Turnuva Sayısı Müsabaka Sayısı Win Ort Kaz. Süresi Lost Ort.Kay.Süresi %
39 185 134 00:18 51 00:18 72

Selim TATAROĞLU ( 1972 )
...
Yazdır


Sıra No Turnuva Adı Ülkesi Yılı Kategori Siklet Madalya
1 AKDENİZ OYUNLARI İSPANYA 2005 Büyükler +100 Kg Erkek Altın Madalya
2 Büyükler Avrupa Şampiyonası ( 60 KG YOK ) ROMANYA 2004 Büyükler +100 Kg Erkek Altın Madalya
3 World Cup M ÇEK CUMHURİYETİ 2004 Büyükler +100 Kg Erkek Bronz Madalya
4 World Cup ALMANYA 2003 Büyükler +100 Kg Erkek Gümüş Madalya
5 Büyükler Dünya Şampiyonası(73 var) ALMANYA 2001 Büyükler +100 Kg Erkek Gümüş Madalya
6 15.Uluslararası Boğaziçi Turnuvası TÜRKİYE 2001 Büyükler +100 Kg Erkek Altın Madalya
7 Büyükler Avrupa Şampiyonası FRANSA 2001 Büyükler +100 Kg Erkek Bronz Madalya
8 14. Uluslararası Boğaziçi Turnuvası TÜRKİYE 2000 Büyükler +100 Kg Erkek Altın Madalya
9 Büyükler Avrupa Şampiyonası POLONYA 2000 Büyükler OPEN M Gümüş Madalya
10 World Masters ALMANYA 2000 Büyükler +100 Kg Erkek Bronz Madalya
11 Büyükler Dünya Şampiyonası İNGİLTERE 1999 Büyükler OPEN M Gümüş Madalya
12 Büyükler Dünya Şampiyonası İNGİLTERE 1999 Büyükler +100 Kg Erkek Bronz Madalya
13 Büyükler Avrupa Şampiyonası SLOVAK CUMHURİYETİ 1999 Büyükler +100 Kg Erkek Bronz Madalya
14 Büyükler Avrupa Şampiyonası SLOVAK CUMHURİYETİ 1999 Büyükler OPEN M Altın Madalya
15 KARADENİZ OYUNLARI TÜRKİYE 1998 Büyükler +100 Kg Erkek Altın Madalya
16 12. Uluslararası Boğaziçi Tunuvası TÜRKİYE 1998 Büyükler +100 Kg Erkek Altın Madalya
17 12. Uluslararası Boğaziçi Tunuvası TÜRKİYE 1998 Büyükler OPEN M Altın Madalya
18 Büyükler Avrupa Şampiyonası İSPANYA 1998 Büyükler +100 Kg Erkek Bronz Madalya
19 Büyükler Avrupa Şampiyonası İSPANYA 1998 Büyükler OPEN M Altın Madalya
20 World Cup M & W ( 73 var ) AVUSTURYA 1998 Büyükler +100 Kg Erkek Altın Madalya
21 AKDENİZ OYUNLARI İTALYA 1997 Büyükler +95 Kg Erkek Gümüş Madalya
22 Büyükler Avrupa Şampiyonası BELÇİKA 1997 Büyükler +95 Kg Erkek Altın Madalya
23 Büyükler Avrupa Şampiyonası BELÇİKA 1997 Büyükler OPEN M Bronz Madalya
24 Büyükler Avrupa Şampiyonası HOLLANDA 1996 Büyükler +95 Kg Erkek Bronz Madalya
25 Büyükler Avrupa Şampiyonası HOLLANDA 1996 Büyükler OPEN M Gümüş Madalya
26 World Cup M & W ÇEK CUMHURİYETİ 1996 Büyükler +95 Kg Erkek Bronz Madalya
27 World Masters ALMANYA 1996 Büyükler +95 Kg Erkek Altın Madalya
28 Büyükler Dünya Şampiyonası JAPONYA 1995 Büyükler OPEN M Bronz Madalya
29 9. Uluslararası Boğaziçi Tunuvası TÜRKİYE 1995 Büyükler +95 Kg Erkek Bronz Madalya
30 Uluslararası Turnuva FRANSA 1995 Büyükler +100 Kg Erkek Bronz Madalya
31 Büyükler Avrupa Şampiyonası POLONYA 1994 Büyükler +95 Kg Erkek Bronz Madalya
32 2.Türk Cumhuriyetleri Uluslararası Judo Turnuvası TÜRKİYE 1994 Büyükler +95 Kg Erkek Altın Madalya
.............
