Turnuva Sayısı Müsabaka Sayısı Win Ort Kaz. Süresi Lost Ort.Kay.Süresi %
52 161 103 02:53 58 03:36 64

Mustafa Muhammed KOÇ ( 2000 )
...
Yazdır


Sıra No Turnuva Adı Ülkesi Yılı Kategori Siklet Madalya
1 23 Yaşaltı Avrupa Şampiyonası BOSNA HERSEK 2022 Büyükler 81 Kg Erkek Bronz Madalya
2 Gençler Avrupa Şampiyonası HIRVATİSTAN 2020 Gençler 81 Kg Erkek Bronz Madalya
3 23 Yaş Altı Avrupa Şampiyonası RUSYA 2019 Büyükler 81 Kg Erkek Bronz Madalya
4 Ümitler Dünya Şampiyonası ŞİLİ 2017 Ümitler 73 Kg Erkek Bronz Madalya
5 EYOF ( Avrupa Gençlik Oyunları ) MACARİSTAN 2017 Ümitler 73 Kg Erkek Altın Madalya
6 Cadet European Judo Cup ROMANYA 2017 Ümitler 73 Kg Erkek Gümüş Madalya
7 Cadet European Judo Cup ÇEK CUMHURİYETİ 2017 Ümitler 73 Kg Erkek Gümüş Madalya
8 Cadet European Judo Cup TÜRKİYE 2017 Ümitler 73 Kg Erkek Altın Madalya
9 Ümitler Balkan Şampiyonası SIRBİSTAN 2016 Ümitler 73 Kg Erkek Altın Madalya
10 Ümitler Balkan Şampiyonası ROMANYA 2015 Ümitler 66 Kg Erkek Bronz Madalya
11 Yıldızlar Balkan Şampiyonası BULGARİSTAN 2014 Yıldızlar 60 Kg Erkek Altın Madalya
12 Yıldızlar Balkan Şampiyonası TÜRKİYE 2013 Yıldızlar 55 Kg Erkek Gümüş Madalya
.............
.............

Maç İstatistiği

2024 AZERBAYCAN Grand Slam Büyükler 81 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
1 Mustafa Muhammed KOÇ GERBEKOV Askerbii 1 BAHREYN 1. Tur 04:00  
2023 HIRVATİSTAN Grand Prix Büyükler 81 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
2 Mustafa Muhammed KOÇ 1 FERNANDO Joao 1 2 PORTEKİZ 1. Tur 04:00  
2023 ÇİN HALK CUMHUR. ÜNİVERSİTE OYUNLARI Büyükler 81 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
3 Mustafa Muhammed KOÇ 2 IMAMVERDIEV Magerram 1 1 AZERBAYCAN 1. Tur 4:00  
2023 AVUSTURYA Grand Prix Büyükler 81 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
4 Mustafa Muhammed KOÇ 3 BEDEL Kenny Komi 1 İTALYA 1. Tur 4:20 X
2023 TÜRKİYE Grand Slam Büyükler 81 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
5 Mustafa Muhammed KOÇ 1 3 DE WIT Frank HOLLANDA 2. Tur 4:00  
6 Mustafa Muhammed KOÇ 1 STEPIEN Damian 3 POLONYA 1. Tur 6:05 X
2023 İSRAİL Grand Slam Büyükler 81 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
7 Mustafa Muhammed KOÇ MUKI Sagi 2 2 İSRAİL 2. Tur 1:11  
8 Mustafa Muhammed KOÇ 1 YONEZUKA Nicolas A.B.D. 1. Tur 0:00  
2023 FRANSA Grand Slam Büyükler 81 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
9 Mustafa Muhammed KOÇ 1 CASSE Matthias 1 BELÇİKA 2. Tur 4:00  
10 Mustafa Muhammed KOÇ 2 1 DABONNE Cheick Abrahams Faouzi 1 FİLDİŞİ SAHİLİ 1. Tur 1:16  
