Turnuva Sayısı Müsabaka Sayısı Win Ort Kaz. Süresi Lost Ort.Kay.Süresi %
64 171 97 02:29 74 02:49 57

Mert ŞİŞMANLAR ( 2000 )
...
Yazdır


Sıra No Turnuva Adı Ülkesi Yılı Kategori Siklet Madalya
1 Grand Prix AVUSTURYA 2023 Büyükler 100 Kg Erkek Bronz Madalya
2 European Open AVUSTURYA 2022 Büyükler 100 Kg Erkek Gümüş Madalya
3 5.İSLAM OYUNLARI TAKIM MAÇI TÜRKİYE 2022 Büyükler TAKIMLAR Gümüş Madalya
4 5.İSLAM OYUNLARI TÜRKİYE 2022 Büyükler 100 Kg Erkek Bronz Madalya
5 European Open POLONYA 2022 Büyükler 100 Kg Erkek Bronz Madalya
6 23 Yaş Altı Avrupa Şampiyonası MACARİSTAN 2021 Büyükler 100 Kg Erkek Bronz Madalya
7 Gençler Avrupa Şampiyonası HIRVATİSTAN 2020 Gençler 100 Kg Erkek Gümüş Madalya
8 Gençler Dünya Şampiyonası FAS 2019 Gençler 100 Kg Erkek Bronz Madalya
9 Junior European Judo Cup ALMANYA 2019 Gençler 90 Kg Erkek Bronz Madalya
10 Gençler Dünya Şampiyonası BAHAMALAR 2018 Gençler 90 Kg Erkek Bronz Madalya
11 Gençler Avrupa Şampiyonası BULGARİSTAN 2018 Gençler 90 Kg Erkek Gümüş Madalya
12 Junior European Judo Cup ÇEK CUMHURİYETİ 2018 Gençler 90 Kg Erkek Bronz Madalya
13 Ümitler Avrupa Şampiyonası LİTVANYA 2017 Ümitler 81 Kg Erkek Altın Madalya
14 Ümitler Balkan Şampiyonası TÜRKİYE 2017 Ümitler 81 Kg Erkek Bronz Madalya
15 Cadet European Judo Cup ÇEK CUMHURİYETİ 2017 Ümitler 81 Kg Erkek Bronz Madalya
16 Cadet European Judo Cup TÜRKİYE 2017 Ümitler 81 Kg Erkek Altın Madalya
17 Liseler Arası Dünya Oyunları TÜRKİYE 2016 Gençler 81 Kg Erkek Bronz Madalya
18 Ümitler Balkan Şampiyonası SIRBİSTAN 2016 Ümitler 81 Kg Erkek Gümüş Madalya
.............
.............

Maç İstatistiği

2023 AVUSTRALYA Okyanus Açık Büyükler 100 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
1 Mert ŞİŞMANLAR KUCZERA Piotr 1 1 POLONYA 1. Tur 2:57  
2023 FRANSA Büyükler Avrupa Şampiyonası Büyükler 100 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
2 Mert ŞİŞMANLAR 3 BOEHLER Laurin 1 AVUSTURYA 1. Tur 5:58 X
2023 BİRLEŞİK ARAP EMİRLİKLERİ Grand Slam Büyükler 100 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
3 Mert ŞİŞMANLAR 2 KUKOLJ Aleksandar 1 SIRBİSTAN 1. Tur 2:39  
2023 AZERBAYCAN Grand Slam Büyükler 100 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
4 Mert ŞİŞMANLAR 2 KROUSSANIOTAKIS Georgios 1 KIBRIS RUM KES. 1. Tur 4:00  
2023 HIRVATİSTAN Grand Prix Büyükler 100 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
5 Mert ŞİŞMANLAR BOZBAYEV Islam 1 1 KAZAKİSTAN 2. Tur 00:52  
6 Mert ŞİŞMANLAR 1 KROUSSANIOTAKIS Georgios 1 KIBRIS RUM KES. 1. Tur 03:43  
2023 MACARİSTAN MASTERS Büyükler 100 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
7 Mert ŞİŞMANLAR 1 KORREL Michael 1 1 HOLLANDA 2. Tur 2:57  
8 Mert ŞİŞMANLAR 1 2 GONCALVES Leonardo 2 BREZİLYA 1. Tur 4:28 X