.............

Maç İstatistiği

2005 İSPANYA AKDENİZ OYUNLARI Büyükler +100 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
1 Selim TATAROĞLU 1 1 1 3 BIANCHESSI Paol 3 İTALYA Final 0:00  
2 Selim TATAROĞLU 2 ROBIN Pierre FRANSA Yarı Final 0:00  
3 Selim TATAROĞLU 1 1 2 BOZOVIC Obren 1 3 SIRBİSTAN Çeyrek Final 0:00  
2005 HOLLANDA Büyükler Avrupa Şampiyonası ( 48 var ) Büyükler +100 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
4 Selim TATAROĞLU VAN DER GEEST Dennis 1 HOLLANDA 3.lük Müsabakası 0:00  
5 Selim TATAROĞLU 1 PADAR Martin ESTONYA 2. Repesaj 0:00  
6 Selim TATAROĞLU 1 FREZZA Alexandro İTALYA 1. Repesaj 0:00  
7 Selim TATAROĞLU Janusz Wojnarowicz 1 POLONYA Çeyrek Final 0:00  
8 Selim TATAROĞLU 1 BOZOVIC Obren SIRBİSTAN 1. Tur 0:00  
2004 YUNANİSTAN OLİMPİYAT OYUNLARI Büyükler +100 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
9 Selim TATAROĞLU 3 Indrek Pertelson 1 3 ESTONYA 3. Repesaj 0:00  
10 Selim TATAROĞLU 1 Semir Pepic 1 1 AVUSTRALYA 2. Repesaj 5:00  
11 Selim TATAROĞLU 1 Joel Brutus HAİTİ 1. Repesaj 0:00  
12 Selim TATAROĞLU 1 Sayed Mahmoud Miran 1 1 İRAN 2. Tur 0:00  
13 Selim TATAROĞLU 1 1 Lasha Gujejiani 1 GÜRCİSTAN 1. Tur 0:00  
2004 ROMANYA Büyükler Avrupa Şampiyonası ( 60 KG YOK ) Büyükler +100 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
14 Selim TATAROĞLU 1 Indrek Pertelson ESTONYA Final 0:00  
15 Selim TATAROĞLU 1 Andreas Toelzer ALMANYA Yarı Final 0:00  
16 Selim TATAROĞLU 1 Lasha Gujejiani GÜRCİSTAN Çeyrek Final 0:00  
17 Selim TATAROĞLU 1 Ibro Miladin BOSNA HERSEK 2. Tur 0:00  
18 Selim TATAROĞLU 1 Maik Schädler LIECHTENSTEIN 1. Tur  
2004 GÜRCİSTAN World Cup M Büyükler +100 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
19 Selim TATAROĞLU Zoltán Csizmadia 1 MACARİSTAN 1. Repesaj 0:00  
20 Selim TATAROĞLU Janusz Wojnarowicz 1 POLONYA 1. Tur 0:00  
2004 BEYAZ RUSYA World Cup M Büyükler +100 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
21 Selim TATAROĞLU Moeller Frank 1 ALMANYA 3.lük Müsabakası 0:00  
22 Selim TATAROĞLU MAKARAU Ihar 1 BEYAZ RUSYA Yarı Final 0:00  
23 Selim TATAROĞLU 1 Janusz Wojnarowicz POLONYA Çeyrek Final 0:00  
24 Selim TATAROĞLU 1 Abdullo Tangriev ÖZBEKİSTAN 2. Tur 0:00  
25 Selim TATAROĞLU 1 Andrian Kordon İSRAİL 1. Tur 0:00  
2004 HOLLANDA World Cup M Büyükler +100 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
26 Selim TATAROĞLU Andreas Toelzer 1 ALMANYA 1. Tur 0:00  
2004 ÇEK CUMHURİYETİ World Cup M Büyükler +100 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
