Turnuva Sayısı Müsabaka Sayısı Win Ort Kaz. Süresi Lost Ort.Kay.Süresi %
22 74 49 03:38 25 04:33 66

Sıla ERSİN
...
Yazdır


Sıra No Turnuva Adı Ülkesi Yılı Kategori Siklet Madalya
1 Grand Slam BİRLEŞİK ARAP EMİRLİKLERİ 2023 Büyükler 48 Kg Bayan Gümüş Madalya
2 Gençler Dünya Şampiyonası PORTEKİZ 2023 Gençler 48 Kg Bayan Gümüş Madalya
3 Junior European Judo Cup AVUSTURYA 2023 Gençler 48 Kg Bayan Bronz Madalya
4 23 Yaşaltı Avrupa Şampiyonası BOSNA HERSEK 2022 Büyükler 48 Kg Bayan Altın Madalya
5 Gençler Avrupa Şampiyonası ÇEK CUMHURİYETİ 2022 Gençler 48 Kg Bayan Gümüş Madalya
6 Avrupa Üniversite Oyunları POLONYA 2022 Büyükler 48 Kg Bayan Altın Madalya
7 European Open POLONYA 2022 Büyükler 48 Kg Bayan Gümüş Madalya
8 Cadet European Judo Cup TÜRKİYE 2019 Ümitler 48 Kg Bayan Altın Madalya
9 Yıldızlar Balkan Şampiyonası YUNANİSTAN 2017 Yıldızlar 52 Kg Bayan Gümüş Madalya
.............
.............

Maç İstatistiği

2024 ÖZBEKİSTAN Grand Slam Büyükler 48 Kg Bayan
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
1 Sıla ERSİN KURBONOVA Khalimajon 1 2 ÖZBEKİSTAN 1. Tur 04:00  
2024 FRANSA Grand Slam Büyükler 48 Kg Bayan
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
2 Sıla ERSİN 1 3 WHITEBOOI Geronay 1 GÜNEY AFRİKA CUM. 1. Tur 03:44  
2024 PORTEKİZ Grand Prix Büyükler 48 Kg Bayan
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
3 Sıla ERSİN 3 ABUZHAKYNOVA Abiba 1 KAZAKİSTAN 3.lük Müsabakası 03:44  
4 Sıla ERSİN YOSHIOKA Hikari 1 JAPONYA Yarı Final 05:10  
5 Sıla ERSİN 1 STOJADINOV Andrea 1 SIRBİSTAN Çeyrek Final 01:38  
6 Sıla ERSİN 2 DEY Asmita HİNDİSTAN 3. Tur 02:08  
7 Sıla ERSİN 1 BAVUUDORJ Baasankhuu 1 MOĞOLİSTAN 2. Tur 03:03  
8 Sıla ERSİN 1 1 AVANZATO Asia 1 İTALYA 1. Tur 02:15  
2023 AVUSTRALYA Okyanus Açık Büyükler 48 Kg Bayan
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
9 Tuğçe BEDER 2 Sıla ERSİN 3 TÜRKİYE 3.lük Müsabakası 12:14 X
10 Sıla ERSİN 1 FIELDER Anneliese 2 AVUSTRALYA 1. Repesaj 7:40 X
11 Sıla ERSİN 1 LEE Hyekyeong 1 GÜNEY KORE CUM. Çeyrek Final 6:48 X
12 Sıla ERSİN 1 2 LABORDE Maria Celia 1 KÜBA 1. Tur 5:30 X
2023 BİRLEŞİK ARAP EMİRLİKLERİ Grand Slam Büyükler 48 Kg Bayan
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
13 Sıla ERSİN SCUTTO Assunta 1 İTALYA Final 0:29  
14 Sıla ERSİN 2 PONT Blandine 3 FRANSA Yarı Final 6:57 X
15 Sıla ERSİN 1 1 STOJADINOV Andrea 2 SIRBİSTAN Çeyrek Final 5:26 X
16 Sıla ERSİN 2 ABUZHAKYNOVA Abiba 3 KAZAKİSTAN 2. Tur 7:23 X
17 Sıla ERSİN 1 KURBANOVA Kurbanay TÜRKMENİSTAN 1. Tur 4:00  
2023 PORTEKİZ Gençler Dünya Şampiyonası Gençler 48 Kg Bayan
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