2023 AVUSTURYA Grand Prix Büyükler 100 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
9 Mert ŞİŞMANLAR 1 THOMPSON Rhys İNGİLTERE 3.lük Müsabakası 0:44  
10 Mert ŞİŞMANLAR 1 BOEHLER Laurin 1 AVUSTURYA 1. Repesaj 1:22  
11 Mert ŞİŞMANLAR 1 VEG Zsombor 1 MACARİSTAN Çeyrek Final 4:00  
12 Mert ŞİŞMANLAR 2 BALANTA Francisco 1 1 KOLOMBİYA 2. Tur 3:17  
13 Mert ŞİŞMANLAR 2 2 BUBANJA Marko 1 AVUSTURYA 1. Tur 2:44  
2023 TÜRKİYE Grand Slam Büyükler 100 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
14 Mert ŞİŞMANLAR SAVYTSKIY Anton 2 UKRAYNA 1. Tur 0:49  
2023 İSRAİL Grand Slam Büyükler 100 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
15 Mert ŞİŞMANLAR 3 EICH Daniel 1 İSVİÇRE 1. Tur 4:21 X
2023 FRANSA Grand Slam Büyükler 100 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
16 Mert ŞİŞMANLAR KOTSOIEV Zelym 2 AZERBAYCAN 2. Tur 1:18  
17 Mert ŞİŞMANLAR 1 1 SADUAKAS Bekarys 2 KAZAKİSTAN 1. Tur 7:38 X
2022 İSRAİL Masters Büyükler 100 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
18 Mert ŞİŞMANLAR 2 CATHARINA Simeon 1 1 HOLLANDA 1. Tur 3:49  
2022 AZERBAYCAN Grand Slam Büyükler 100 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
19 Mert ŞİŞMANLAR 3 KOTSOIEV Zelym 1 AZERBAYCAN 2. Tur 3:02  
20 Mert ŞİŞMANLAR 2 1 KUMRIC Marko 1 HIRVATİSTAN 1. Tur 3:29  
2022 BİRLEŞİK ARAP EMİRLİKLERİ Grand Slam Büyükler 100 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
21 Mert ŞİŞMANLAR 2 SHERAZADISHVILI Nikoloz 1 2 İSPANYA 2. Tur 5:36 X
22 Mert ŞİŞMANLAR 1 1 SAVYTSKIY Anton 1 1 UKRAYNA 1. Tur 2:57  
2022 ÖZBEKİSTAN Büyükler Dünya Şampiyonası Büyükler 100 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
23 Mert ŞİŞMANLAR 2 SULAMANIDZE Ilia 1 1 GÜRCİSTAN 2. Tur 3:52  
24 Mert ŞİŞMANLAR LIVEZE Kenny 3 FRANSA 1. Tur 2:51  
2022 AVUSTURYA European Open Büyükler 100 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
25 Mert ŞİŞMANLAR 1 EICH Daniel 1 1 1 İSVİÇRE Final 2:29  
26 Mert ŞİŞMANLAR 1 1 BERIASHVILI Giorgi 1 GÜRCİSTAN Yarı Final 5:11 X
27 Mert ŞİŞMANLAR 1 BULTHUIS Kylian 2 HOLLANDA Çeyrek Final 4:38 X
28 Mert ŞİŞMANLAR 1 1 THOMPSON Rhys 1 İNGİLTERE 1. Tur 1:47  
2022 TÜRKİYE 5.İSLAM OYUNLARI TAKIM MAÇI Büyükler TAKIMLAR
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
29 Mert ŞİŞMANLAR 1 GASIMOV Elmar 1 AZERBAYCAN Final 5:23 X
30 Mert ŞİŞMANLAR 1 BAGHCHEGHI Ghasem İRAN Yarı Final 0:00  
2022 TÜRKİYE 5.İSLAM OYUNLARI Büyükler 100 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
31 Mert ŞİŞMANLAR BOZBAYEV Islam 3 KAZAKİSTAN 3.lük Müsabakası 2:18  
32 Mert ŞİŞMANLAR GASIMOV Elmar 1 2 AZERBAYCAN Yarı Final 4:00  
33 Mert ŞİŞMANLAR 2 LAHBOUB Mohammed FAS Çeyrek Final 1:54  
2022 HIRVATİSTAN Grand Slam Büyükler 100 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