27 Selim TATAROĞLU 1 VAN DER GEEST Dennis HOLLANDA 3.lük Müsabakası 0:00  
28 Selim TATAROĞLU Lasha Gujejiani 1 GÜRCİSTAN Yarı Final 0:00  
29 Selim TATAROĞLU 1 Juri Rybak BEYAZ RUSYA Çeyrek Final 0:00  
30 Selim TATAROĞLU 1 Grzegorz Eitel POLONYA 2. Tur 0:00  
31 Selim TATAROĞLU 1 BOZOVIC Obren SIRBİSTAN 1. Tur 0:00  
2004 ALMANYA Super World Cup M & W Büyükler +100 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
32 Selim TATAROĞLU Henry Hubert 1 ALMANYA 1. Tur 0:00  
2004 MACARİSTAN World Cup M Büyükler +100 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
33 Selim TATAROĞLU Sebastian Baehr 1 ALMANYA 1. Repesaj 0:00  
34 Selim TATAROĞLU Matthieu Bataille 1 FRANSA 1. Tur 0:00  
2003 JAPONYA Büyükler Dünya Şampiyonası Büyükler +100 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
35 Selim TATAROĞLU 2 Moeller Frank 1 ALMANYA 3. Repesaj 5:00  
36 Selim TATAROĞLU 1 1 KHANJALIASHVILI Z. 2 GÜRCİSTAN 2. Repesaj 0:00  
37 Selim TATAROĞLU 1 1 BATAILLE Mathieu 2 FRANSA 1. Repesaj 0:00  
38 Selim TATAROĞLU VAN DER GEEST Dennis 1 HOLLANDA 1. Tur 0:00  
2003 JAPONYA Büyükler Dünya Şampiyonası Büyükler OPEN M
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
39 Selim TATAROĞLU 1 KANG Byung-Jin 1 1 GÜNEY KORE CUM. 1. Tur 0:00  
2003 ALMANYA World Cup Büyükler +100 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
40 Selim TATAROĞLU 1 3 MIKHAYLIN Alexandre 1 2 RUSYA Final 5:00  
41 Selim TATAROĞLU 1 2 KHANJALIASHVILI Zvia 2 GÜRCİSTAN Yarı Final 0:00  
42 Selim TATAROĞLU 1 2 WOJNAROWICZ Jamusz 2 1 POLONYA Çeyrek Final 5:00  
43 Selim TATAROĞLU 1 MUNTEANU Gabriel ROMANYA 2. Tur 0:00  
44 Selim TATAROĞLU 1 2 BOUTCHOUKOURI Timur RUSYA 1. Tur 0:00  
2002 SLOVENYA Büyükler Avrupa Şampiyonası Büyükler OPEN M
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
45 Selim TATAROĞLU Ruslan Sharapov 1 BEYAZ RUSYA 1. Repesaj 0:00  
46 Selim TATAROĞLU Alexander Mikhailin 1 RUSYA 2. Tur 0:00  
47 Selim TATAROĞLU 1 Marek Madzin SLOVAK CUMHURİYETİ 1. Tur 0:00  
2002 AVUSTURYA World Cup M & W (73 var ) Büyükler +100 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
48 Selim TATAROĞLU Wolfgang Ebner 1 AVUSTURYA 1. Repesaj 0:00  
49 Selim TATAROĞLU Yohei Takai 1 JAPONYA 1. Tur 0:00  
2001 ALMANYA Büyükler Dünya Şampiyonası(73 var) Büyükler +100 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
50 Selim TATAROĞLU Alexander Mikhailin 1 RUSYA Final 0:00  
51 Selim TATAROĞLU 1 Indrek Pertelson ESTONYA Yarı Final 0:00  
