Turnuva Sayısı Müsabaka Sayısı Win Ort Kaz. Süresi Lost Ort.Kay.Süresi %
44 136 88 00:17 48 00:43 65

İrakli UZNADZE ( 1972 )
...
Yazdır


Sıra No Turnuva Adı Ülkesi Yılı Kategori Siklet Madalya
1 Büyükler Avrupa Şampiyonası SLOVENYA 2002 Büyükler 81 Kg Erkek Altın Madalya
2 Büyükler Avrupa Şampiyonası FRANSA 2001 Büyükler 81 Kg Erkek Bronz Madalya
3 KARADENİZ OYUNLARI TÜRKİYE 1998 Büyükler 81 Kg Erkek Altın Madalya
4 Büyükler Avrupa Şampiyonası İSPANYA 1998 Büyükler 81 Kg Erkek Bronz Madalya
5 World Cup M & W ( 73 var ) AVUSTURYA 1998 Büyükler 81 Kg Erkek Bronz Madalya
6 World Cup M & W RUSYA 1998 Büyükler 81 Kg Erkek Bronz Madalya
7 World Cup M & W İTALYA 1997 Büyükler 78 Kg Erkek Bronz Madalya
8 World Cup M & W BULGARİSTAN 1997 Büyükler 78 Kg Erkek Altın Madalya
9 World Cup M & W ( 52 yok ) HOLLANDA 1996 Büyükler 78 Kg Erkek Altın Madalya
10 World Cup M & W RUSYA 1996 Büyükler 78 Kg Erkek Bronz Madalya
11 Büyükler Avrupa Şampiyonası (+72 YOK ) İNGİLTERE 1995 Büyükler 78 Kg Erkek Bronz Madalya
12 BİG BOSS OPEN HOLLANDA 1995 Büyükler 78 Kg Erkek Altın Madalya
13 2.Türk Cumhuriyetleri Uluslararası Judo Turnuvası TÜRKİYE 1994 Büyükler 86 Kg Erkek Altın Madalya
14 8. Uluslararası Boğaziçi Tunuvası TÜRKİYE 1993 Büyükler 86 Kg Erkek Altın Madalya
.............
.............

Maç İstatistiği

2005 İSPANYA AKDENİZ OYUNLARI Büyükler 81 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
1 İrakli UZNADZE 1 BENAVENTE Jorge İSPANYA 1. Repesaj 5:00  
2 İrakli UZNADZE 3 FERJAN Klemen 2 SLOVENYA Çeyrek Final 5:00  
2005 HOLLANDA Büyükler Avrupa Şampiyonası ( 48 var ) Büyükler 81 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
3 İrakli UZNADZE Anthony Rodriguez 1 FRANSA 1. Tur 0:00  
2004 ROMANYA Büyükler Avrupa Şampiyonası ( 60 KG YOK ) Büyükler 81 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
4 İrakli UZNADZE Aliosha Stoianov 1 BULGARİSTAN 1. Tur 0:00  
2004 GÜRCİSTAN World Cup M Büyükler 81 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
5 İrakli UZNADZE Lasha Pipia 1 RUSYA 2. Tur 0:00  
6 İrakli UZNADZE 1 COJOC Constantin ROMANYA 1. Tur 0:00  
2004 BEYAZ RUSYA World Cup M Büyükler 81 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
7 İrakli UZNADZE Mikalai Barkouski 1 BEYAZ RUSYA 3. Tur 0:00  
8 İrakli UZNADZE 1 Nematjon Khidirov TACİKİSTAN 2. Tur 0:00  
9 İrakli UZNADZE 1 Avisar Sheinmann İSRAİL 1. Tur 0:00  
2004 HOLLANDA World Cup M Büyükler 81 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
10 İrakli UZNADZE Florian Rinnerthaler 1 AVUSTURYA 1. Repesaj 0:00  
11 İrakli UZNADZE Eigo Nose 1 JAPONYA 1. Tur 0:00  
2004 ÇEK CUMHURİYETİ World Cup M Büyükler 81 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
12 İrakli UZNADZE Roman Gontyuk 1 UKRAYNA 2. Tur 0:00  
13 İrakli UZNADZE 1 Giedrius Karavackas LİTVANYA 1. Tur 0:00  