34 Mert ŞİŞMANLAR 1 SZCZUROWSKI Kacper 2 1 POLONYA 1. Tur 3:24  
2022 CEZAYİR AKDENİZ OYUNLARI Büyükler 100 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
35 Mert ŞİŞMANLAR KUKOLJ Aleksandar 1 1 SIRBİSTAN 3.lük Müsabakası 1:47  
36 Mert ŞİŞMANLAR 1 1 BEN GHARES Koussay TUNUS 1. Repesaj 4:00  
37 Mert ŞİŞMANLAR 1 SHERAZADISHVILI Nikoloz 1 1 İSPANYA Çeyrek Final 3:29  
2022 TÜRKİYE Grand Slam Büyükler 100 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
38 Mert ŞİŞMANLAR 2 KOTSOIEV Zelym 1 1 AZERBAYCAN 2. Tur 4:09 X
39 Mert ŞİŞMANLAR 1 1 SHARKHAN Nurlykhan 2 KAZAKİSTAN 1. Tur 4:00  
2022 POLONYA European Open Büyükler 100 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
40 Mert ŞİŞMANLAR 1 LYSENKO Oleksii 3 POLONYA 3.lük Müsabakası 4:22 X
41 Mert ŞİŞMANLAR 3 KUCZERA Piotr 1 1 POLONYA Yarı Final 2:32  
42 Mert ŞİŞMANLAR 1 1 AGBEGNENOU Joris 1 FRANSA Çeyrek Final 4:00  
43 Mert ŞİŞMANLAR 1 KUBIAK Nikodem POLONYA 1. Tur 0:33  
2021 RUSYA Büyükler Avrupa Takımlar Şampiyonası Büyükler TAKIMLAR
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
44 Mert ŞİŞMANLAR 1 INANEISHVILI Saba 1 GÜRCİSTAN Yarı Final 1:48  
45 Mert ŞİŞMANLAR 1 MAVROMATIS Avraam 1 YUNANİSTAN Çeyrek Final 1:32  
46 Mert ŞİŞMANLAR 1 TASOEV Inal 1 1 RUSYA 1. Tur 2:02  
2021 MACARİSTAN 23 Yaş Altı Avrupa Şampiyonası Büyükler 100 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
47 Mert ŞİŞMANLAR 1 SERBAN Eduard 3 ROMANYA 3.lük Müsabakası 3:07  
48 Mert ŞİŞMANLAR VEG Zsombor 1 2 MACARİSTAN Yarı Final 4:00  
49 Mert ŞİŞMANLAR 2 LIVEZE Kenny 3 FRANSA Çeyrek Final 2:32  
2021 MACARİSTAN Büyükler Dünya Şampiyonası Büyükler 100 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
50 Mert ŞİŞMANLAR 1 SULAMANIDZE Ilia 2 2 GÜRCİSTAN 1. Tur 1:40  
2021 RUSYA Grand Slam Büyükler 100 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
51 Mert ŞİŞMANLAR 3 ADAMIAN Arman 1 RUSYA 1. Tur 2:49  
2021 PORTEKİZ Büyükler Avrupa Şampiyonası Büyükler 100 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
52 Mert ŞİŞMANLAR 2 LIPARTELIANI Varlam 1 GÜRCİSTAN 1. Tur 4:00  
2021 TÜRKİYE Grand Slam Büyükler 100 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
53 Mert ŞİŞMANLAR 1 WOLF Aaron 1 1 JAPONYA 1. Tur 2:57  
2021 GÜRCİSTAN Grand Slam Büyükler 100 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
54 Mert ŞİŞMANLAR ELNAHAS Shady 1 1 KANADA 2. Tur 2:33  
55 Mert ŞİŞMANLAR 1 BRICENO Thomas 1 1 ŞİLİ 1. Tur 2:19  
2021 ÖZBEKİSTAN Grand Slam Büyükler 100 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
56 Mert ŞİŞMANLAR KHUDOYBERDIEV Aklmurodbek 1 ÖZBEKİSTAN 3. Tur 0:00  
57 Mert ŞİŞMANLAR CIRJENICS Miklos 1 MACARİSTAN 2. Tur 1:49  