52 Selim TATAROĞLU 1 Alexandru Lungu ROMANYA Çeyrek Final 0:00  
53 Selim TATAROĞLU 1 Georgi Tonkov BULGARİSTAN 2. Tur 0:00  
54 Selim TATAROĞLU 1 Yves Wandji KANADA 1. Tur 0:00  
2001 TÜRKİYE 15.Uluslararası Boğaziçi Turnuvası Büyükler +100 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
55 Selim TATAROĞLU 1 ILIEV Ivan RUSYA Final 0:00  
56 Selim TATAROĞLU 1 SAIED Khosravinezhad İRAN Yarı Final 0:00  
2001 FRANSA Büyükler Avrupa Şampiyonası Büyükler +100 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
57 Selim TATAROĞLU 1 1 2 Jérôme Dreyfus 1 1 2 FRANSA 3.lük Müsabakası 0:00  
58 Selim TATAROĞLU Tamerlan Tmenov 1 1 RUSYA Yarı Final 0:00  
59 Selim TATAROĞLU 1 1 Valentin Ruslyakov 2 UKRAYNA Çeyrek Final 0:00  
60 Selim TATAROĞLU 2 Ruslan Sharapov 4 BEYAZ RUSYA 1. Tur 0:00  
2001 FRANSA Büyükler Avrupa Şampiyonası Büyükler OPEN M
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
61 Selim TATAROĞLU Jérôme Dreyfus 1 FRANSA 1. Repesaj 0:00  
62 Selim TATAROĞLU 4 MIKHAYLIN Alexander 3 RUSYA Çeyrek Final 0:00  
63 Selim TATAROĞLU 1 Dennis Werner 2 ALMANYA 1. Tur 0:00  
2000 AVUSTRALYA OLİMPİYAT OYUNLARI Büyükler +100 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
64 Selim TATAROĞLU Tamerlan Tmenov 1 1 1 RUSYA 3.lük Müsabakası 1:36  
65 Selim TATAROĞLU 1 2 Ernesto Pérez İSPANYA 2. Repesaj 4:28  
66 Selim TATAROĞLU 1 2 Harry Van Barneveld 2 BELÇİKA 1. Repesaj 2:28  
67 Selim TATAROĞLU 2 David Douillet 1 1 FRANSA 2. Tur 3:43  
68 Selim TATAROĞLU 1 1 Alexander Davitashvili 1 GÜRCİSTAN 1. Tur 5:00  
2000 TÜRKİYE 14. Uluslararası Boğaziçi Turnuvası Büyükler +100 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
69 Selim TATAROĞLU 1 MUNTEANU Gabriel ROMANYA Final 0:00  
70 Selim TATAROĞLU 1 SHARAPOV RUSLAN BEYAZ RUSYA Yarı Final 0:00  
71 Selim TATAROĞLU 1 KHANTALLASHVILI ZVIA GÜRCİSTAN Çeyrek Final 0:00  
2000 POLONYA Büyükler Avrupa Şampiyonası Büyükler +100 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
72 Selim TATAROĞLU MUNTEANU Gabriel 1 ROMANYA 1. Repesaj 0:00  
73 Selim TATAROĞLU VAN DER GEEST Dennis 1 HOLLANDA Çeyrek Final 0:00  
74 Selim TATAROĞLU 1 BRAIDOTTI DENIS İTALYA 1. Tur 0:00  
2000 POLONYA Büyükler Avrupa Şampiyonası Büyükler OPEN M
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
75 Selim TATAROĞLU Aythami Ruano 1 İSPANYA Final 0:00  
76 Selim TATAROĞLU 1 Jérôme Dreyfus FRANSA Yarı Final 0:00  
77 Selim TATAROĞLU 1 Rafal Kubacki POLONYA Çeyrek Final 0:00  