2004 MACARİSTAN World Cup M Büyükler 81 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
14 İrakli UZNADZE Tiago Camilo 1 BREZİLYA 1. Tur 0:00  
2004 FRANSA Süper World Cup ( W & M ) Büyükler 81 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
15 İrakli UZNADZE 1 2 CANTO Flavio 1 2 2 BREZİLYA 1. Tur 0:00  
2003 JAPONYA Büyükler Dünya Şampiyonası Büyükler 81 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
16 İrakli UZNADZE 1 CLAVEIRE Cedric 1 FRANSA 1. Repesaj 0:00  
17 İrakli UZNADZE 1 2 AKIYAMA Yoshihiro 1 2 2 JAPONYA Çeyrek Final 5:00  
18 İrakli UZNADZE 1 1 GUO Lei 1 ÇİN HALK CUMHUR. 2. Tur 0:00  
19 İrakli UZNADZE 1 1 CHOI Sun-Ho 1 GÜNEY KORE CUM. 1. Tur 0:00  
2003 ALMANYA Büyükler Avrupa Şampiyonası Büyükler 81 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
20 İrakli UZNADZE 1 CLAVEIRE Cedric 1 FRANSA 2. Repesaj 0:00  
21 İrakli UZNADZE 1 TOROI Mika 1 1 FİNLANDİYA 1. Repesaj 0:00  
22 İrakli UZNADZE ASCHWANDEN Sergei 1 3 İSVİÇRE Çeyrek Final 0:00  
23 İrakli UZNADZE 1 GHARIBYAN Harutyun ERMENİSTAN 2. Tur 0:00  
24 İrakli UZNADZE 1 2 1 PAVLIS Michail 2 YUNANİSTAN 1. Tur 0:00  
2003 POLONYA World Cup M Büyükler 81 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
25 İrakli UZNADZE 3 GERA Csaba 2 MACARİSTAN 1. Tur 5:00  
2003 ALMANYA World Cup Büyükler 81 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
26 İrakli UZNADZE 2 CANTO Flavio 1 2 BREZİLYA 1. Tur 0:00  
2003 GÜRCİSTAN World Cup M Büyükler 81 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
27 İrakli UZNADZE SHINJIKASHVILI Grigol 1 GÜRCİSTAN 1. Tur 0:00  
2002 SLOVENYA Büyükler Avrupa Şampiyonası Büyükler 81 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
28 İrakli UZNADZE 1 BUDOLIN Aleksei ESTONYA Final 0:00  
29 İrakli UZNADZE 1 Lasha Pipia RUSYA Yarı Final 0:00  
30 İrakli UZNADZE 1 MARIJANOVIC Tomislav HIRVATİSTAN Çeyrek Final 0:00  
31 İrakli UZNADZE 1 Nuno Delgado PORTEKİZ 2. Tur 0:00  
32 İrakli UZNADZE 1 Ruslan Jankovski SLOVENYA 1. Tur 0:00  
2001 ALMANYA Büyükler Dünya Şampiyonası(73 var) Büyükler 81 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
33 İrakli UZNADZE Adil Belgaid 1 TUNUS 1. Repesaj 0:00  
34 İrakli UZNADZE In-Chul Cho 1 GÜNEY KORE CUM. Çeyrek Final 0:00  
35 İrakli UZNADZE 1 Jirí Pokorny ÇEK CUMHURİYETİ 3. Tur 0:00  
36 İrakli UZNADZE 1 Djamel Bouras FRANSA 2. Tur 0:00  
37 İrakli UZNADZE 1 Erkin Ibragimov KIRGIZİSTAN 1. Tur 0:00  
2001 FRANSA Büyükler Avrupa Şampiyonası Büyükler 81 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
38 İrakli UZNADZE 1 1 2 Bronislaw Wolkowicz 1 POLONYA 3.lük Müsabakası 0:00  
39 İrakli UZNADZE Lasha Pipia 1 RUSYA Yarı Final 5:00  
40 İrakli UZNADZE 1 1 1 2 Peter Bevc 3 2 SLOVENYA Çeyrek Final 0:00  
41 İrakli UZNADZE 1 1 Dominique Hischier 1 3 İSVİÇRE 2. Tur 5:00  
42 İrakli UZNADZE 2 2 Oscar Fernández 3 İSPANYA 1. Tur 0:00  