58 Mert ŞİŞMANLAR IMALA Otto 3 İSVİÇRE 1. Tur 3:33  
2021 İSRAİL Grand Slam Büyükler 100 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
59 Mert ŞİŞMANLAR 2 ILIASOV Niiaz 1 1 RUSYA 2. Tur 3:06  
60 Mert ŞİŞMANLAR 1 1 HAILO Sagi 1 İSRAİL 1. Tur 1:44  
2021 KATAR Masters Büyükler 100 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
61 Mert ŞİŞMANLAR 2 ADAMIAN Arman 1 RUSYA 1. Tur 5:37 X
2020 ÇEK CUMHURİYETİ Büyükler Avrupa Şampiyonası Büyükler 100 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
62 Mert ŞİŞMANLAR 1 FONSECA Jorge 1 1 PORTEKİZ 1. Repesaj 3:29  
63 Mert ŞİŞMANLAR 2 ADAMIAN Arman 1 RUSYA Çeyrek Final 4:38 X
64 Mert ŞİŞMANLAR 1 1 KUKOLJ Aleksandar 2 SIRBİSTAN 2. Tur 4:00  
65 Mert ŞİŞMANLAR 1 SAVYTSKIY Anton UKRAYNA 1. Tur 0:58  
2020 HIRVATİSTAN Gençler Avrupa Şampiyonası Gençler 100 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
66 Mert ŞİŞMANLAR SULAMANIDZE Ilia 1 1 GÜRCİSTAN Final 1:51  
67 Mert ŞİŞMANLAR 1 1 SERBAN Eduard 1 ROMANYA Yarı Final 4:00  
68 Mert ŞİŞMANLAR 1 KARIMLI Adil 3 AZERBAYCAN Çeyrek Final 2:39  
69 Mert ŞİŞMANLAR 1 PAPANIKOLAOU Panagiotis YUNANİSTAN 1. Tur 0:11  
2020 MACARİSTAN Grand Slam Büyükler 100 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
70 Mert ŞİŞMANLAR 2 IDDIR Alexandre 1 1 FRANSA 1. Repesaj 4:00  
71 Mert ŞİŞMANLAR 1 ILYASOV Niyaz 1 1 RUSYA Çeyrek Final 2:27  
72 Mert ŞİŞMANLAR 1 2 DVARBY Joakim 1 İSVEÇ 3. Tur 5:54 X
73 Mert ŞİŞMANLAR 1 GASIMOV Elmar 1 1 AZERBAYCAN 2. Tur 3:20  
74 Mert ŞİŞMANLAR 1 KORDELY Peter 1 MACARİSTAN 1. Tur 2:25  
2020 FRANSA Grand Slam Büyükler 100 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
75 Mert ŞİŞMANLAR 2 ELNAHAS Shady 1 KANADA 2. Tur 4:00  
76 Mert ŞİŞMANLAR 1 1 MATEI Daniel 1 ROMANYA 1. Tur 1:53  
2020 İSRAİL Grand Prix Büyükler 100 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
77 Mert ŞİŞMANLAR BUZACARINI Rafael 1 1 BREZİLYA 3. Tur 2:40  
78 Mert ŞİŞMANLAR 1 DVARBY Joakim 2 İSVEÇ 2. Tur 1:33  
79 Mert ŞİŞMANLAR 1 MATEI Daniel ROMANYA 1. Tur 1:21  
2019 AVUSTRALYA Okyanus Açık Büyükler 100 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
80 Mert ŞİŞMANLAR LIMA Lucas 1 BREZİLYA 1. Tur 1:14  
2019 BİRLEŞİK ARAP EMİRLİKLERİ Grand Slam Büyükler 100 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
81 Mert ŞİŞMANLAR 2 ADAMIAN Arman 1 1 RUSYA 3.lük Müsabakası 3:10  
82 Mert ŞİŞMANLAR KOTSOIEV Zelym 1 1 1 AZERBAYCAN Yarı Final 3:16  
83 Mert ŞİŞMANLAR 1 1 ERIHEMUBATU 1 ÇİN HALK CUMHUR. Çeyrek Final 1:46  
84 Mert ŞİŞMANLAR 1 2 PALTCHIK Peter 2 İSRAİL 2. Tur 4:00  
85 Mert ŞİŞMANLAR 1 ARROYO OSORIO Jose Luis 1 PERU 1. Tur 0:49  
2019 FAS Gençler Dünya Şampiyonası Gençler 100 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
