDA 1. Tur 0:52  
2023 FRANSA Büyükler Avrupa Şampiyonası Büyükler 63 Kg Bayan
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
3 Minel AKDENİZ 1 OBERAN Iva 1 HIRVATİSTAN 1. Tur 1:38  
2023 BİRLEŞİK ARAP EMİRLİKLERİ Grand Slam Büyükler 63 Kg Bayan
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
4 Minel AKDENİZ 2 LILUASHVILI Dali 1 1 RUSYA 1. Tur 4:00  
2023 AZERBAYCAN Grand Slam Büyükler 63 Kg Bayan
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
5 Minel AKDENİZ 2 KRSSAKOVA Magdalena 1 1 AVUSTURYA 1. Tur 3:54  
2023 AVUSTURYA Grand Prix Büyükler 63 Kg Bayan
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
6 Minel AKDENİZ 2 HERRMANN Vivian 1 2 ALMANYA 1. Tur 6:20 X
2023 BOSNA HERSEK Senior European Judo Cup Büyükler 63 Kg Bayan
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
7 Minel AKDENİZ FISCHER Malin 3 ALMANYA 3.lük Müsabakası 03:53  
8 Minel AKDENİZ 1 1 SIMIC Nina 1 2 HIRVATİSTAN 3. Repesaj 04:31 X
9 Minel AKDENİZ 1 1 JAWOROWSKI Naemi NORVEÇ 2. Repesaj 04:00  
10 Minel AKDENİZ POHL Dena 1 1 ALMANYA 2. Tur 02:26  
11 Minel AKDENİZ 1 1 TINTOR Tea SIRBİSTAN 1. Tur 04:00  
2023 TÜRKİYE Grand Slam Büyükler 63 Kg Bayan
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
12 Minel AKDENİZ 2 BEAUCHEMIN-PINARD Catherine 1 KANADA 2. Tur 5:53  
13 Minel AKDENİZ 1 1 BOLD Gankhaich MOĞOLİSTAN 1. Tur 0:46  
2022 FRANSA Büyükler MİX Takımlar Avrupa Şampiyonası Büyükler TAKIMLAR
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
14 Minel AKDENİZ GERCSAK Szabina 1 1 MACARİSTAN 3.lük Müsabakası 5:10 X
15 Minel AKDENİZ PINOT Margaux 1 FRANSA Yarı Final 0:00  
16 Minel AKDENİZ 2 PEDROTTI Irene 1 2 İTALYA Çeyrek Final 3:39  
17 Minel AKDENİZ 1 BRANCHEVA Lidia 1 BULGARİSTAN 1. Tur 1:37  
2022 AZERBAYCAN Grand Slam Büyükler 70 Kg Bayan
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
18 Minel AKDENİZ PEREZ Maria 2 PORTORİKO 2. Tur 2:25  
19 Minel AKDENİZ 1 GULBANI Nino GÜRCİSTAN 1. Tur 0:59  
2022 AVUSTURYA European Open Büyükler 70 Kg Bayan
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
20 Minel AKDENİZ FUENTES Nairelis 1 1 KÜBA 1. Repesaj 3:11  
21 Minel AKDENİZ 1 POLLERES Michaela 1 2 AVUSTURYA Çeyrek Final 4:00  
22 Minel AKDENİZ 1 AMIHAI Shaked 2 İSRAİL 1. Tur 2:17  
2022 TÜRKİYE 5.İSLAM OYUNLARI TAKIM MAÇI Büyükler TAKIMLAR
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
23 Minel AKDENİZ RAKİP YOK IJF Final 0:00  
24 Minel AKDENİZ 1 RAKİP YOK IJF Yarı Final 0:00  
25 Minel AKDENİZ 1 SONKO Khadija SENEGAL Çeyrek Final 1:00  
2022 TÜRKİYE 5.İSLAM OYUNLARI Büyükler 70 Kg Bayan
