Yılı Kategori Turnuva Adı Ülke Sporcu Sayısı Müsabaka Sayısı Win Lost %
1993 Gençler 7.Uluslararası İzmir Cihat Şener Judo Turnuvası TÜRKİYE 56 135 85 50 63
Turnuva Sayısı Müsabaka Sayısı Win Ort Kaz. Süresi Lost Ort.Kay.Süresi %
1 135 85 00:05 50 00:00 63


Sıra No Sporcu Adı İli Kategori Siklet Madalya
1 Arzu KARAAĞAÇ İSTANBUL Gençler 48 Kg Bayan Altın Madalya
2 Mevlüt EREN SAMSUN Gençler 95 Kg Erkek Altın Madalya
3 Abdülaziz ÇELİK MANİSA Gençler 78 Kg Erkek Altın Madalya
4 Uğur TAVUKÇU İSTANBUL Gençler 71 Kg Erkek Altın Madalya
5 Bektaş DEMİREL KOCAELİ Gençler 65 Kg Erkek Altın Madalya
6 Davut ÇARMIKLI ANKARA Gençler 60 Kg Erkek Altın Madalya
7 İlknur KOBAŞ EDİRNE Gençler 61 Kg Bayan Altın Madalya
8 Zarife YILDIRIM İSTANBUL Gençler 72 Kg Bayan Altın Madalya
1 Sevda APAYDIN ORDU Gençler 52 Kg Bayan Gümüş Madalya
2 Bayram İNCİ MANİSA Gençler 71 Kg Erkek Gümüş Madalya
3 Selim ABANOZ İSTANBUL Gençler 65 Kg Erkek Gümüş Madalya
4 Hakan YEŞİLYURT ORDU Gençler 60 Kg Erkek Gümüş Madalya
5 Emel GÜNDAŞ KOCAELİ Gençler 61 Kg Bayan Gümüş Madalya
6 Sema ÇELİK ADANA Gençler 66 Kg Bayan Gümüş Madalya
7 Hilal BIYIK SAMSUN Gençler +72 Kg Bayan Gümüş Madalya
8 Sema İBRAHİMOĞLU SAMSUN Gençler 72 Kg Bayan Gümüş Madalya
1 Dilek ASLAN SAKARYA Gençler 48 Kg Bayan Bronz Madalya
2 Sevtap KARAOĞLU ADANA Gençler 56 Kg Bayan Bronz Madalya
3 Arzu BAYRAK SAKARYA Gençler 56 Kg Bayan Bronz Madalya
4 Emin GÖRGÜLÜ ADANA Gençler 95 Kg Erkek Bronz Madalya
5 Serkan TUTAR MANİSA Gençler 86 Kg Erkek Bronz Madalya
6 Cem BAŞAKOĞLU İSTANBUL Gençler 78 Kg Erkek Bronz Madalya
7 Hülya SOYDAŞOĞLU ADANA Gençler 66 Kg Bayan Bronz Madalya
8 Hatice EVCİM ADANA Gençler +72 Kg Bayan Bronz Madalya
.............
.............