2022 BOSNA HERSEK 23 Yaşaltı Avrupa Şampiyonası Büyükler 81 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
11 Mustafa Muhammed KOÇ IMAMVERDIEV Magerram 3 AZERBAYCAN 3.lük Müsabakası 4:13 X
12 Mustafa Muhammed KOÇ GNAMIEN Tizie 1 1 1 FRANSA Yarı Final 2:37  
13 Mustafa Muhammed KOÇ 1 MECILOSEK Jus 2 SLOVENYA Çeyrek Final 4:00  
14 Mustafa Muhammed KOÇ 1 BARTO Alex SLOVAK CUMHURİYETİ 2. Tur 4:00  
15 Mustafa Muhammed KOÇ 1 1 MYLONELIS Athanasios YUNANİSTAN 1. Tur 2:57  
2022 İTALYA European Open Büyükler 81 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
16 Mustafa Muhammed KOÇ GNAMIEN Tizie 1 1 FRANSA 2. Tur 5:52 X
17 Mustafa Muhammed KOÇ 1 2 CASAGLIA Leonardo 1 İTALYA 1. Tur 7:24 X
2022 HIRVATİSTAN Grand Slam Büyükler 81 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
18 Mustafa Muhammed KOÇ MOUTII Achraf 1 2 FAS 3. Tur 3:17  
19 Mustafa Muhammed KOÇ 1 2 MARIAN Catalin 1 MOLDOVYA 2. Tur 4:00  
20 Mustafa Muhammed KOÇ 1 SHAIMERDENOV Bekadil 1 KAZAKİSTAN 1. Tur 4:00  
2022 TÜRKİYE Grand Slam Büyükler 81 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
21 Mustafa Muhammed KOÇ 1 MANUKIAN Hievorh 1 2 UKRAYNA 2. Tur 2:54  
22 Mustafa Muhammed KOÇ 1 PUSHPAKUMARA Rajitha SRİ LANKA 1. Tur 1:09  
2022 BOSNA HERSEK European Open Büyükler 81 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
23 Mustafa Muhammed KOÇ 3 FALCONE Tiziano 2 İTALYA 2. Tur 6:42 X
24 Mustafa Muhammed KOÇ 1 1 DELSOL Louis 1 İNGİLTERE 1. Tur 2:34  
2021 MACARİSTAN 23 Yaş Altı Avrupa Şampiyonası Büyükler 81 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
25 Mustafa Muhammed KOÇ 3 AKHALKATSI Vladimir GÜRCİSTAN 1. Tur 2:25  
2021 MACARİSTAN Büyükler Dünya Şampiyonası Büyükler 81 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
26 Mustafa Muhammed KOÇ 1 URQUIZA SOLANA Alfonso 1 1 İSPANYA 3. Tur 1:13  
27 Mustafa Muhammed KOÇ 1 WEITHERS Asa 1 BARBADOS 2. Tur 1:42  
28 Mustafa Muhammed KOÇ 1 VUCINA Alen 1 3 SLOVENYA 1. Tur 4:57 X
2021 PORTEKİZ Büyükler Avrupa Şampiyonası Büyükler 81 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
29 Mustafa Muhammed KOÇ 2 CASSE Matthias 2 BELÇİKA 2. Tur 3:58  
30 Mustafa Muhammed KOÇ 2 1 RODRIGUES Manuel 1 PORTEKİZ 1. Tur 1:20  
2021 TÜRKİYE Grand Slam Büyükler 81 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
31 Mustafa Muhammed KOÇ PARLATI Christian 1 2 İTALYA 3. Tur 5:13 X
32 Mustafa Muhammed KOÇ 1 1 GANDIA Adrian 2 PORTORİKO 2. Tur 5:01 X
33 Mustafa Muhammed KOÇ 1 2 ELIAS Nacif 2 LÜBNAN 1. Tur 6:25 X
2021 ÖZBEKİSTAN Grand Slam Büyükler 81 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