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
26 Minel AKDENİZ 1 1 2 HASANLI Gunel 1 1 AZERBAYCAN 3.lük Müsabakası 5:24 X
27 Minel AKDENİZ 1 LANDOLSI Nihel 1 2 TUNUS Yarı Final 4:00  
28 Minel AKDENİZ 1 1 NAZAROVA Shokhista ÖZBEKİSTAN Çeyrek Final 3:23  
29 Minel AKDENİZ 1 KAMARA Maimuna GAMBİYA 1. Tur 0:41  
2022 CEZAYİR AKDENİZ OYUNLARI Büyükler 70 Kg Bayan
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
30 Minel AKDENİZ CRISOSTOMO Joana 1 PORTEKİZ 1. Tur 0:09  
2022 BULGARİSTAN Büyükler Avrupa Şampiyonası Büyükler 70 Kg Bayan
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
31 Minel AKDENİZ 2 PINOT Margaux 1 FRANSA 2. Tur 4:00  
32 Minel AKDENİZ 1 2 GOSHEN Maya 1 İSRAİL 1. Tur 2:46  
2022 TÜRKİYE Grand Slam Büyükler 70 Kg Bayan
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
33 Minel AKDENİZ 1 GOMEZ FERIA Idelannis 1 KÜBA 1. Tur 4:00  
2022 POLONYA European Open Büyükler 70 Kg Bayan
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
34 Minel AKDENİZ DE VOOGD Margit 1 1 HOLLANDA 1. Repesaj 3:19  
35 Minel AKDENİZ 3 KUWAGATA Moka JAPONYA Çeyrek Final 3:13  
36 Minel AKDENİZ 1 1 BETEMPS Cecilia 1 İTALYA 1. Tur 2:36  
2022 BOSNA HERSEK European Open Büyükler 70 Kg Bayan
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
37 Minel AKDENİZ 1 Fidan ÖGEL TÜRKİYE 3.lük Müsabakası 1:04  
38 Minel AKDENİZ 2 CVJETKO Lara 1 1 HIRVATİSTAN Yarı Final 2:49  
39 Minel AKDENİZ 1 2 DIOLLOT Juliette 2 FRANSA Çeyrek Final 5:04 X
40 Minel AKDENİZ 1 1 HASANLI Gunel AZERBAYCAN 1. Tur 4:00  
2021 RUSYA Büyükler Avrupa Takımlar Şampiyonası Büyükler TAKIMLAR
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
41 Minel AKDENİZ 1 MAEKELBURG Sarah 1 2 HOLLANDA 3.lük Müsabakası 3:30  
42 Minel AKDENİZ 2 TCHANTURIA Mariam 1 1 2 GÜRCİSTAN Yarı Final 4:00  
43 Minel AKDENİZ GIZATULINA Dina 3 RUSYA 1. Tur 10:08  
44 Minel AKDENİZ 1 GIZATULINA Dina 1 RUSYA 1. Tur 4:00  
2021 MACARİSTAN 23 Yaş Altı Avrupa Şampiyonası Büyükler 70 Kg Bayan
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
45 Minel AKDENİZ 2 PEDROTTI Irene 1 2 İTALYA 1. Tur 4:00  
2021 PORTEKİZ Büyükler Avrupa Şampiyonası Büyükler 70 Kg Bayan
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
46 Minel AKDENİZ 1 VAN DIJKE Sanne 1 1 2 HOLLANDA 1. Tur 3:09  
2021 TÜRKİYE Grand Slam Büyükler 70 Kg Bayan
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
47 Minel AKDENİZ 2 BERNABEU AVOMO Maria 1 2 İSPANYA 3.lük Müsabakası 5:32 X
48 Minel AKDENİZ POLLING Kim 2 HOLLANDA Yarı Final 2:42  
49 Minel AKDENİZ 1 1 RODRIGUEZ Elvismar 1 IJF Çeyrek Final 4:00  
50 Minel AKDENİZ NIANG Assmaa 3 FAS 2. Tur 3:13  