86 Mert ŞİŞMANLAR 1 1 1 MADSEN Mathias 1 DANİMARKA 3.lük Müsabakası 2:32  
87 Mert ŞİŞMANLAR 2 KAMIGAKI Kazunari 1 2 JAPONYA Yarı Final 4:23 X
88 Mert ŞİŞMANLAR 1 VEG Zsombor 1 MACARİSTAN Çeyrek Final 0:40  
89 Mert ŞİŞMANLAR 1 EICH Daniel 1 İSVİÇRE 2. Tur 0:48  
90 Mert ŞİŞMANLAR 1 VEHERA Yevhen 1 UKRAYNA 1. Tur 1:22  
2019 FİNLANDİYA Gençler Avrupa Şampiyonası Gençler 90 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
91 Mert ŞİŞMANLAR BEKAURI Mikheili 1 2 GÜRCİSTAN 1. Tur 4:00  
2019 ALMANYA Junior European Judo Cup Gençler 90 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
92 Mert ŞİŞMANLAR BRASNJOVIC Darko 3 SIRBİSTAN 3.lük Müsabakası 2:24  
93 Mert ŞİŞMANLAR 1 1 1 BATURISHVILI Ilia 1 GÜRCİSTAN 2. Repesaj 1:47  
94 Mert ŞİŞMANLAR 1 SABAG Daniel İSRAİL 1. Repesaj 0:19  
95 Mert ŞİŞMANLAR 1 NAGAI Koshi 1 2 JAPONYA Çeyrek Final 3:41  
96 Mert ŞİŞMANLAR 1 ROEMING Darius 1 ALMANYA 2. Tur 0:45  
97 Mert ŞİŞMANLAR 1 1 Creata Paul ROMANYA 1. Tur 1:34  
2019 İTALYA Üniversiade Summer Games Büyükler 90 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
98 Mert ŞİŞMANLAR 2 TOTH Krisztian 1 1 MACARİSTAN 3.lük Müsabakası 3:56  
99 Mert ŞİŞMANLAR BEKAURI Lasha 1 1 GÜRCİSTAN Yarı Final 0:49  
100 Mert ŞİŞMANLAR 1 RIGANO Lorenzo 1 İTALYA Çeyrek Final 4:00  
101 Mert ŞİŞMANLAR 1 1 LAOUAR Abderrahmane 1 CEZAYİR 2. Tur 1:16  
102 Mert ŞİŞMANLAR 1 LACKOVIC Narsej 1 SLOVENYA 1. Tur 4:00  
2019 BEYAZ RUSYA 2.Avrupa Oyunları & Avrupa Şampiyonası Büyükler 90 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
103 Mert ŞİŞMANLAR MAJDOV Nemanja 1 1 SIRBİSTAN 1. Tur 3:40  
2019 AZERBAYCAN Grand Slam Büyükler 90 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
104 Mert ŞİŞMANLAR 2 MEHDIYEV Mammadali 1 2 AZERBAYCAN 2. Tur 3:18  
105 Mert ŞİŞMANLAR 1 1 MUKAI Shoichiro 2 JAPONYA 1. Tur 4:00  
2019 TÜRKİYE Grand Prix Büyükler 90 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
106 Mert ŞİŞMANLAR 1 SHEROV Erlan 1 1 KIRGIZİSTAN 1. Tur 1:48  
2019 FAS Grand Prix Büyükler 90 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
107 Mert ŞİŞMANLAR 1 TRIPPEL Eduard 1 1 ALMANYA 1. Tur 1:31  
2018 MACARİSTAN 23 Yaş Altı Avrupa Şampiyonası Büyükler 90 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
108 Mert ŞİŞMANLAR KLIAVUSAU Viktar 1 1 BEYAZ RUSYA 2. Tur 2:54  
109 Mert ŞİŞMANLAR 1 MARIC Domagoj 1 BOSNA HERSEK 1. Tur 1:57  
2018 BAHAMALAR Gençler Dünya Şampiyonası Gençler 90 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
110 Mert ŞİŞMANLAR 1 BRASNJOVIC Darko SIRBİSTAN 3.lük Müsabakası 0:38  
111 Mert ŞİŞMANLAR 2 1 SCHMIDT Tim 1 1 ALMANYA 1. Repesaj 5:04 X
112 Mert ŞİŞMANLAR MURAO Sanshiro 1 JAPONYA Çeyrek Final 0:20  
113 Mert ŞİŞMANLAR 1 TOTH Apor MACARİSTAN 2. Tur 1:45  
