Turnuva Sayısı Müsabaka Sayısı Win Ort Kaz. Süresi Lost Ort.Kay.Süresi %
15 48 30 02:27 18 03:51 63

Recep ERGİN
...
Yazdır


Sıra No Turnuva Adı Ülkesi Yılı Kategori Siklet Madalya
1 Juniors European Judo Cup BOSNA HERSEK 2024 Gençler +100 Kg Erkek Gümüş Madalya
2 Junior European Judo Cup POLONYA 2023 Gençler +100 Kg Erkek Bronz Madalya
3 EYOF SLOVAK CUMHURİYETİ 2022 Ümitler +100 Kg Erkek Gümüş Madalya
4 Cadet European Judo Cup ROMANYA 2022 Ümitler +90 Kg Erkek Altın Madalya
5 Yıldızlar Balkan Şampiyonası KARADAĞ 2018 Yıldızlar +73 Kg Erkek Gümüş Madalya
.............
.............

Maç İstatistiği

2024 BOSNA HERSEK Juniors European Judo Cup Gençler +100 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
1 Recep ERGİN 2 DOBRE Darius 1 1 ROMANYA Final 07:00 X
2 Recep ERGİN 1 BOROJEVIC Mateja SIRBİSTAN Yarı Final 01:27  
3 Recep ERGİN 1 KOVINIC Stefan KARADAĞ Çeyrek Final 02:26  
2023 ALMANYA 23 Yaş Altı Avrupa Şampiyonası Büyükler +100 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
4 Recep ERGİN 1 INANEISHVILI Saba 2 GÜRCİSTAN 1. Tur 1:47  
2023 HOLLANDA Gençler Avrupa Şampiyonası Gençler +100 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
5 Recep ERGİN 1 TERESINSKI Grzegorz 1 POLONYA 3.lük Müsabakası 04:00  
6 Recep ERGİN 2 GURESHIDZE Shalva 1 1 GÜRCİSTAN Yarı Final 05:04 X
7 Recep ERGİN 1 NASIBOV Kanan AZERBAYCAN Çeyrek Final 00:30  
8 Recep ERGİN 1 1 GEORGESCU Darius ROMANYA 1. Tur 03:58  
2023 POLONYA Junior European Judo Cup Gençler +100 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
9 Recep ERGİN 2 Tunahan TUTAR 3 TÜRKİYE 3.lük Müsabakası 3:33  
10 Recep ERGİN 2 JANKOWSKI Wiktor 3 POLONYA 1. Repesaj 3:33  
11 Recep ERGİN 3 SORDYL Jakub POLONYA Çeyrek Final 3:32  
2023 TÜRKİYE Grand Slam Büyükler +100 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
12 Recep ERGİN MATTSSON Emil 1 1 İSVEÇ 1. Tur 2:20  
2022 BOSNA HERSEK Ümitler Dünya Şampiyonası Ümitler +90 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
13 Recep ERGİN 1 3 ARAI Dota 1 JAPONYA 3.lük Müsabakası 5:59 X
14 Recep ERGİN 1 STRAZDINS Janis LİTVANYA 1. Repesaj 1:27  
15 Recep ERGİN 1 Petre BOGDAN 1 2 ROMANYA Çeyrek Final 5:10 X
16 Recep ERGİN 1 ANTONIOU GIANNIS KIBRIS RUM KES. 2. Tur 1:20  
17 Recep ERGİN 2 HALILAGIC Almin 1 BOSNA HERSEK 1. Tur 1:29  
2022 SLOVAK CUMHURİYETİ EYOF TEAM Ümitler TAKIMLAR
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
18 Recep ERGİN 1 1 YAROSHENKO Fedir 1 UKRAYNA 2. Tur 2:18  
19 Recep ERGİN 1 SOKOLOVIC David HIRVATİSTAN 1. Tur 3:20  
2022 SLOVAK CUMHURİYETİ EYOF Ümitler +100 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