51 Minel AKDENİZ 1 ARREY SOPHINA Ayuk Otay 3 KAMERUN 1. Tur 2:23  
2021 İSRAİL Grand Slam Büyükler 70 Kg Bayan
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
52 Minel AKDENİZ 2 PETERSEN POLLARD Kelly 1 İNGİLTERE 1. Tur 3:58  
2020 MACARİSTAN Grand Slam Büyükler 63 Kg Bayan
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
53 Minel AKDENİZ 1 VAN DEN BERG Geke 2 1 HOLLANDA 1. Tur 2:44  
2020 ALMANYA Grand Slam Büyükler 63 Kg Bayan
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
54 Minel AKDENİZ 1 KRSSAKOVA Magdalena 1 AVUSTURYA 1. Tur 4:00  
2020 FRANSA Grand Slam Büyükler 63 Kg Bayan
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
55 Minel AKDENİZ FAZLIU Laura 1 1 1 KOSOVA 1. Tur 1:49  
2020 İSRAİL Grand Prix Büyükler 63 Kg Bayan
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
56 Minel AKDENİZ 1 BEAUCHEMIN-PINARD Catherine 1 1 KANADA 1. Tur 3:07  
2019 RUSYA 23 Yaş Altı Avrupa Şampiyonası Büyükler 63 Kg Bayan
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
57 Minel AKDENİZ 1 1 ZACHOVA Renata 2 ÇEK CUMHURİYETİ 3.lük Müsabakası 5:23 X
58 Minel AKDENİZ 2 1 SCHMIDT Agatha 1 ALMANYA 1. Repesaj 4:14 X
59 Minel AKDENİZ 3 KOLYADENKOVA Anastasia 1 RUSYA Çeyrek Final 5:53 X
60 Minel AKDENİZ 2 OBERAN Iva 1 1 HIRVATİSTAN 1. Tur 5:30 X
2019 FAS Gençler Dünya Şampiyonası Gençler 63 Kg Bayan
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
61 Minel AKDENİZ 2 URA Asumi 1 1 JAPONYA 1. Tur 2:22  
2019 FİNLANDİYA Gençler Avrupa Şampiyonası Gençler 63 Kg Bayan
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
62 Minel AKDENİZ POHL Dena 1 1 ALMANYA 1. Repesaj 3:34  
63 Minel AKDENİZ WINZIG Annabelle 1 1 ALMANYA Çeyrek Final 3:06  
64 Minel AKDENİZ 1 1 OBERAN Iva HIRVATİSTAN 2. Tur 4:00  
65 Minel AKDENİZ 1 D ISANTO Nicolle İTALYA 1. Tur 0:44  
2019 ALMANYA Junior European Judo Cup Gençler 63 Kg Bayan
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
66 Minel AKDENİZ MORAES Gabriella 1 2 BREZİLYA 1. Tur 4:00  
2019 LİTVANYA Junior European Judo Cup Gençler 63 Kg Bayan
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
67 Minel AKDENİZ POHL Dena 1 1 ALMANYA Final 2:14  
68 Minel AKDENİZ 1 2 OZBAS Szofi 2 MACARİSTAN Yarı Final 7.22 X
69 Minel AKDENİZ 1 2 OBRADOVIC Anja 2 SIRBİSTAN Çeyrek Final 5:37 X
70 Minel AKDENİZ 1 DE VRIES Dewi ALMANYA 2. Tur 0:41  
71 Minel AKDENİZ 1 NIEUWESTEEG Suzey HOLLANDA 1. Tur 1:01  
2019 TÜRKİYE Grand Prix Büyükler 63 Kg Bayan
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
72 Minel AKDENİZ WATANABE Kiyomi 1 1 1 FİLİPİNLER 1. Tur 3:27  