Maç İstatistiği

1993 7.Uluslararası İzmir Cihat Şener Judo Turnuvası TÜRKİYE 48 Kg Bayan
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
1 Naziye AYDIN Adar YAAKOV 1 İSRAİL 1. Repesaj 0:00  
2 Naziye AYDIN AGACONOVA TÜRKMENİSTAN Çeyrek Final 0:00  
3 Naziye AYDIN 1 FİNOV Eleni YUNANİSTAN 1. Tur 0:00  
4 Yasemin DEMİR MİCHALHAS 1 İSRAİL 1. Repesaj 0:00  
5 Macide ŞAHİN AGACONOVA 1 TÜRKMENİSTAN Yarı Final 0:00  
6 Macide ŞAHİN Adar YAAKOV 1 İSRAİL Çeyrek Final 0:00  
7 Macide ŞAHİN 1 KOURİSKİNA RUSYA 1. Tur 0:00  
8 Dilek ASLAN 1 Macide ŞAHİN TÜRKİYE 3.lük Müsabakası 0:00  
9 Dilek ASLAN 1 MİCHALHAS İSRAİL 2. Repesaj 0:00  
10 Dilek ASLAN 1 MUSAYELAN TÜRKMENİSTAN 1. Repesaj 0:00  
11 Dilek ASLAN KROMOVA 1 RUSYA 1. Tur 0:00  
12 Arzu KARAAĞAÇ 1 AGACONOVA TÜRKMENİSTAN Final 0:00  
13 Arzu KARAAĞAÇ 1 KROMOVA RUSYA Yarı Final 0:00  
14 Arzu KARAAĞAÇ 1 Yasemin DEMİR TÜRKİYE Çeyrek Final 0:00  
15 Arzu KARAAĞAÇ 1 MİCHALHAS İSRAİL 1. Tur 0:00  
1993 7.Uluslararası İzmir Cihat Şener Judo Turnuvası TÜRKİYE 52 Kg Bayan
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
16 Buketgül UZUN MARTİNESCO 1 RUSYA 3.lük Müsabakası 0:00  
17 Buketgül UZUN 1 BARANOVA TÜRKMENİSTAN 1. Repesaj 0:00  
18 Buketgül UZUN Süleymanova METANET 1 AZERBAYCAN Çeyrek Final 0:00  
19 Gülnigar GÜLSARAN TRAYEVA 1 TÜRKMENİSTAN 1. Repesaj 0:00  
20 Gülnigar GÜLSARAN MARTİNESCO 1 RUSYA Çeyrek Final 0:00  
21 Sevda APAYDIN Süleymanova METANET 1 AZERBAYCAN Final 0:00  
22 Sevda APAYDIN 1 MARTİNESCO RUSYA Yarı Final 0:00  
23 Sevda APAYDIN 1 TRAYEVA TÜRKMENİSTAN Çeyrek Final 0:00  
1993 7.Uluslararası İzmir Cihat Şener Judo Turnuvası TÜRKİYE 56 Kg Bayan
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
24 Münevver KARABULUT TRİTİOK 1 MOLDOVYA Çeyrek Final 0:00  
25 Sevtap KARAOĞLU 1 Münevver KARABULUT TÜRKİYE 3.lük Müsabakası 0:00  
26 Sevtap KARAOĞLU 1 ACALOVA ARZU AZERBAYCAN 1. Repesaj 0:00  
27 Sevtap KARAOĞLU TATSİANA 1 RUSYA Çeyrek Final 0:00  
28 Esra TANER GURANBAYEVA 1 TÜRKMENİSTAN Çeyrek Final 0:00  
29 Arzu BAYRAK 1 TRİTİOK MOLDOVYA 3.lük Müsabakası 0:00  
30 Arzu BAYRAK 1 Esra TANER TÜRKİYE 2. Repesaj 0:00  
31 Arzu BAYRAK İYONAŞ MOLDOVYA 1. Repesaj  
32 Arzu BAYRAK Brown DİRİT 1 İSRAİL 1. Tur 0:00  
1993 7.Uluslararası İzmir Cihat Şener Judo Turnuvası TÜRKİYE 95 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