78 Selim TATAROĞLU 1 PADAR Martin ESTONYA 1. Tur 0:00  
2000 ALMANYA World Masters Büyükler +100 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
79 Selim TATAROĞLU 1 Dennis Werner ALMANYA 3.lük Müsabakası 0:00  
80 Selim TATAROĞLU Vladimir Sanchez 1 KÜBA Yarı Final 0:00  
81 Selim TATAROĞLU 1 Christian Lehmann ALMANYA Çeyrek Final 0:00  
82 Selim TATAROĞLU 1 Alexander Mikhailin RUSYA 1. Tur 0:00  
1999 İNGİLTERE Büyükler Dünya Şampiyonası Büyükler OPEN M
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
83 Selim TATAROĞLU Shinichi Shinohara 1 JAPONYA Final 0:00  
84 Selim TATAROĞLU 1 Alexander Davitashvili GÜRCİSTAN Yarı Final 0:00  
85 Selim TATAROĞLU 1 Daniel Andrey Hernandes BREZİLYA Çeyrek Final 0:00  
86 Selim TATAROĞLU 1 Martin Boonzaayer A.B.D. 2. Tur 0:00  
87 Selim TATAROĞLU 1 Liu Shenggang ÇİN HALK CUMHUR. 1. Tur 0:00  
1999 İNGİLTERE Büyükler Dünya Şampiyonası Büyükler +100 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
88 Selim TATAROĞLU 1 Moeller Frank ALMANYA 3.lük Müsabakası 0:00  
89 Selim TATAROĞLU 1 Rafal Kubacki POLONYA 2. Repesaj 0:00  
90 Selim TATAROĞLU 1 Vladimir Sanchez KÜBA 1. Repesaj 0:00  
91 Selim TATAROĞLU Shinichi Shinohara 1 JAPONYA Çeyrek Final 0:00  
92 Selim TATAROĞLU 1 VAN DER GEEST Dennis HOLLANDA 3. Tur 0:00  
93 Selim TATAROĞLU 1 Douglas Cardozo VENEZUELLA 2. Tur 0:00  
94 Selim TATAROĞLU 1 Ramaz Chochishvili GÜRCİSTAN 1. Tur 0:00  
1999 SLOVAK CUMHURİYETİ Büyükler Avrupa Şampiyonası Büyükler +100 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
95 Selim TATAROĞLU 1 Ruslan Sharapov BEYAZ RUSYA 3.lük Müsabakası 0:00  
96 Selim TATAROĞLU Tamerlan Tmenov 1 RUSYA Yarı Final 0:00  
97 Selim TATAROĞLU 1 Ireneusz Kwiecinski POLONYA Çeyrek Final 0:00  
98 Selim TATAROĞLU 1 SELEZEN DMITRII UKRAYNA 2. Tur 0:00  
99 Selim TATAROĞLU 1 Jérôme Dreyfus FRANSA 1. Tur 0:00  
1999 SLOVAK CUMHURİYETİ Büyükler Avrupa Şampiyonası Büyükler OPEN M
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
100 Selim TATAROĞLU 1 Ernesto Pérez İSPANYA Final 0:00  
101 Selim TATAROĞLU 1 Semir Pepic AVUSTRALYA Yarı Final 0:00  
102 Selim TATAROĞLU 1 Valentin Ruslyakov UKRAYNA Çeyrek Final 0:00  
103 Selim TATAROĞLU 1 Ramaz Chochishvili GÜRCİSTAN 1. Tur 0:00  
1998 TÜRKİYE KARADENİZ OYUNLARI Büyükler +100 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
104 Selim TATAROĞLU 1 Ramaz Chochishvili GÜRCİSTAN Final 0:00  
1998 TÜRKİYE 12. Uluslararası Boğaziçi Tunuvası Büyükler +100 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