2019 YUNANİSTAN Junior European Judo Cup Gençler 63 Kg Bayan
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
73 Minel AKDENİZ 1 Nurdan ALMALI TÜRKİYE 3.lük Müsabakası 0:19  
74 Minel AKDENİZ 1 MANUSHEVA Anna-Maria BULGARİSTAN 2. Repesaj 1:27  
75 Minel AKDENİZ 1 SZAFRAN Agata 1 POLONYA 1. Repesaj 2:09  
76 Minel AKDENİZ 2 FAZLIU Laura 1 2 KOSOVA 2. Tur 8:32 X
77 Minel AKDENİZ 1 MATIAS Patricia 2 PORTEKİZ 1. Tur 3:34  
2019 BULGARİSTAN European Open W Büyükler 63 Kg Bayan
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
78 Minel AKDENİZ 2 PUCHE Isabel 1 İSPANYA 1. Repesaj 5:46 X
79 Minel AKDENİZ 1 DI CINTIO Maelle 1 FRANSA Çeyrek Final 2:51  
80 Minel AKDENİZ 1 1 SIMEOLI Nadia İTALYA 2. Tur 4:00  
81 Minel AKDENİZ 1 1 GALLES Alisha 1 2 A.B.D. 1. Tur 3:51  
2018 ALMANYA Junior European Judo Cup Gençler 63 Kg Bayan
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
82 Minel AKDENİZ DE VRIES Dewi 1 2 ALMANYA 1. Tur 4:00  
2018 ÇEK CUMHURİYETİ Junior European Judo Cup Gençler 63 Kg Bayan
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
83 Minel AKDENİZ 3 LUDVIK Lia 2 SLOVENYA 1. Tur 4:49 X
2018 ROMANYA Gençler Balkan Şampiyonası Gençler 63 Kg Bayan
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
84 Minel AKDENİZ 1 KOVAÇEVIÇ Dzana BOSNA HERSEK 3.lük Müsabakası 0:00  
85 Minel AKDENİZ SAMARDZIC Andjela 1 BOSNA HERSEK Yarı Final 0:00  
86 Minel AKDENİZ 1 MILIC Mirjana KARADAĞ Çeyrek Final 0:00  
2018 AVUSTURYA Junior European Judo Cup Gençler 63 Kg Bayan
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
87 Minel AKDENİZ RICKEN Mina Agneta 1 1 YUNANİSTAN 2. Tur 5:04 X
88 Minel AKDENİZ 1 HAGELSKJAER Asta DANİMARKA 1. Tur 0:59  
2018 TÜRKİYE Grand Prix Büyükler 63 Kg Bayan
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
89 Minel AKDENİZ 1 BADUROVA Kamila 2 RUSYA 1. Tur 2:03  
2018 BOSNA HERSEK Junior European Judo Cup Gençler 63 Kg Bayan
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
90 Minel AKDENİZ 2 BABIC Lucija 1 HIRVATİSTAN 1. Repesaj 6:03 X
91 Minel AKDENİZ FAZLIU Laura 1 1 KOSOVA Çeyrek Final 3:43  
92 Minel AKDENİZ 1 VAROSIC Selena BOSNA HERSEK 1. Tur 0:18  
2017 KARADAĞ 23 Yaş Altı Avrupa Şampiyonası Büyükler 63 Kg Bayan
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
93 Minel AKDENİZ 3 KULIKOVA Michaela 1 ÇEK CUMHURİYETİ 1. Tur 5:45 X
2017 SLOVENYA Gençler Avrupa Şampiyonası Gençler 63 Kg Bayan
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
94 Minel AKDENİZ 1 LUDVIK Lia 1 2 SLOVENYA 1. Tur 5:51 X
2017 ALMANYA Junior European Judo Cup Gençler 63 Kg Bayan
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