34 Mustafa Muhammed KOÇ 1 3 KHAMZA Didar 1 2 KAZAKİSTAN 1. Tur 6:58 X
2021 İSRAİL Grand Slam Büyükler 81 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
35 Mustafa Muhammed KOÇ 3 RESSEL Dominic 1 ALMANYA 2. Tur 5:31 X
36 Mustafa Muhammed KOÇ 1 DEL ORBE CORTORREAL Medickson DOMİNİK CUMHUR. 1. Tur 0:00  
2020 ÇEK CUMHURİYETİ Büyükler Avrupa Şampiyonası Büyükler 81 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
37 Mustafa Muhammed KOÇ CASSE Matthias 1 BELÇİKA 2. Tur 4:00  
38 Mustafa Muhammed KOÇ 1 1 BARTO Alex 2 SLOVAK CUMHURİYETİ 1. Tur 4:00  
2020 HIRVATİSTAN Gençler Avrupa Şampiyonası Gençler 81 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
39 Mustafa Muhammed KOÇ 1 KOPECKY Adam ÇEK CUMHURİYETİ 3.lük Müsabakası 4:00  
40 Mustafa Muhammed KOÇ 1 TOTH Benedek MACARİSTAN 1. Repesaj 0:11  
41 Mustafa Muhammed KOÇ 1 2 KARAPETYAN David 1 1 RUSYA Çeyrek Final 2:49  
42 Mustafa Muhammed KOÇ 1 KULLASHI Arber 1 KOSOVA 2. Tur 4:00  
43 Mustafa Muhammed KOÇ 1 1 BUCATARU Cosmin ROMANYA 1. Tur 1:25  
2020 MACARİSTAN Grand Slam Büyükler 81 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
44 Mustafa Muhammed KOÇ 1 1 MOLLAEI Saeid 2 İRAN 1. Tur 2:58  
2020 İSRAİL Grand Prix Büyükler 81 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
45 Mustafa Muhammed KOÇ 3 MAISURADZE Luka GÜRCİSTAN 3. Tur 3:04  
46 Mustafa Muhammed KOÇ 1 2 GARDASEVIC Nebojsa KARADAĞ 2. Tur 1:25  
47 Mustafa Muhammed KOÇ 1 DELPOPOLO Nicholas 2 A.B.D. 1. Tur 5:29 X
2019 RUSYA 23 Yaş Altı Avrupa Şampiyonası Büyükler 81 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
48 Mustafa Muhammed KOÇ 1 WITTWER Lukas İSVİÇRE 3.lük Müsabakası 1:40  
49 Mustafa Muhammed KOÇ 1 1 MARCINKIEWICZ Sebastian 1 POLONYA 1. Repesaj 4:00  
50 Mustafa Muhammed KOÇ 1 TOTH Benedek 1 1 MACARİSTAN Çeyrek Final 3:42  
51 Mustafa Muhammed KOÇ 1 2 LAAKKONEN Aku 2 FİNLANDİYA 2. Tur 8:04 X
52 Mustafa Muhammed KOÇ 1 MARKARIAN Georgios 2 YUNANİSTAN 1. Tur 3:04  
2019 FAS Gençler Dünya Şampiyonası Gençler 81 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
53 Mustafa Muhammed KOÇ 1 KARAPETYAN David 1 1 RUSYA 3. Tur 4:09 X
54 Mustafa Muhammed KOÇ 1 2 MAJIDOV Jahangir 2 AZERBAYCAN 2. Tur 7:21 X
55 Mustafa Muhammed KOÇ 1 SHERIFOVSKI Edi 3 MAKEDONYA 1. Tur 3:25  
2019 FİNLANDİYA Gençler Avrupa Şampiyonası Gençler 81 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
56 Mustafa Muhammed KOÇ 1 AKHALKATSI Vladimir 2 GÜRCİSTAN 3. Tur 2:37  
57 Mustafa Muhammed KOÇ 1 1 TOTH Benedek 1 MACARİSTAN 2. Tur 6:37 X