18 Sıla ERSİN MIYAKI Kano 1 JAPONYA Final 02:56  
19 Sıla ERSİN 1 1 1 AVANZATO Asia İTALYA Yarı Final 03:14  
20 Sıla ERSİN 2 ALIYEVA Konul 1 AZERBAYCAN Çeyrek Final 01:09  
21 Sıla ERSİN 1 GABRIEL Vania 1 ANGOLA 2. Tur 01:47  
22 Sıla ERSİN 1 1 1 BOGDAN Laura 2 ROMANYA 1. Tur 01:35  
2023 ÇİN HALK CUMHUR. ÜNİVERSİTE OYUNLARI Büyükler 48 Kg Bayan
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
23 Sıla ERSİN LEI Cheng I 1 MAKAO 1. Tur 0:00  
2023 AVUSTURYA Junior European Judo Cup Gençler 48 Kg Bayan
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
24 Sıla ERSİN 1 1 BATISTA Rafaela 2 BREZİLYA 3.lük Müsabakası 5:06 X
25 Sıla ERSİN 1 GIORGI Giulia 1 İTALYA 2. Repesaj 4:00  
26 Sıla ERSİN 1 NUNES Mariana 1 BREZİLYA 1. Repesaj 2:43  
27 Sıla ERSİN 3 MAZZOLA Sofia 2 İTALYA Çeyrek Final 4:27 X
28 Sıla ERSİN 1 Leonie Wagenbichler 3 AVUSTURYA 1. Tur 1:50  
2022 BOSNA HERSEK 23 Yaşaltı Avrupa Şampiyonası Büyükler 48 Kg Bayan
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
29 Sıla ERSİN 1 1 1 ALIYEVA Konul 1 2 AZERBAYCAN Final 5:26 X
30 Sıla ERSİN 1 ALIYEVA Ramila 2 AZERBAYCAN Yarı Final 5:37 X
31 Sıla ERSİN 1 1 PEREZ SOLER Eva İSPANYA Çeyrek Final 4:00  
32 Sıla ERSİN 1 1 1 VEG Luca 1 1 MACARİSTAN 1. Tur 4:14 X
2022 ÇEK CUMHURİYETİ Gençler Avrupa Şampiyonası Gençler 48 Kg Bayan
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
33 Merve AZAK 1 2 Sıla ERSİN 2 TÜRKİYE Final 12:59 X
34 Sıla ERSİN 1 1 CUQ Pauline 1 FRANSA Yarı Final 5:34 X
35 Sıla ERSİN 1 2 GOMEZ ANTONA Gemma Maria İSPANYA Çeyrek Final 5:58 X
36 Sıla ERSİN 1 1 1 ALIYEVA Konul 1 AZERBAYCAN 1. Tur 6:39 X
2022 POLONYA Avrupa Üniversite Oyunları Büyükler 48 Kg Bayan
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
37 Sıla ERSİN 1 Tuğçe BEDER TÜRKİYE Final 0:00  
38 Sıla ERSİN BERINGER Fatime 3 MACARİSTAN Yarı Final 7:09 X
39 Sıla ERSİN 1 1 GİLLY Marine 1 FRANSA Çeyrek Final 4:00  
40 Sıla ERSİN SZLACHTA Paulina 3 POLONYA 1. Tur 5:37 X
2022 BULGARİSTAN Büyükler Avrupa Şampiyonası Büyükler 48 Kg Bayan
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
41 Sıla ERSİN 2 MILANI Francesca 1 2 İTALYA 2. Tur 4:00  
42 Sıla ERSİN 1 GERSJES Amber 3 HOLLANDA 1. Tur 4:57 X
2022 TÜRKİYE Grand Slam Büyükler 48 Kg Bayan
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
43 Sıla ERSİN VARGAS LEY Mary Dee 1 1 1 ŞİLİ 1. Repesaj 3:55  
44 Sıla ERSİN BAVUUDORJ Baasankhuu 1 MOĞOLİSTAN Çeyrek Final 4:00  
45 Sıla ERSİN 1 RISHONY Shira İSRAİL 2. Tur 1:31  
46 Sıla ERSİN 1 WHITEBOOI Geronay 3 GÜNEY AFRİKA CUM. 1. Tur 5:07 X
2022 POLONYA European Open Büyükler 48 Kg Bayan