95 Minel AKDENİZ COUGHLAN Maeve 1 1 AVUSTRALYA 3. Tur 4:00  
96 Minel AKDENİZ 1 1 ZEGERS Lisette 1 HOLLANDA 2. Tur 5:27 X
97 Minel AKDENİZ 1 2 1 CHRISTENSEN Helene 1 DANİMARKA 1. Tur 4:00  
2017 TÜRKİYE Grand Prix Büyükler 63 Kg Bayan
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
98 Minel AKDENİZ BALDORJ Mungunchimeg 1 1 MOĞOLİSTAN 1. Tur 4:00  
2017 YUNANİSTAN Junior European Judo Cup Gençler 63 Kg Bayan
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
99 Minel AKDENİZ Deniz YILMAZ 3 TÜRKİYE 3.lük Müsabakası 5:17 X
100 Minel AKDENİZ 1 RICKEN Mina Agneta 2 1 YUNANİSTAN Yarı Final 4:00  
101 Minel AKDENİZ 1 SHARIR Gili 2 İSRAİL Çeyrek Final 4:33 X
102 Minel AKDENİZ 1 SPYROPOULOU Zoe 2 YUNANİSTAN 1. Tur 1:56  
2016 FİNLANDİYA Ümitler Avrupa Şampiyonası Ümitler 63 Kg Bayan
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
103 Minel AKDENİZ SAID ERRHAMANI Assia 1 2 FRANSA 2. Repesaj 4:00  
104 Minel AKDENİZ 1 KEREKES Greta 1 MACARİSTAN 1. Repesaj 4:00  
105 Minel AKDENİZ 2 OBRADOVIC Anja 1 SIRBİSTAN Çeyrek Final 0:00  
106 Minel AKDENİZ 1 1 WROBLEWSKA Eliza POLONYA 2. Tur 4:00  
107 Minel AKDENİZ 2 KHRYASHCHEVSKA Iryna UKRAYNA 1. Tur 4:00  
2016 SIRBİSTAN Ümitler Balkan Şampiyonası Ümitler 63 Kg Bayan
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
108 Minel AKDENİZ 1 PREDA Otilia ROMANYA Final 0:00  
109 Minel AKDENİZ 1 MILOSEVIC Ana KARADAĞ Yarı Final 0:00  
110 Minel AKDENİZ JANDRIC Milica 1 SIRBİSTAN Çeyrek Final 0:00  
2016 POLONYA Cadet European Judo Cup Ümitler 63 Kg Bayan
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
111 Minel AKDENİZ 1 FEREOL Morgane FRANSA 3.lük Müsabakası 1:31  
112 Minel AKDENİZ 1 WROBLEWSKA Eliza 1 2 POLONYA Yarı Final 4:00  
113 Minel AKDENİZ 1 1 KHRYASHCHEVSKA Iryna UKRAYNA Çeyrek Final 1:52  
114 Minel AKDENİZ 1 1 WOLFF Sarah 1 1 3 HOLLANDA 1. Tur 3:57  
2016 ALMANYA Cadet European Judo Cup Ümitler 63 Kg Bayan
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
115 Minel AKDENİZ 1 LILUASHVILI Dali 2 1 RUSYA 1. Tur 4:00  
2016 TÜRKİYE Grand Prix Büyükler 63 Kg Bayan
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
116 Minel AKDENİZ 1 DAKOVIC Andreja 1 1 HIRVATİSTAN 1. Tur 4:00  
2016 BOSNA HERSEK European Open M & W Büyükler 63 Kg Bayan
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
117 Minel AKDENİZ 2 BABIC Lucija 1 HIRVATİSTAN 1. Repesaj 4:00  
118 Minel AKDENİZ 1 DAKOVIC Andreja HIRVATİSTAN Çeyrek Final 4:00  
119 Minel AKDENİZ 1 1 1 POLYAK Krisztina 1 MACARİSTAN 1. Tur 3:15  
2016 TÜRKİYE Cadet European Judo Cup Ümitler 63 Kg Bayan
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