58 Mustafa Muhammed KOÇ 1 1 MARIAN Catalin MOLDOVYA 1. Tur 1:57  
2019 ALMANYA Junior European Judo Cup Gençler 81 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
59 Mustafa Muhammed KOÇ 3 ARENCIBIA Alexandre 2 KANADA 2. Tur 5:05 X
60 Mustafa Muhammed KOÇ 1 STOGNIEV Daniel 1 ALMANYA 1. Tur 1:43  
2019 İTALYA Üniversiade Summer Games Büyükler 81 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
61 Mustafa Muhammed KOÇ 1 KURTAN Zsombor 1 MACARİSTAN 1. Repesaj 2:47  
62 Mustafa Muhammed KOÇ 2 TOMOKIYO Hıkaru 1 2 JAPONYA 2. Tur 6:15 X
63 Mustafa Muhammed KOÇ 1 1 GONZALEZ Victor 1 ARJANTİN 1. Tur 1:42  
2019 BEYAZ RUSYA 2.Avrupa Oyunları & Avrupa Şampiyonası Büyükler 81 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
64 Mustafa Muhammed KOÇ STEPIEN Damian 1 POLONYA 1. Tur 0:55  
2019 AZERBAYCAN Grand Slam Büyükler 81 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
65 Mustafa Muhammed KOÇ 3 MENDIOLA IZQUIETA Jose Maria 2 İSPANYA 1. Tur 5:57 X
2019 TÜRKİYE Grand Prix Büyükler 81 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
66 Mustafa Muhammed KOÇ 1 KHALMURZAEV Khasan 1 2 RUSYA 3.lük Müsabakası 4:55 X
67 Mustafa Muhammed KOÇ 1 Vedat ALBAYRAK TÜRKİYE 1. Repesaj 0:00  
68 Mustafa Muhammed KOÇ 2 BRIAND Etienne 1 2 KANADA Çeyrek Final 5:46 X
69 Mustafa Muhammed KOÇ 1 1 BEKMURZAEV Yusup 1 BEYAZ RUSYA 3. Tur 2:27  
70 Mustafa Muhammed KOÇ 1 KHAMZA Didar KAZAKİSTAN 2. Tur 0:13  
71 Mustafa Muhammed KOÇ 1 ALHARTHI Jaber 1 SUUDİ ARABİSTAN 1. Tur 0:48  
2019 FAS Grand Prix Büyükler 81 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
72 Mustafa Muhammed KOÇ 2 VALOIS-FORTIER Antoine 1 KANADA 2. Tur 3:06  
73 Mustafa Muhammed KOÇ 1 MBUYI Kalonji 1 KONGO 1. Tur 2:54  
2018 MACARİSTAN 23 Yaş Altı Avrupa Şampiyonası Büyükler 81 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
74 Mustafa Muhammed KOÇ 2 CAVELIUS Timo 1 ALMANYA 1. Repesaj 6:11 X
75 Mustafa Muhammed KOÇ 1 HEIJMAN Jim 1 HOLLANDA Çeyrek Final 3:25  
76 Mustafa Muhammed KOÇ 1 2 TEPKAEV Turpal 2 RUSYA 2. Tur 7:49 X
77 Mustafa Muhammed KOÇ 1 1 MARIAN Catalin 1 MOLDOVYA 1. Tur 4:00  
2018 BAHAMALAR Gençler Dünya Şampiyonası Gençler 81 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
78 Mustafa Muhammed KOÇ 1 2 GRIGALASHVILI Tato 1 1 GÜRCİSTAN 2. Tur 3:15  
79 Mustafa Muhammed KOÇ 1 SHERMAN Lyle BAHAMALAR 1. Tur 0:47  
2018 BULGARİSTAN Gençler Avrupa Şampiyonası Gençler 81 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
80 Mustafa Muhammed KOÇ 2 VAN WINDEN Coen 1 2 HOLLANDA 1. Tur 5:11 X