33 Emin GÖRGÜLÜ 1 Bülent DEMİR TÜRKİYE 3.lük Müsabakası 0:00  
34 Bülent DEMİR BOREDİN UKRAYNA Pul 1 0:00  
35 Emin GÖRGÜLÜ BOREDİN 1 UKRAYNA Pul 2 0:00  
36 Cengiz HACISALİHOĞLU AÇALOV VUGAR 1 AZERBAYCAN Pul 2 0:00  
37 Mevlüt EREN 1 AÇALOV VUGAR AZERBAYCAN Final 0:00  
38 Mevlüt EREN 1 Emin GÖRGÜLÜ TÜRKİYE Yarı Final 0:00  
39 Mevlüt EREN 1 AÇALOV VUGAR AZERBAYCAN Pul 2 0:00  
40 Mevlüt EREN 1 Cengiz HACISALİHOĞLU TÜRKİYE Pul 1 0:00  
1993 7.Uluslararası İzmir Cihat Şener Judo Turnuvası TÜRKİYE 86 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
41 Alper GEMALMAZ TSAPARAS İANNİS 1 YUNANİSTAN 1. Repesaj 0:00  
42 Alper GEMALMAZ PAVLOV 1 KAZAKİSTAN Çeyrek Final 0:00  
43 Önder KARAKOÇ GUBANKOV 1 KAZAKİSTAN Çeyrek Final 0:00  
44 Selçuk KÜÇÜK RUBAN 1 UKRAYNA Çeyrek Final 0:00  
45 Borahan ÇAĞIRGAN 1 Önder KARAKOÇ TÜRKİYE 2. Repesaj 0:00  
46 Borahan ÇAĞIRGAN 1 Selçuk KÜÇÜK TÜRKİYE 1. Repesaj 0:00  
47 Borahan ÇAĞIRGAN RUBAN 1 UKRAYNA 1. Tur 0:00  
48 Serkan TUTAR 1 Borahan ÇAĞIRGAN TÜRKİYE 3.lük Müsabakası 0:00  
49 Serkan TUTAR PAVLOV 1 KAZAKİSTAN Yarı Final 0:00  
50 Serkan TUTAR 1 TSAPARAS İANNİS YUNANİSTAN Çeyrek Final 0:00  
1993 7.Uluslararası İzmir Cihat Şener Judo Turnuvası TÜRKİYE 78 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
51 Selçuk ŞAHİN FURMAOV BORİS 1 İSRAİL Pul 2 0:00  
52 Cem BAŞAKOĞLU 1 Selçuk ŞAHİN TÜRKİYE 3.lük Müsabakası 0:00  
53 Cem BAŞAKOĞLU 1 FURMAOV BORİS İSRAİL Pul 1 4:00  
54 Gökhan BAYSAL BABAZANOV İLHAM 1 AZERBAYCAN Pul 3 0:00  
55 Gökhan BAYSAL BOYMURODOV 1 TÜRKMENİSTAN Pul 2 0:00  
56 Abdülaziz ÇELİK 1 BABAZANOV İLHAM AZERBAYCAN Final 0:00  
57 Abdülaziz ÇELİK 1 FURMAOV BORİS İSRAİL Yarı Final 0:00  
58 Abdülaziz ÇELİK 1 BOYMURODOV TÜRKMENİSTAN Pul 3 0:00  
59 Abdülaziz ÇELİK 1 BABAZANOV İLHAM AZERBAYCAN Pul 2 4:00  
60 Abdülaziz ÇELİK 1 Gökhan BAYSAL TÜRKİYE Pul 1 0:00  
1993 7.Uluslararası İzmir Cihat Şener Judo Turnuvası TÜRKİYE 71 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
61 Bahadır İŞBİLİR RZAYEV AFGAV 1 AZERBAYCAN Çeyrek Final 0:00  
62 Hasan NADİR NİKİTİNE 1 RUSYA 1. Repesaj 0:00  
63 Hasan NADİR 1 MUNİTHZALON İSRAİL 1. Tur 0:00  
64 Bayram İNCİ 1 RZAYEV AFGAV AZERBAYCAN Yarı Final 0:00  
65 Bayram İNCİ 1 Hasan NADİR TÜRKİYE Çeyrek Final 0:00  