114 Mert ŞİŞMANLAR 1 2 SCHNEIDER Sebastian 2 AVUSTURYA 1. Tur 4:00  
2018 BULGARİSTAN Gençler Avrupa Şampiyonası Gençler 90 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
115 Mert ŞİŞMANLAR PETERSILKA Falk 1 ALMANYA Final 2:18  
116 Mert ŞİŞMANLAR 1 1 TOTH Apor 1 MACARİSTAN Yarı Final 4:00  
117 Mert ŞİŞMANLAR 1 1 LORSANOV Mansur 2 RUSYA Çeyrek Final 4:00  
118 Mert ŞİŞMANLAR 1 1 SCHMIDT Tim ALMANYA 2. Tur 2:15  
119 Mert ŞİŞMANLAR 1 1 1 GERKENS Emils 1 LETONYA 1. Tur 2:52  
2018 ÇEK CUMHURİYETİ Junior European Judo Cup Gençler 90 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
120 Mert ŞİŞMANLAR 1 FETTKOETHER Luka ALMANYA 3.lük Müsabakası 0:08  
121 Mert ŞİŞMANLAR KENDRICK Benjamin 1 2 KANADA Yarı Final 4:29 X
122 Mert ŞİŞMANLAR 1 2 BLAHUSIAK Miroslav 1 SLOVAK CUMHURİYETİ Çeyrek Final 3:30  
123 Mert ŞİŞMANLAR 1 SEIFERT Markus 1 ALMANYA 2. Tur 1:34  
124 Mert ŞİŞMANLAR 1 KABHULIANI Ilia 1 İSPANYA 1. Tur 4:00  
2018 İTALYA Junior European Judo Cup Gençler 90 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
125 Mert ŞİŞMANLAR AIT MOHAMED AMER Sofiane 1 1 FRANSA 2. Repesaj 0:43  
126 Mert ŞİŞMANLAR BELZ Marvin 1 ALMANYA 1. Repesaj 2:46  
127 Mert ŞİŞMANLAR 1 TOTH Apor 1 2 MACARİSTAN Çeyrek Final 3:02  
128 Mert ŞİŞMANLAR 1 1 FUSCO Andrea 1 İTALYA 2. Tur 4:00  
129 Mert ŞİŞMANLAR 1 1 1 PARODI Lorenzo İTALYA 1. Tur 2:05  
2018 BOSNA HERSEK Junior European Judo Cup Gençler 90 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
130 Mert ŞİŞMANLAR 1 CUPIC Lazar 1 KARADAĞ 2. Tur 2:52  
131 Mert ŞİŞMANLAR 1 JERKUNICA Marin 1 HIRVATİSTAN 1. Tur 2:11  
2017 ŞİLİ Ümitler Dünya Şampiyonası Ümitler 60 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
132 Mert ŞİŞMANLAR HSU Chien-An 1 1 CHINESE TAIPEI 1. Tur 1:03  
2017 LİTVANYA Ümitler Avrupa Şampiyonası Ümitler 81 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
133 Mert ŞİŞMANLAR 2 2 TOTH Benedek MACARİSTAN Final 4:00  
134 Mert ŞİŞMANLAR 2 LENZ Johann 1 1 ALMANYA Yarı Final 4:58 X
135 Mert ŞİŞMANLAR 1 MATVEICIUC Eugen MOLDOVYA Çeyrek Final 4:00  
136 Mert ŞİŞMANLAR 1 MATUSEVIC Deivid 1 LİTVANYA 2. Tur 4:00  
137 Mert ŞİŞMANLAR 1 1 PATINIOTIS Alexandros YUNANİSTAN 1. Tur 1:47  
2017 TÜRKİYE Ümitler Balkan Şampiyonası Ümitler 81 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
138 Mert ŞİŞMANLAR 1 JOVAN VULIN SIRBİSTAN 3.lük Müsabakası 0:00  
139 Mert ŞİŞMANLAR 1 UEMURA Ken ROMANYA 1. Repesaj 0:00  
140 Mert ŞİŞMANLAR VUK ELEZ 1 BOSNA HERSEK Çeyrek Final 0:00  
141 Mert ŞİŞMANLAR 1 ALEXANDROS PATINIOTIS YUNANİSTAN 1. Tur 0:00  
2017 ROMANYA Cadet European Judo Cup Ümitler 81 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
142 Mert ŞİŞMANLAR PYLYPENKO Dmytro 1 2 UKRAYNA 1. Tur 4:33 X