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
47 Sıla ERSİN YOSHIOKA Hikari 1 JAPONYA Final 1:27  
48 Sıla ERSİN 1 1 2 LAPUERTA COMAS Mireia 1 İSPANYA Yarı Final 2:31  
49 Sıla ERSİN 1 SZLACHTA Paulina 2 POLONYA Çeyrek Final 5:09 X
50 Sıla ERSİN 1 DENGG Lisa 3 AVUSTURYA 1. Tur 3:02  
2022 BOSNA HERSEK European Open Büyükler 48 Kg Bayan
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
51 Merve AZAK 1 1 Sıla ERSİN 1 TÜRKİYE 3.lük Müsabakası 4:00  
52 Gülkader ŞENTÜRK 1 Sıla ERSİN 3 TÜRKİYE Yarı Final 7:06 X
53 Sıla ERSİN 1 1 CORCHER Sephora FRANSA Çeyrek Final 4:00  
54 Sıla ERSİN 1 1 MORAND Priscilla 1 İSVİÇRE 1. Tur 2:42  
2021 TÜRKİYE Grand Slam Büyükler 48 Kg Bayan
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
55 Sıla ERSİN 3 PARETO Paula ARJANTİN 2. Tur 4:29 X
56 Sıla ERSİN 1 ESPOSITO Katryna MALTA 1. Tur 0:23  
2019 AZERBAYCAN EYOF ( Avrupa Gençlik Oyunları ) Ümitler 48 Kg Bayan
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
57 Sıla ERSİN 1 KRIZA Anna 1 2 MACARİSTAN 1. Tur 4:15 X
2019 POLONYA Ümitler Avrupa Şampiyonası Ümitler 48 Kg Bayan
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
58 Sıla ERSİN 1 2 ALIYEVA Sabina 1 AZERBAYCAN 1. Tur 3:11  
2019 ROMANYA Cadet European Judo Cup Ümitler 48 Kg Bayan
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
59 Sıla ERSİN 3 CARNA Giulia 2 İTALYA 3.lük Müsabakası 6:27 X
60 Sıla ERSİN 1 COVACIU Jasmina 1 2 ROMANYA Yarı Final 9:13 X
61 Sıla ERSİN 1 2 KRIZA Anna 2 MACARİSTAN Çeyrek Final 4:00  
62 Sıla ERSİN 1 ROSSEN Melany 1 HOLLANDA 2. Tur 1:39  
63 Sıla ERSİN 1 BLIADZE Salome 1 GÜRCİSTAN 1. Tur 1:18  
2019 TÜRKİYE Cadet European Judo Cup Ümitler 48 Kg Bayan
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
64 Sıla ERSİN 1 1 GUSEINOVA Alina 2 RUSYA Final 4:00  
65 Sıla ERSİN 1 1 RUSAKOVA Daria RUSYA Yarı Final 1:05  
66 Sıla ERSİN 1 Elif YAPICI TÜRKİYE Çeyrek Final 1:45  
67 Sıla ERSİN 1 BORISOVA Veronika RUSYA 1. Tur 3:27  
2018 TÜRKİYE Cadet European Judo Cup Ümitler 48 Kg Bayan
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
68 Mehveş ŞAHİNOĞLU 1 Sıla ERSİN TÜRKİYE 2. Repesaj 1:12  
69 Sıla ERSİN 1 LAPACHISHVILI Mariami 1 1 GÜRCİSTAN 1. Repesaj 3:25  
70 Sıla ERSİN 1 Aleyna ADAK 3 TÜRKİYE 1. Tur 7:03 X
71 Şilan BİTGİN 1 1 Sıla ERSİN 1 TÜRKİYE Çeyrek Final 4:00  
2017 YUNANİSTAN Yıldızlar Balkan Şampiyonası Yıldızlar 52 Kg Bayan
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
72 Sıla ERSİN 1 BADICEANU Florına ROMANYA Yarı Final 0:00  
73 Sıla ERSİN 1 DEMER Mıa SIRBİSTAN Çeyrek Final 0:00  
74 Ayşenur BUDAK 1 Sıla ERSİN TÜRKİYE Final 0:00