2018 ÇEK CUMHURİYETİ Junior European Judo Cup Gençler 81 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
81 Mustafa Muhammed KOÇ SHEROV Erlan 1 2 KIRGIZİSTAN 2. Repesaj 4:00  
82 Mustafa Muhammed KOÇ 1 DRZYMAL Pawel POLONYA 1. Repesaj 0:06  
83 Mustafa Muhammed KOÇ 1 1 GAUTHIER DRAPEAU Francois 2 2 KANADA Çeyrek Final 6:38 X
84 Mustafa Muhammed KOÇ 1 1 SHUKORIEV Mirzo 1 RUSYA 2. Tur 4:00  
85 Mustafa Muhammed KOÇ 1 1 NEIHS Alexander 2 ALMANYA 1. Tur 3:18  
2018 İTALYA Junior European Judo Cup Gençler 81 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
86 Mustafa Muhammed KOÇ GOZ Roland 1 1 MACARİSTAN 3. Tur 4:00  
87 Mustafa Muhammed KOÇ 1 1 WAGNER Ron 1 İSRAİL 2. Tur 4:00  
88 Mustafa Muhammed KOÇ 1 1 SEPULVERES Simone İTALYA 1. Tur 0:41  
2017 ŞİLİ Ümitler Dünya Şampiyonası Ümitler 73 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
89 Mustafa Muhammed KOÇ 1 1 STODOLSKI Adam 1 POLONYA 3.lük Müsabakası 6:16 X
90 Mustafa Muhammed KOÇ 1 EDI SHERIFOVSKI 1 MAKEDONYA 1. Repesaj 0:41  
91 Mustafa Muhammed KOÇ 1 NAKAHASHI Daiki 1 JAPONYA Çeyrek Final 1:21  
92 Mustafa Muhammed KOÇ SULCA Adrian 1 ROMANYA 2. Tur 6:48 X
93 Mustafa Muhammed KOÇ SCHIMIDT Guilherme 2 BREZİLYA 1. Tur 8:00 X
2017 MACARİSTAN EYOF ( Avrupa Gençlik Oyunları ) Ümitler 73 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
94 Mustafa Muhammed KOÇ 1 2 MATVEEV Daniil 1 RUSYA Final 4:00  
95 Mustafa Muhammed KOÇ 1 NERPEL Gergely ROMANYA Yarı Final 4:40 X
96 Mustafa Muhammed KOÇ 1 SPICUGLIA Andrea 1 İTALYA Çeyrek Final 1:28  
97 Mustafa Muhammed KOÇ 1 1 GEVORGYAN Samvel 1 ERMENİSTAN 2. Tur 4:00  
98 Mustafa Muhammed KOÇ 1 1 JOHANSSON Mark İSVEÇ 1. Tur 3:49  
2017 LİTVANYA Ümitler Avrupa Şampiyonası Ümitler 73 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
99 Mustafa Muhammed KOÇ 1 PROSDOCIMO Mattia 1 4 1 İTALYA 3.lük Müsabakası 3:29  
100 Mustafa Muhammed KOÇ 1 BEKAURI Lasha 1 2 GÜRCİSTAN Yarı Final 4:00  
101 Mustafa Muhammed KOÇ 1 1 AGAIAN Armen RUSYA Çeyrek Final 5:18 X
102 Mustafa Muhammed KOÇ 2 2 BLECHSCHMIDT Tom ALMANYA 2. Tur 4:00  
103 Mustafa Muhammed KOÇ 1 BUZICA Daniel MOLDOVYA 1. Tur 0:20  
2017 ROMANYA Cadet European Judo Cup Ümitler 73 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
104 Mustafa Muhammed KOÇ 2 PIRLOGA Andrei 1 2 ROMANYA Final 4:00  
105 Mustafa Muhammed KOÇ KALISTERSKI Dobromir 2 BULGARİSTAN Yarı Final 4:49 X
106 Mustafa Muhammed KOÇ 1 1 AHMED TRIFUNOVIC Marko SIRBİSTAN Çeyrek Final 2:58  
107 Mustafa Muhammed KOÇ 1 BARTO Alex 2 SLOVAK CUMHURİYETİ 2. Tur 4:00  