105 Selim TATAROĞLU 1 ZVIAD Chınchala GÜRCİSTAN Final 0:00  
106 Selim TATAROĞLU 1 BOUTCHOUKOURI Timur RUSYA Yarı Final 0:00  
107 Selim TATAROĞLU 1 BERDUTA Sıava KAZAKİSTAN Çeyrek Final 0:00  
1998 TÜRKİYE 12. Uluslararası Boğaziçi Tunuvası Büyükler OPEN M
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
108 Selim TATAROĞLU 1 ZVIAD Chınchala GÜRCİSTAN Final 0:00  
109 Selim TATAROĞLU 1 Dian Hristov BULGARİSTAN Yarı Final 0:00  
110 Selim TATAROĞLU 1 TAZAVIKOV Alexı RUSYA Çeyrek Final 0:00  
1998 İSPANYA Büyükler Avrupa Şampiyonası Büyükler +100 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
111 Selim TATAROĞLU 1 Moeller Frank ALMANYA 3.lük Müsabakası 0:00  
112 Selim TATAROĞLU Tamerlan Tmenov 1 RUSYA Yarı Final 0:00  
113 Selim TATAROĞLU 1 Imre Csösz MACARİSTAN Çeyrek Final 0:00  
114 Selim TATAROĞLU 1 Janis Darznieks LİTVANYA 1. Tur 0:00  
1998 İSPANYA Büyükler Avrupa Şampiyonası Büyükler OPEN M
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
115 Selim TATAROĞLU 1 Harry Van Barneveld BELÇİKA Final 0:00  
116 Selim TATAROĞLU 1 VAN DER GEEST Dennis HOLLANDA Yarı Final 0:00  
117 Selim TATAROĞLU 1 Charalambos Papaioannou YUNANİSTAN Çeyrek Final 0:00  
118 Selim TATAROĞLU 1 Ramaz Chochishvili GÜRCİSTAN 1. Tur 0:00  
1998 AVUSTURYA World Cup M & W ( 73 var ) Büyükler +100 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
119 Selim TATAROĞLU 1 Eric Krieger AVUSTURYA Final 0:00  
120 Selim TATAROĞLU 1 Aurélio Miguel BREZİLYA Yarı Final 0:00  
121 Selim TATAROĞLU 1 Jorge Fiz Castro KÜBA Çeyrek Final 0:00  
122 Selim TATAROĞLU 1 Timur Buchukuri RUSYA 1. Tur 0:00  
1997 FRANSA Büyükler Dünya Şampiyonası Büyükler +95 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
123 Selim TATAROĞLU Tamerlan Tmenov 1 RUSYA 3.lük Müsabakası 0:00  
124 Selim TATAROĞLU David Douillet 1 FRANSA Yarı Final 0:00  
125 Selim TATAROĞLU 1 Moeller Frank ALMANYA Çeyrek Final 0:00  
126 Selim TATAROĞLU 1 Indrek Pertelson ESTONYA 2. Tur 0:00  
127 Selim TATAROĞLU 1 Rafal Kubacki POLONYA 1. Tur 0:00  
1997 İTALYA AKDENİZ OYUNLARI Büyükler +95 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
128 Selim TATAROĞLU 3 David Douillet 1 2 FRANSA Final 0:00  
129 Selim TATAROĞLU 1 Pérez Ernesto İSPANYA Yarı Final 0:00  
130 Selim TATAROĞLU 1 PAPAIOANNOU Charal YUNANİSTAN Çeyrek Final 0:00  
1997 BELÇİKA Büyükler Avrupa Şampiyonası Büyükler +95 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
131 Selim TATAROĞLU 1 VAN DER GEEST Dennis HOLLANDA Final 0:00  