2000 POLONYA Büyükler Avrupa Şampiyonası Büyükler 81 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
43 İrakli UZNADZE Jaroslav Svec 1 ÇEK CUMHURİYETİ 1. Tur 0:00  
2000 HOLLANDA Grand Prix Büyükler 81 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
44 İrakli UZNADZE ALLARD A. 1 FRANSA 1. Repesaj 0:00  
45 İrakli UZNADZE STERINGA E 1 HOLLANDA Çeyrek Final 0:00  
46 İrakli UZNADZE 1 Ricardo Echarte İSPANYA 2. Tur 0:00  
47 İrakli UZNADZE 1 KNOBLOCH V. ALMANYA 1. Tur 0:00  
2000 BULGARİSTAN World Cup M & W Büyükler 81 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
48 İrakli UZNADZE Vitaly Filipov 1 RUSYA 1. Tur 0:00  
2000 RUSYA World Cup M & W Büyükler 81 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
49 İrakli UZNADZE Vitaly Filipov 1 RUSYA 1. Tur 0:00  
1999 İNGİLTERE Büyükler Dünya Şampiyonası Büyükler 81 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
50 İrakli UZNADZE Ghivi Sariashvili 1 MOLDOVYA 2. Tur 0:00  
51 İrakli UZNADZE 1 José Goldschmied MEKSİKA 1. Tur 0:00  
1999 SLOVAK CUMHURİYETİ Büyükler Avrupa Şampiyonası Büyükler 81 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
52 İrakli UZNADZE Sergei Kukharenka 1 BEYAZ RUSYA 1. Repesaj 0:00  
53 İrakli UZNADZE Djamel Bouras 1 FRANSA Çeyrek Final 0:00  
54 İrakli UZNADZE 1 Bronislaw Wolkowicz POLONYA 2. Tur 0:00  
55 İrakli UZNADZE 1 Nicolai Belokosov MOLDOVYA 1. Tur 0:00  
1998 TÜRKİYE KARADENİZ OYUNLARI Büyükler 81 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
56 İrakli UZNADZE 1 TSİCKİASHVİLİ LEVAN GÜRCİSTAN Final 0:00  
57 İrakli UZNADZE 1 Ali SARIOĞLU TÜRKİYE Pul 3 0:00  
58 İrakli UZNADZE 1 NIKOLOV GUEORGİ BULGARİSTAN Pul 2 0:00  
59 İrakli UZNADZE 1 PETROV PLAMEN BULGARİSTAN Pul 1 0:00  
1998 İSPANYA Büyükler Avrupa Şampiyonası Büyükler 81 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
60 İrakli UZNADZE 1 Graeme Randall İNGİLTERE 3.lük Müsabakası 0:00  
61 İrakli UZNADZE Mekhman Azizov 1 AZERBAYCAN Yarı Final 0:00  
62 İrakli UZNADZE 1 Robert Krawczyk POLONYA Çeyrek Final 0:00  
63 İrakli UZNADZE 1 Sergio Doménech İSPANYA 2. Tur 0:00  
64 İrakli UZNADZE 1 Nuno Delgado PORTEKİZ 1. Tur 0:00  
1998 ALMANYA World Masters ( 73 var ) Büyükler 81 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
65 İrakli UZNADZE Uwe Frenz 1 ALMANYA 3. Tur 0:00  
66 İrakli UZNADZE 1 Ricardo Echarte İSPANYA 2. Tur 0:00  
67 İrakli UZNADZE 1 Mikael Enghag İSVEÇ 1. Tur 0:00  
1998 AVUSTURYA World Cup M & W ( 73 var ) Büyükler 81 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
68 İrakli UZNADZE 1 Waldemar Banaszak POLONYA 3.lük Müsabakası 0:00  
69 İrakli UZNADZE 1 Florian Wanner ALMANYA 2. Repesaj 0:00  
70 İrakli UZNADZE 1 Francesco Lepre İTALYA 1. Repesaj 0:00  
71 İrakli UZNADZE Hiroomi Fujita 1 JAPONYA Çeyrek Final 0:00  
72 İrakli UZNADZE 1 Patrick Klas HOLLANDA 2. Tur 0:00  