20 Recep ERGİN TABATADZE Giorgi 1 GÜRCİSTAN Final 1:59  
21 Recep ERGİN 1 2 GEORGESCU Darius ROMANYA Yarı Final 5:04  
22 Recep ERGİN 1 1 1 NASIBOV Kanan 1 AZERBAYCAN Çeyrek Final 2:56  
23 Recep ERGİN 1 GARCIA ROJAS Rodrigo İSPANYA 2. Tur 1:09  
24 Recep ERGİN 2 DOBOS Levente 3 MACARİSTAN 1. Tur 4:37 X
2022 ROMANYA Cadet European Judo Cup Ümitler +90 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
25 Recep ERGİN 1 1 Petre BOGDAN 1 1 ROMANYA Final 3:37  
26 Recep ERGİN 1 2 İbrahim TATAROĞLU 1 TÜRKİYE Yarı Final 4:00  
27 Recep ERGİN 1 AHMADOV Ramazan AZERBAYCAN Çeyrek Final 4:00  
28 Recep ERGİN 1 HAIMOV Ohad 1 İSRAİL 1. Tur 3:06  
2022 ÇEK CUMHURİYETİ Cadet European Judo Cup Ümitler +90 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
29 Recep ERGİN Petre BOGDAN 1 1 ROMANYA 3.lük Müsabakası 1:36  
30 İbrahim TATAROĞLU Recep ERGİN 3 TÜRKİYE Yarı Final 4:09 X
31 Recep ERGİN 1 ANTONIOU GIANNIS 1 KIBRIS RUM KES. Çeyrek Final 3:00  
32 Recep ERGİN 1 OMELCHENKO Yaroslav 1 UKRAYNA 1. Tur 2:02  
2022 HIRVATİSTAN Cadet European Judo Cup Ümitler +90 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
33 İbrahim TATAROĞLU 1 2 Recep ERGİN 2 TÜRKİYE 3.lük Müsabakası 6:32 X
34 Recep ERGİN 1 Petre BOGDAN 1 2 ROMANYA Yarı Final 3:29  
35 Recep ERGİN 1 KHAZRI Fedy FRANSA Çeyrek Final 0:11  
36 Recep ERGİN 1 1 ANTONIOU GIANNIS 2 KIBRIS RUM KES. 2. Tur 2:24  
37 Recep ERGİN 1 KOVINIC Stefan KARADAĞ 1. Tur 0:30  
2021 LETONYA Ümitler Avrupa Şampiyonası Ümitler +90 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
38 Recep ERGİN 1 ANTONIOU GIANNIS 1 1 KIBRIS RUM KES. 2. Tur 5:21 X
39 Recep ERGİN 1 2 MARTINOVIC Andrija 1 3 KARADAĞ 1. Tur 6:47 X
2021 HIRVATİSTAN Cadet European Judo Cup Ümitler +90 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
40 Recep ERGİN 3 RASKA Tomas 2 ÇEK CUMHURİYETİ 2. Repesaj 4:41 X
41 Recep ERGİN 1 SESTAK Karlo HIRVATİSTAN 1. Repesaj 1:00  
42 Recep ERGİN 2 BATCHAEV Denis 1 1 RUSYA Çeyrek Final 2:54  
43 Recep ERGİN 1 1 STRAZDINS Janis 1 LİTVANYA 1. Tur 3:48  
2020 TÜRKİYE Cadet European Judo Cup Ümitler +90 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
44 Recep ERGİN 2 NIFTALIYEV Atababa 1 1 AZERBAYCAN 2. Tur 4:00  
2018 KARADAĞ Yıldızlar Balkan Şampiyonası Yıldızlar +73 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
45 Recep ERGİN MARTINOVIC Andrija 1 KARADAĞ Final 0:00  
46 Recep ERGİN 1 LOVRIC Jovan BOSNA HERSEK Yarı Final 0:00  
47 Recep ERGİN 1 SLAVKOV Angel BULGARİSTAN Çeyrek Final 0:00  
48 Recep ERGİN 1 CALAMAR Adrian ROMANYA 1. Tur 0:00