132 Selim TATAROĞLU 1 Ernesto Pérez İSPANYA Yarı Final 0:00  
133 Selim TATAROĞLU 1 Harry Van Barneveld BELÇİKA Çeyrek Final 0:00  
134 Selim TATAROĞLU 1 Valeriu Perdivara ROMANYA 1. Tur 0:00  
1997 BELÇİKA Büyükler Avrupa Şampiyonası Büyükler OPEN M
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
135 Selim TATAROĞLU 1 VAN DER GEEST Dennis HOLLANDA 3.lük Müsabakası 0:00  
136 Selim TATAROĞLU Harry Van Barneveld 1 BELÇİKA Yarı Final 0:00  
137 Selim TATAROĞLU 1 Alexander Davitashvili GÜRCİSTAN Çeyrek Final 0:00  
138 Selim TATAROĞLU 1 Peter Filkor SLOVAK CUMHURİYETİ 1. Tur 0:00  
1996 A.B.D. OLİMPİYAT OYUNLARI (60-71 yok) Büyükler +95 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
139 Selim TATAROĞLU Moeller Frank 1 ALMANYA 1. Repesaj 0:00  
140 Selim TATAROĞLU Ernesto Pérez 1 İSPANYA 1. Tur 0:00  
1996 HOLLANDA Büyükler Avrupa Şampiyonası Büyükler +95 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
141 Selim TATAROĞLU 1 KOSER RALF FRANSA GÜNEY BÖLGELERİ 3.lük Müsabakası 0:00  
142 Selim TATAROĞLU Sergey Kosorotov 1 RUSYA Yarı Final 0:00  
143 Selim TATAROĞLU 1 Rafal Kubacki POLONYA Çeyrek Final 0:00  
144 Selim TATAROĞLU 1 Charalambos Papaioannou YUNANİSTAN 2. Tur 0:00  
145 Selim TATAROĞLU 1 Peter Filkor SLOVAK CUMHURİYETİ 1. Tur 0:00  
1996 HOLLANDA Büyükler Avrupa Şampiyonası Büyükler OPEN M
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
146 Selim TATAROĞLU Indrek Pertelson 1 ESTONYA Final 0:00  
147 Selim TATAROĞLU 1 Ramaz Chochishvili GÜRCİSTAN Yarı Final 0:00  
148 Selim TATAROĞLU 1 Igor Bereznitsky RUSYA Çeyrek Final 0:00  
149 Selim TATAROĞLU 1 Alexander Davitashvili GÜRCİSTAN 1. Tur 0:00  
1996 ÇEK CUMHURİYETİ World Cup M & W Büyükler +95 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
150 Selim TATAROĞLU 1 Alexander Davitashvili GÜRCİSTAN 3.lük Müsabakası 0:00  
151 Selim TATAROĞLU KHAKHALEISHIVILI DAVID 1 GÜRCİSTAN Yarı Final 0:00  
152 Selim TATAROĞLU 1 PAPIOANNOU H. YUNANİSTAN Çeyrek Final 0:00  
153 Selim TATAROĞLU 1 ZATOPEK MICHAL ÇEK CUMHURİYETİ 2. Tur 0:00  
154 Selim TATAROĞLU 1 Mitar Milinkovic YUGOSLAVYA 1. Tur 0:00  
1996 ALMANYA World Masters Büyükler +95 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
155 Selim TATAROĞLU 1 Harry Van Barneveld BELÇİKA Final 0:30  
156 Selim TATAROĞLU 1 Rafal Kubacki POLONYA Yarı Final 0:00  
157 Selim TATAROĞLU 1 1 KOSER RALF FRANSA GÜNEY BÖLGELERİ Çeyrek Final 4:57  
158 Selim TATAROĞLU 1 CSIKESZ CSABA 1 MACARİSTAN 2. Tur 5:00  