108 Mustafa Muhammed KOÇ 1 1 SHVIATSOU Uladzislau 3 BEYAZ RUSYA 1. Tur 2:32  
2017 ÇEK CUMHURİYETİ Cadet European Judo Cup Ümitler 73 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
109 Mustafa Muhammed KOÇ STODOLSKI Adam 1 POLONYA Final 1:05  
110 Mustafa Muhammed KOÇ 1 VOSTRENKOV Serhii 3 UKRAYNA Yarı Final 1:49  
111 Mustafa Muhammed KOÇ 1 1 1 MAGNANI Alessandro 3 2 İTALYA Çeyrek Final 3:49  
112 Mustafa Muhammed KOÇ 1 VIRU Ralf Stiven ESTONYA 3. Tur 1:53  
113 Mustafa Muhammed KOÇ 1 2 MOORHEAD Lachlan 1 İNGİLTERE 2. Tur 2:02  
114 Mustafa Muhammed KOÇ 1 MECILOSEK Jus SLOVENYA 1. Tur 4:27 X
2017 TÜRKİYE Cadet European Judo Cup Ümitler 73 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
115 Mustafa Muhammed KOÇ 1 2 BEDEL Kenny Komi 1 İTALYA Final 4:43 X
116 Mustafa Muhammed KOÇ 1 ORTAY Nurbek 3 KAZAKİSTAN Yarı Final 3:19  
117 Mustafa Muhammed KOÇ 1 2 BABAYEV Arif AZERBAYCAN Çeyrek Final 4:00  
118 Mustafa Muhammed KOÇ 1 1 SHERIFOVSKI Edi MAKEDONYA 1. Tur 2:22  
2016 FİNLANDİYA Ümitler Avrupa Şampiyonası Ümitler 73 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
119 Mustafa Muhammed KOÇ 1 RECHISTER Dilan 1 1 3 İSRAİL 3.lük Müsabakası 4:00  
120 Mustafa Muhammed KOÇ 1 TCKAEV Zelim RUSYA Yarı Final 4:00  
121 Mustafa Muhammed KOÇ 1 1 JANUS ZIDAN Nik SLOVENYA Çeyrek Final 1:48  
122 Mustafa Muhammed KOÇ 1 1 SABADASH Mykhailo 1 UKRAYNA 2. Tur 3:23  
123 Mustafa Muhammed KOÇ 1 2 1 PROSDOCIMO Mattia İTALYA 1. Tur 4:00  
2016 SIRBİSTAN Ümitler Balkan Şampiyonası Ümitler 73 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
124 Mustafa Muhammed KOÇ 1 PIRLOGA Andrei Daniel 1 ROMANYA Final 4:00  
125 Mustafa Muhammed KOÇ 1 JOVANOVIC Miomir SIRBİSTAN Yarı Final 0:00  
126 Mustafa Muhammed KOÇ 1 STANISIC Nikola KARADAĞ Çeyrek Final 0:00  
127 Mustafa Muhammed KOÇ 1 SHERIFOVSKI Edi MAKEDONYA 1. Tur 0:00  
2016 POLONYA Cadet European Judo Cup Ümitler 73 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
128 Mustafa Muhammed KOÇ 4 SARKISASHVILI Bachana 1 GÜRCİSTAN 1. Repesaj 1:35  
129 Mustafa Muhammed KOÇ MURAKAMI Yuya 1 1 JAPONYA Çeyrek Final 1:30  
130 Mustafa Muhammed KOÇ 1 1 2 LIVOL SI Paul FRANSA 3. Tur 2:34  
131 Mustafa Muhammed KOÇ 1 3 2 TOTH Benedek MACARİSTAN 2. Tur 4:00  
132 Mustafa Muhammed KOÇ 1 1 WALA Lukasz POLONYA 1. Tur 3:19  
2016 ROMANYA Cadet European Judo Cup Ümitler 73 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
133 Mustafa Muhammed KOÇ PROSDOCIMO Mattia 1 İTALYA 3.lük Müsabakası 0:00  
134 Mustafa Muhammed KOÇ PIRLOGA Andrei Daniel 1 ROMANYA Yarı Final 2:32  