73 İrakli UZNADZE 1 Dusan Koza ÇEK CUMHURİYETİ 1. Tur 0:00  
1998 RUSYA World Cup M & W Büyükler 81 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
74 İrakli UZNADZE 1 Alexandr Grechnev UKRAYNA 3.lük Müsabakası 0:00  
75 İrakli UZNADZE German Abdulaev 1 RUSYA Yarı Final 0:00  
76 İrakli UZNADZE 1 Sylvio Adigery FRANSA Çeyrek Final 0:00  
77 İrakli UZNADZE 1 Mirat Ilyassov KAZAKİSTAN 2. Tur 0:00  
78 İrakli UZNADZE 1 Tadas Kasiulynas LİTVANYA 1. Tur 0:00  
1997 İTALYA AKDENİZ OYUNLARI Büyükler 78 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
79 İrakli UZNADZE 3 Djamel Bouras 1 2 FRANSA 3.lük Müsabakası 0:00  
80 İrakli UZNADZE DOMENECH Sergio 2 2 İSPANYA Yarı Final 5:00  
81 İrakli UZNADZE 1 BELGAD Adil 1 3 FAS Çeyrek Final 5:00  
82 İrakli UZNADZE 1 DANIEL Charles LÜBNAN 1. Tur 0:00  
1997 BELÇİKA Büyükler Avrupa Şampiyonası Büyükler 78 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
83 İrakli UZNADZE Dragomir Radulovic 1 SIRBİSTAN 1. Repesaj 0:00  
84 İrakli UZNADZE German Abdulaev 1 RUSYA 2. Tur 0:00  
85 İrakli UZNADZE 1 Bugvi Poulsen DANİMARKA 1. Tur 0:00  
1997 İTALYA World Cup M & W Büyükler 78 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
86 İrakli UZNADZE 1 Graham RANDALL İNGİLTERE 3.lük Müsabakası 0:00  
87 İrakli UZNADZE Patrick Reiter 1 AVUSTURYA Yarı Final 0:00  
88 İrakli UZNADZE 1 CLAVEIRE Cedric FRANSA Çeyrek Final 0:00  
89 İrakli UZNADZE 1 Alvaro PASEYRO URUGUAY 2. Tur 0:00  
90 İrakli UZNADZE 1 Athanasios Liaskos YUNANİSTAN 1. Tur 0:00  
1997 BULGARİSTAN World Cup M & W Büyükler 78 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
91 İrakli UZNADZE 1 Ricardo Echarte İSPANYA Final 0:00  
92 İrakli UZNADZE 1 Andrija Djurisic SIRBİSTAN Yarı Final 0:00  
93 İrakli UZNADZE 1 Aliosha Stoianov BULGARİSTAN Çeyrek Final 0:00  
94 İrakli UZNADZE 1 Athanasios Liaskos YUNANİSTAN 1. Tur 0:00  
1996 A.B.D. OLİMPİYAT OYUNLARI (60-71 yok) Büyükler 78 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
95 İrakli UZNADZE García Gaston 1 ARJANTİN 2. Repesaj 0:00  
96 İrakli UZNADZE 1 Laats Johan BELÇİKA 1. Repesaj 0:00  
97 İrakli UZNADZE Dott Stefan ALMANYA Çeyrek Final  
98 İrakli UZNADZE 1 Morris Jason A.B.D. 2. Tur 0:00  
99 İrakli UZNADZE 1 Smadga Shay-Oren İSRAİL 1. Tur 0:00  
1996 HOLLANDA Büyükler Avrupa Şampiyonası Büyükler 78 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
100 İrakli UZNADZE Patrick Reiter 1 AVUSTURYA 3.lük Müsabakası 0:00  
101 İrakli UZNADZE Djamel Bouras 1 FRANSA Yarı Final 0:00  
102 İrakli UZNADZE 1 Karen Balayan UKRAYNA Çeyrek Final 0:00  
103 İrakli UZNADZE 1 Matti Lattu FİNLANDİYA 2. Tur 0:00  
104 İrakli UZNADZE 1 BUDOLIN Aleksei ESTONYA 1. Tur 0:00  
1996 HOLLANDA World Cup M & W ( 52 yok ) Büyükler 78 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
105 İrakli UZNADZE 1 KLAS P HOLLANDA Final 0:00  