66 Bayram İNCİ 1 NİKİTİNE RUSYA 1. Tur 0:00  
67 Ömer ALTUNSOY BELDOET 1 UKRAYNA 1. Repesaj 0:00  
68 Ömer ALTUNSOY BELEGOSOV 1 MOLDOVYA 1. Tur  
69 Menderes KABADAYI CUMAKOV 1 TÜRKMENİSTAN 1. Tur 0:00  
70 Uğur TAVUKÇU " Bayram İNCİ TÜRKİYE Final 0:00  
71 Uğur TAVUKÇU 1 BELEGOSOV MOLDOVYA Yarı Final 0:00  
72 Uğur TAVUKÇU 1 CUMAKOV TÜRKMENİSTAN Çeyrek Final 0:00  
73 Uğur TAVUKÇU 1 SHEMUELİ EYAL İSRAİL 1. Tur 0:00  
1993 7.Uluslararası İzmir Cihat Şener Judo Turnuvası TÜRKİYE 65 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
74 Osman ÖZTÜRK93 CAFEROV ELMAN 1 AZERBAYCAN 2. Repesaj 0:00  
75 Osman ÖZTÜRK93 1 ABBASOV TEYMUR AZERBAYCAN 1. Repesaj 0:00  
76 Osman ÖZTÜRK93 1 GREGOV UKRAYNA 1. Tur 0:00  
77 Deniz ŞİLLİ BİBİ RUBİ DAVİD 1 İSRAİL 1. Repesaj 0:00  
78 Deniz ŞİLLİ 1 SRİBYENCO UKRAYNA 1. Tur 0:00  
79 Fercan EKŞİ ZAİDMAN YAROV 1 İSRAİL 1. Tur 0:00  
80 Metin PELİSLER KRİVEDZS 1 UKRAYNA 2. Tur 0:00  
81 Metin PELİSLER 1 SHATİL ZEEV İSRAİL 1. Tur 0:00  
82 Selim ABANOZ 1 ABDULLAEV KAZAKİSTAN Yarı Final 0:00  
83 Selim ABANOZ 1 Osman ÖZTÜRK93 TÜRKİYE Çeyrek Final 0:00  
84 Selim ABANOZ 1 ABBASOV TEYMUR AZERBAYCAN 2. Tur 0:00  
85 Selim ABANOZ 1 ABDULLAEV KAZAKİSTAN 1. Tur 0:00  
86 Bektaş DEMİREL 1 Selim ABANOZ TÜRKİYE Final 0:00  
87 Bektaş DEMİREL 1 TIKHANOV RUSYA Yarı Final 0:00  
88 Bektaş DEMİREL 1 Deniz ŞİLLİ TÜRKİYE Çeyrek Final 0:00  
89 Bektaş DEMİREL 1 LOURBAKOV VASİLİS YUNANİSTAN 2. Tur 0:00  
90 Bektaş DEMİREL 1 BİBİ RUBİ DAVİD İSRAİL 1. Tur 0:00  
1993 7.Uluslararası İzmir Cihat Şener Judo Turnuvası TÜRKİYE 60 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
91 Hüseyin İŞLEYEN GAYLİNGER SHAY 1 İSRAİL 1. Repesaj 0:00  
92 Hüseyin İŞLEYEN MEMEDOV REŞAT 1 AZERBAYCAN 1. Tur 0:00  
93 Mustafa SOYTÜRK FOGELGUY 1 İSRAİL 3. Repesaj 0:00  
94 Mustafa SOYTÜRK 1 HÜSEYİNOV ZAUR AZERBAYCAN 2. Repesaj 0:00  
95 Mustafa SOYTÜRK 1 BAYRAMOV CEYHUN AZERBAYCAN 1. Repesaj 0:00  
96 Mustafa SOYTÜRK GASMAN EYAL 1 İSRAİL 1. Tur 0:00  
97 Vural KURBANOĞLU GAYLİNGER SHAY 1 İSRAİL 1. Tur 0:00  
98 Yücel ÖZCAN HÜSEYİNOV ZAUR 1 AZERBAYCAN 1. Tur 0:00  
99 Hakan YEŞİLYURT 1 MEMEDOV REŞAT AZERBAYCAN Yarı Final 0:00  
100 Hakan YEŞİLYURT 1 MURZALİEV UKRAYNA Çeyrek Final 0:00  
101 Hakan YEŞİLYURT 1 GASPİYOAN İSRAİL 1. Tur 0:00  