2017 ÇEK CUMHURİYETİ Cadet European Judo Cup Ümitler 81 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
143 Mert ŞİŞMANLAR 1 1 MATVEICIUC Eugen MOLDOVYA 3.lük Müsabakası 1:30  
144 Mert ŞİŞMANLAR KRYZHANSKYI Marat 1 UKRAYNA Yarı Final 1:28  
145 Mert ŞİŞMANLAR 1 YURESKUL Ivan 2 UKRAYNA Çeyrek Final 3:39  
146 Mert ŞİŞMANLAR 1 1 GULIYEV Orkhan AZERBAYCAN 2. Tur 0:40  
147 Mert ŞİŞMANLAR 1 VIDA Gergo MACARİSTAN 1. Tur 0:08  
2017 TÜRKİYE Cadet European Judo Cup Ümitler 81 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
148 Mert ŞİŞMANLAR 1 1 MADZHIDOV Dzhakhongir 1 TACİKİSTAN Final 5:13 X
149 Mert ŞİŞMANLAR 1 2 1 SHYNTAS Serikbolsyn 1 KAZAKİSTAN Yarı Final 3:16  
150 Mert ŞİŞMANLAR 1 1 GIL Agustin ARJANTİN Çeyrek Final 1:13  
151 Mert ŞİŞMANLAR 1 Ahmet ÇİFTÇİ TÜRKİYE 2. Tur 1:00  
152 Mert ŞİŞMANLAR 1 ANUARULY Bexultan KAZAKİSTAN 1. Tur 4:00  
2016 TÜRKİYE Liseler Arası Dünya Oyunları Gençler 81 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
153 Mert ŞİŞMANLAR 1 VARDANYA Zhora ERİTRE 3.lük Müsabakası 0:21  
154 Mert ŞİŞMANLAR KURBAISMAILOV Murad 1 RUSYA Pul 3 1:15  
155 Mert ŞİŞMANLAR 1 RODRIGUES Luanh BREZİLYA Pul 1 4:00  
156 Mert ŞİŞMANLAR 1 MANINDER HİNDİSTAN Pul 2 0:06  
2016 FİNLANDİYA Ümitler Avrupa Şampiyonası Ümitler 81 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
157 Mert ŞİŞMANLAR 1 1 GOZ Roland 1 MACARİSTAN 1. Repesaj 2:37  
158 Mert ŞİŞMANLAR 2 CAROLY Eniel 1 1 FRANSA 1. Tur 1:21  
2016 SIRBİSTAN Ümitler Balkan Şampiyonası Ümitler 81 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
159 Mert ŞİŞMANLAR MILETIC Toni 1 BOSNA HERSEK Final 0:00  
160 Mert ŞİŞMANLAR 1 BOTA Catalin ROMANYA Yarı Final 0:00  
161 Mert ŞİŞMANLAR 1 CAÐENOVIC Slaven KARADAĞ Çeyrek Final 0:00  
2016 POLONYA Cadet European Judo Cup Ümitler 81 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
162 Mert ŞİŞMANLAR 1 MATLASHEVSKYI Mykyta 2 3 UKRAYNA 1. Repesaj 4:00  
163 Mert ŞİŞMANLAR 1 OKUDA Masato 1 JAPONYA 1. Tur 1:02  
2016 ÇEK CUMHURİYETİ Cadet European Judo Cup Ümitler 81 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
164 Mert ŞİŞMANLAR SEIFERT Markus 1 1 ALMANYA 3. Repesaj 1:06  
165 Mert ŞİŞMANLAR 1 BALYEVSKYY Yevheniy 1 1 UKRAYNA 2. Repesaj 4:00  
166 Mert ŞİŞMANLAR 2 3 SIDORYK Aliaksandr 1 1 BEYAZ RUSYA 1. Repesaj 4:00  
167 Mert ŞİŞMANLAR FETTKOETHER Luka 1 ALMANYA 3. Tur 0:31  
168 Mert ŞİŞMANLAR 1 VANDYCK Pieter BELÇİKA 2. Tur 0:30  
169 Mert ŞİŞMANLAR 1 2 KURTAN Zsombor 3 MACARİSTAN 1. Tur 4:00  
2016 TÜRKİYE Cadet European Judo Cup Ümitler 81 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
170 Yunus Emre KILINÇ 2 1 Mert ŞİŞMANLAR 1 TÜRKİYE 2. Repesaj 4:00  
171 Mert ŞİŞMANLAR 1 FETTKOETHER Luka 1 2 ALMANYA 1. Tur 4:00