135 Mustafa Muhammed KOÇ 1 TOTH Benedek 1 MACARİSTAN Çeyrek Final 3:01  
136 Mustafa Muhammed KOÇ 1 2 GUREVITCH Guy İSRAİL 3. Tur 2:09  
137 Mustafa Muhammed KOÇ 1 1 1 GUNCHENKO Stanislav 1 UKRAYNA 2. Tur 2:26  
138 Mustafa Muhammed KOÇ MILIC Aleksa 3 SIRBİSTAN 1. Tur 4:00  
2016 ALMANYA Cadet European Judo Cup Ümitler 73 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
139 Mustafa Muhammed KOÇ 1 SARKISASHVILI Bachana 1 GÜRCİSTAN 3. Repesaj 1:38  
140 Mustafa Muhammed KOÇ 1 3 GELASHVILI Giorgi 1 GÜRCİSTAN 2. Repesaj 4:00  
141 Mustafa Muhammed KOÇ 1 LAGNELIUS Noel 1 İSVEÇ 1. Repesaj 1:02  
142 Mustafa Muhammed KOÇ 2 ELBAKIEV Georgii 2 RUSYA 3. Tur 4:00  
143 Mustafa Muhammed KOÇ 1 1 VAN DEN HEUVEL Mick HOLLANDA 2. Tur 3:24  
144 Mustafa Muhammed KOÇ 1 2 BAKAKURI Davyd ALMANYA 1. Tur 1:28  
2016 TÜRKİYE Cadet European Judo Cup Ümitler 73 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
145 Mustafa Muhammed KOÇ 1 3 JAHONGIR Shamoili 1 1 TACİKİSTAN 1. Repesaj 4:00  
146 Mustafa Muhammed KOÇ 4 SARKISASHVILI Bachana GÜRCİSTAN Çeyrek Final 2:20  
147 Mustafa Muhammed KOÇ 1 1 2 KARIMOV Nijat AZERBAYCAN 2. Tur 1:50  
148 Mustafa Muhammed KOÇ 1 AGUBEL Asaf İSRAİL 1. Tur 1:03  
2015 ROMANYA Ümitler Balkan Şampiyonası Ümitler 66 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
149 Mustafa Muhammed KOÇ 1 STEFANOVIC Dusan SIRBİSTAN 3.lük Müsabakası 0:00  
150 Mustafa Muhammed KOÇ 1 RINKOVEC Filip SIRBİSTAN 2. Repesaj 0:00  
151 Mustafa Muhammed KOÇ 1 KRIZANAC Mateo BOSNA HERSEK 1. Repesaj 0:00  
152 Mustafa Muhammed KOÇ FOULIDIS Charalampos 1 YUNANİSTAN 2. Tur 0:00  
153 Mustafa Muhammed KOÇ 1 BODEA Razvan ROMANYA 1. Tur 0:00  
2015 TÜRKİYE Cadet European Judo Cup Ümitler 66 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
154 Mustafa Muhammed KOÇ 3 BODAMAEV Nuronsho 1 1 2 TACİKİSTAN 1. Tur 4:00  
2014 BULGARİSTAN Yıldızlar Balkan Şampiyonası Yıldızlar 60 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
155 Mustafa Muhammed KOÇ 1 BURDUSEL Razvan ROMANYA Final 0:00  
156 Mustafa Muhammed KOÇ 1 ARVANITIS Athanasios YUNANİSTAN Yarı Final 0:00  
157 Mustafa Muhammed KOÇ 1 TAMASAN Mihai ROMANYA Çeyrek Final 3:00  
2013 TÜRKİYE Yıldızlar Balkan Şampiyonası Yıldızlar 55 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
158 Mustafa Muhammed KOÇ 1 1 AGGELIDIS Konstantinos 1 YUNANİSTAN Yarı Final 3:00  
159 Mustafa Muhammed KOÇ 1 SINANOVIC Nenad KARADAĞ Çeyrek Final 0:00  
160 Mustafa Muhammed KOÇ 1 DAVID Laszlo ROMANYA 1. Tur 0:00  
161 Muhammed Hamdi YILDIRIM 1 Mustafa Muhammed KOÇ TÜRKİYE Final 3:00