159 Selim TATAROĞLU 1 1 KEEVE DANON 1 A.B.D. 1. Tur 3:23  
1995 JAPONYA Büyükler Dünya Şampiyonası Büyükler +95 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
160 Selim TATAROĞLU Naoya Ogawa 1 JAPONYA 3.lük Müsabakası 0:00  
161 Selim TATAROĞLU 1 Ruslan Sharapov BEYAZ RUSYA 3. Repesaj 0:00  
162 Selim TATAROĞLU 1 Eric Krieger AVUSTURYA 2. Repesaj 0:00  
163 Selim TATAROĞLU 1 Khaled Al Rifaee IJF 1. Repesaj 0:00  
164 Selim TATAROĞLU David Douillet 1 FRANSA 3. Tur 0:00  
165 Selim TATAROĞLU 1 Wu Hung Sung CHINESE TAIPEI 2. Tur 0:00  
166 Selim TATAROĞLU 1 Khairullo Nazriev TACİKİSTAN 1. Tur 0:00  
1995 JAPONYA Büyükler Dünya Şampiyonası Büyükler OPEN M
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
167 Selim TATAROĞLU 1 Frank Moreno Garcia KÜBA 3.lük Müsabakası 0:00  
168 Selim TATAROĞLU David Douillet 1 FRANSA Yarı Final 0:00  
169 Selim TATAROĞLU 1 Liu Shenggang ÇİN HALK CUMHUR. Çeyrek Final 0:00  
170 Selim TATAROĞLU 1 Kuo Che Yen CHINESE TAIPEI 1. Tur 0:00  
1995 TÜRKİYE 9. Uluslararası Boğaziçi Tunuvası Büyükler +95 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
171 Selim TATAROĞLU 1 RAKHMAN SADAKTAN TACİKİSTAN 3.lük Müsabakası 0:00  
172 Selim TATAROĞLU DAVITASVILI 1 GÜRCİSTAN Yarı Final 0:00  
173 Selim TATAROĞLU 1 COLİŞVILI GÜRCİSTAN Çeyrek Final 0:00  
1995 FRANSA Uluslararası Turnuva Büyükler +100 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
174 Selim TATAROĞLU 1 Ernesto Pérez İSPANYA 3.lük Müsabakası 0:00  
175 Selim TATAROĞLU Naoya Ogawa 1 JAPONYA Yarı Final 0:00  
176 Selim TATAROĞLU 1 1 Valeriu Perdivara 1 ROMANYA Çeyrek Final 0:00  
177 Selim TATAROĞLU 1 1 Indrek Pertelson 1 3 ESTONYA 1. Tur 0:00  
1994 POLONYA Büyükler Avrupa Şampiyonası Büyükler +95 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
178 Selim TATAROĞLU 1 Murat Khasanov RUSYA 3.lük Müsabakası 0:00  
179 Selim TATAROĞLU Rafal Kubacki 1 POLONYA Yarı Final 0:00  
180 Selim TATAROĞLU 1 Arsen Akoev UKRAYNA Çeyrek Final 0:00  
181 Selim TATAROĞLU 1 Imre Csösz MACARİSTAN 1. Tur 0:00  
1994 POLONYA Büyükler Avrupa Şampiyonası Büyükler OPEN M
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
182 Selim TATAROĞLU Indrek Pertelson 1 ESTONYA 2. Tur 0:00  
183 Selim TATAROĞLU 1 Igor Mueller LÜKSEMBURG 1. Tur 0:00  
1994 TÜRKİYE 2.Türk Cumhuriyetleri Uluslararası Judo Turnuvası Büyükler +95 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
184 Selim TATAROĞLU 1 Oleq RUSYA Final 5:00  
185 Selim TATAROĞLU 1 Bilal GENÇ TÜRKİYE Pul 2 0:00