120 Minel AKDENİZ SHARIR Gili 1 1 İSRAİL Final 3:06  
121 Minel AKDENİZ 1 Açelya GÜRLER TÜRKİYE Yarı Final 0:34  
122 Minel AKDENİZ 1 TSAFRIR Shachar İSRAİL Çeyrek Final 0:09  
123 Minel AKDENİZ 1 Tuğçe ALTUNBAY TÜRKİYE 1. Tur 0:33  
2015 BOSNA HERSEK Ümitler Dünya Şampiyonası Ümitler 63 Kg Bayan
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
124 Minel AKDENİZ OBRADOVIC Jovana 1 1 SIRBİSTAN 1. Tur 2:31  
2015 BULGARİSTAN Ümitler Avrupa Şampiyonası Ümitler 63 Kg Bayan
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
125 Minel AKDENİZ 2 TOPRAK Acelya 1 İNGİLTERE 1. Repesaj 4:00  
126 Minel AKDENİZ 1 KUKHARUK Hanna UKRAYNA 1. Tur 4:00  
2015 GÜRCİSTAN EYOF ( Avrupa Gençlik Oyunları ) Ümitler 63 Kg Bayan
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
127 Minel AKDENİZ 2 POHL Dena 1 3 ALMANYA 1. Repesaj 4:00  
128 Minel AKDENİZ OBRADOVIC Jovana 1 1 SIRBİSTAN Çeyrek Final 1:54  
129 Minel AKDENİZ 1 PISKUNOVA Darja 2 LETONYA 1. Tur 4:00  
2015 POLONYA Cadet European Judo Cup Ümitler 63 Kg Bayan
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
130 Minel AKDENİZ PECOLER Zala 1 1 SLOVENYA 2. Repesaj 1:14  
131 Minel AKDENİZ 1 3 GESIKOWSKA Marta POLONYA 1. Repesaj 2:59  
132 Minel AKDENİZ 2 OBRADOVIC Anja 1 1 1 SIRBİSTAN Çeyrek Final 3:15  
133 Minel AKDENİZ 2 1 FREYTAG Antonia ALMANYA 2. Tur 4:00  
134 Minel AKDENİZ 1 NIEMCZYK Alicja 1 POLONYA 1. Tur 0:41  
2015 ROMANYA Cadet European Judo Cup Ümitler 63 Kg Bayan
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
135 Minel AKDENİZ 1 1 OBRADOVIC Anja SIRBİSTAN 3.lük Müsabakası 1:38  
136 Minel AKDENİZ 1 2 BABIC Lucija 1 HIRVATİSTAN 2. Repesaj 4:00  
137 Minel AKDENİZ 1 TOMA Ilaria ROMANYA 1. Repesaj 2:01  
138 Minel AKDENİZ 1 TOPRAK Acelya 1 1 İNGİLTERE Çeyrek Final 4:07  
139 Minel AKDENİZ 1 FORTUNIO Anna İTALYA 2. Tur 1:41  
140 Minel AKDENİZ 1 PREDA Otilia 2 ROMANYA 1. Tur 4:00  
2015 ÇEK CUMHURİYETİ Cadet European Judo Cup Ümitler 63 Kg Bayan
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
141 Minel AKDENİZ 1 BABIC Lucija 1 2 HIRVATİSTAN 3. Repesaj 4:00  
142 Minel AKDENİZ 1 KOK Silja 1 HOLLANDA 2. Repesaj 1:33  
143 Minel AKDENİZ 2 1 KOTWICKA Stefania POLONYA 1. Repesaj 4:00  
144 Minel AKDENİZ 3 LOEN Melissa 1 HOLLANDA 3. Tur 3:56  
145 Minel AKDENİZ 1 1 1 KESMEN Sara ALMANYA 2. Tur 4:00  
146 Minel AKDENİZ 1 1 SLATINSEK Julija 2 SLOVENYA 1. Tur 1:50  
2015 TÜRKİYE Cadet European Judo Cup Ümitler 63 Kg Bayan
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
147 Minel AKDENİZ Nur Banu GÜNGÖR 1 1 1 1 TÜRKİYE 1. Repesaj 0:00  