106 İrakli UZNADZE 1 BALAYAN K 1 UKRAYNA Yarı Final 5:00  
107 İrakli UZNADZE 1 BUDOLIN Aleksei ESTONYA Çeyrek Final 0:00  
108 İrakli UZNADZE 1 FRENZ U ALMANYA 2. Tur 0:00  
109 İrakli UZNADZE 1 STERINGA E HOLLANDA 1. Tur 0:00  
1996 İTALYA World Cup M & W Büyükler 78 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
110 İrakli UZNADZE Dott Stefan 1 ALMANYA 1. Tur 0:00  
1996 ÇEK CUMHURİYETİ World Cup M & W Büyükler 78 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
111 İrakli UZNADZE García Gaston 1 ARJANTİN 1. Tur 0:00  
1996 RUSYA World Cup M & W Büyükler 78 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
112 İrakli UZNADZE 1 CRETSUL O. MOLDOVYA 3.lük Müsabakası 0:00  
113 İrakli UZNADZE 1 BALAYAN K UKRAYNA Yarı Final 5:00  
114 İrakli UZNADZE KRUTOGOLOV V. 1 RUSYA Çeyrek Final 5:00  
115 İrakli UZNADZE 1 GEVORKIAN A. ERMENİSTAN 2. Tur 0:00  
116 İrakli UZNADZE 1 NEMETH T. MACARİSTAN 1. Tur 5:00  
1995 JAPONYA Büyükler Dünya Şampiyonası Büyükler 78 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
117 İrakli UZNADZE Konstantin Savchishkin 1 RUSYA 1. Tur 0:00  
1995 İNGİLTERE Büyükler Avrupa Şampiyonası (+72 YOK ) Büyükler 78 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
118 İrakli UZNADZE 1 Mark Huizinga HOLLANDA 3.lük Müsabakası 0:00  
119 İrakli UZNADZE 1 Smadga Shay-Oren İSRAİL 3. Repesaj 0:00  
120 İrakli UZNADZE 1 Soso Liparteliani GÜRCİSTAN 2. Repesaj 0:00  
121 İrakli UZNADZE 1 Bertalan Hajtós MACARİSTAN 1. Repesaj 0:00  
122 İrakli UZNADZE Patrick Reiter 1 AVUSTURYA 2. Tur 0:00  
123 İrakli UZNADZE 1 Lars Maagaard DANİMARKA 1. Tur 0:00  
1995 HOLLANDA BİG BOSS OPEN Büyükler 78 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
124 İrakli UZNADZE 1 KLAS Patrick HOLLANDA Final 0:00  
125 İrakli UZNADZE 1 KROUTOGOLOV Vitaly RUSYA Yarı Final 0:00  
126 İrakli UZNADZE 1 BULCKE Philippe BELÇİKA Çeyrek Final 0:00  
127 İrakli UZNADZE 1 ROOY Maarten Van HOLLANDA 1. Tur 0:00  
1995 FRANSA Uluslararası Turnuva Büyükler 78 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
128 İrakli UZNADZE AIDASHEV MARAT 1 KAZAKİSTAN 2. Tur 0:00  
129 İrakli UZNADZE 1 Morris Jason A.B.D. 1. Tur 0:00  
1994 TÜRKİYE 2.Türk Cumhuriyetleri Uluslararası Judo Turnuvası Büyükler 86 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
130 İrakli UZNADZE 1 Hamza CANCA TÜRKİYE Final 0:00  
131 İrakli UZNADZE 1 FATULLAEV Rauf AZERBAYCAN Yarı Final 0:00  
132 İrakli UZNADZE 1 KANIROV TÜRKMENİSTAN Çeyrek Final 0:00  
1993 TÜRKİYE 8. Uluslararası Boğaziçi Tunuvası Büyükler 86 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
133 İrakli UZNADZE 1 ALİMHENOV Senoey KAZAKİSTAN Final 0:00  
134 İrakli UZNADZE 1 ZARAGOZA Charildos YUNANİSTAN Yarı Final 0:00  
135 İrakli UZNADZE 1 JAKUB Vasile ROMANYA Çeyrek Final 0:00  
136 İrakli UZNADZE 1 Muzaffer HİMMALOĞLU TÜRKİYE 1. Tur 0:00