148 Minel AKDENİZ 1 KOLYADENKOVA Anastasia 1 2 RUSYA Çeyrek Final 0:00  
149 Minel AKDENİZ 1 MCHEDLISHVILI Tamar 1 GÜRCİSTAN 2. Tur 3:00  
150 Minel AKDENİZ 2 SAKLAK Leyla 1 3 ALMANYA 1. Tur 4:00  
2014 YUNANİSTAN Ümitler Avrupa Şampiyonası Ümitler 57 Kg Bayan
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
151 Minel AKDENİZ DEN DEKKER Fleur 1 HOLLANDA 1. Repesaj 2:57  
152 Minel AKDENİZ 2 GRYZLOVA Mariia RUSYA Çeyrek Final 4:00  
153 Minel AKDENİZ 1 ERIKSSON Ida 2 İSVEÇ 2. Tur 2:00  
154 Minel AKDENİZ 1 VIORICA Prisacaru MOLDOVYA 1. Tur 2:16  
2014 YUNANİSTAN Ümitler Balkan Şampiyonası Ümitler 57 Kg Bayan
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
155 Minel AKDENİZ 1 CIHORIC Sanja SIRBİSTAN Yarı Final 0:00  
156 Minel AKDENİZ 1 RICIU Cleonia Alina ROMANYA Çeyrek Final 0:00  
157 Minel AKDENİZ 1 PERUNOVIC Milica KARADAĞ 1. Tur 0:00  
158 Şeyma ÖZERLER 1 2 Minel AKDENİZ 1 TÜRKİYE Final 4:00  
2014 ÇEK CUMHURİYETİ Cadet European Judo Cup Ümitler 57 Kg Bayan
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
159 Minel AKDENİZ VETTERLI Gioia 1 1 İSVİÇRE 3.lük Müsabakası 2:00  
160 Minel AKDENİZ 2 SIMEOLI Nadia 3 İTALYA 3. Repesaj 4:00  
161 Minel AKDENİZ 1 HABERL Anna AVUSTURYA 2. Repesaj 1:44  
162 Minel AKDENİZ LOSOS Roksana 2 POLONYA 1. Repesaj 4:00  
163 Minel AKDENİZ CARL Jessica 1 İNGİLTERE 2. Tur 4:00  
164 Minel AKDENİZ FODOR Csilla 2 MACARİSTAN 1. Tur 4:00  
2014 ROMANYA Cadet European Judo Cup Ümitler 57 Kg Bayan
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
165 Minel AKDENİZ FILIPISAN Anca 1 ROMANYA 3.lük Müsabakası 0:00  
166 Minel AKDENİZ LEZAIC Adrijana 1 SIRBİSTAN Yarı Final 0:00  
167 Minel AKDENİZ 1 HUTANU Ana Maria ROMANYA Çeyrek Final 0:00  
168 Minel AKDENİZ 1 1 EVEN Noa İSRAİL 1. Tur 0:00  
2014 TÜRKİYE Cadet European Judo Cup Ümitler 57 Kg Bayan
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
169 Minel AKDENİZ GRYZLOVA Mariia 1 1 RUSYA Final 1:03  
170 Minel AKDENİZ 1 1 LIPARTELIANI Eteri GÜRCİSTAN Yarı Final 4:00  
171 Minel AKDENİZ 1 MESZAROS Emoke 2 ROMANYA 2. Tur 1:03  
172 Minel AKDENİZ 1 1 1 IVANOVA Kseniia 2 RUSYA 1. Tur 0:07  
2013 TÜRKİYE Yıldızlar Balkan Şampiyonası Yıldızlar 52 Kg Bayan
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
173 Minel AKDENİZ 1 OLYA Angelova 1 2 BULGARİSTAN 3.lük Müsabakası 0:00  
174 Minel AKDENİZ 2 THEODORAKOPOULOU E. 1 4 YUNANİSTAN 2. Repesaj 0:00  
175 Minel AKDENİZ 1 SIMONA Makakova 1 BULGARİSTAN 1. Repesaj 0:00  
176 Minel AKDENİZ 2 ANDELA Smardic 1 3 BOSNA HERSEK Çeyrek Final 3:00  
177 Minel AKDENİZ 1 VALVOI ANDA Mihaela ROMANYA 1. Tur 3:00