102 Davut ÇARMIKLI 1 Hakan YEŞİLYURT TÜRKİYE Final 0:00  
103 Davut ÇARMIKLI 1 GASMAN EYAL İSRAİL Yarı Final 0:00  
104 Davut ÇARMIKLI 1 HÜSEYİNOV ZAUR AZERBAYCAN Çeyrek Final 0:00  
105 Davut ÇARMIKLI 1 FOGELGUY İSRAİL 2. Tur 0:00  
106 Davut ÇARMIKLI 1 BEDVOSUK UKRAYNA 1. Tur 0:00  
1993 7.Uluslararası İzmir Cihat Şener Judo Turnuvası TÜRKİYE 61 Kg Bayan
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
107 Sinem ALKAN JELTAKOVA 1 TÜRKMENİSTAN 3.lük Müsabakası 0:00  
108 Fatoş KARAASLAN SHİRLİ 1 İSRAİL 3.lük Müsabakası 0:00  
109 Fatoş KARAASLAN 1 GİNEVAL MOLDOVYA Pul 1 0:00  
110 Emel GÜNDAŞ 1 Fatoş KARAASLAN TÜRKİYE Yarı Final 0:00  
111 Emel GÜNDAŞ GİNEVAL 1 MOLDOVYA Pul 2 0:00  
112 Emel GÜNDAŞ 1 SHİRLİ İSRAİL Pul 1 0:00  
113 İlknur KOBAŞ 1 Emel GÜNDAŞ TÜRKİYE Final 0:00  
114 İlknur KOBAŞ 1 SHİRLİ İSRAİL Yarı Final 0:00  
115 İlknur KOBAŞ 1 JELTAKOVA TÜRKMENİSTAN Pul 2 0:00  
116 İlknur KOBAŞ 1 Sinem ALKAN TÜRKİYE Pul 1 0:00  
1993 7.Uluslararası İzmir Cihat Şener Judo Turnuvası TÜRKİYE 66 Kg Bayan
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
117 Yeliz BOYACI 1 SHİOKLA MOLDOVYA Çeyrek Final 0:00  
118 Aynur ÇAKIR NAZERENKO 1 TÜRKMENİSTAN Çeyrek Final 0:00  
119 Hülya SOYDAŞOĞLU 1 Yeliz BOYACI TÜRKİYE 3.lük Müsabakası 0:00  
120 Hülya SOYDAŞOĞLU 1 Aynur ÇAKIR TÜRKİYE 1. Repesaj 0:00  
121 Hülya SOYDAŞOĞLU KİPİSTHA 1 MOLDOVYA Çeyrek Final 0:00  
122 Sema ÇELİK NAZERENKO 1 TÜRKMENİSTAN Final 0:00  
123 Sema ÇELİK 1 Yeliz BOYACI TÜRKİYE Yarı Final 0:00  
124 Sema ÇELİK 1 TİMOTERA RUSYA Çeyrek Final 0:00  
1993 7.Uluslararası İzmir Cihat Şener Judo Turnuvası TÜRKİYE +72 Kg Bayan
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
125 Hatice EVCİM 1 TIRISKAR MOLDOVYA 3.lük Müsabakası 0:00  
126 Hatice EVCİM CHOUKAUROVA AZERBAYCAN Pul 2 0:00  
127 Hilal BIYIK CHOUKAUROVA 1 AZERBAYCAN Final 0:00  
128 Hilal BIYIK 1 TIRISKAR MOLDOVYA Pul 2 0:00  
129 Hilal BIYIK 1 Hatice EVCİM TÜRKİYE Pul 1 0:00  
1993 7.Uluslararası İzmir Cihat Şener Judo Turnuvası TÜRKİYE 72 Kg Bayan
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
130 Hatice ÇETİN TZOVANİ 1 YUNANİSTAN 3.lük Müsabakası 0:00  
131 Sema İBRAHİMOĞLU 1 TZOVANİ YUNANİSTAN Pul 2 0:00  
132 Sema İBRAHİMOĞLU 1 Hatice ÇETİN TÜRKİYE Pul 1 0:00  
133 Zarife YILDIRIM 1 Sema İBRAHİMOĞLU TÜRKİYE Final 0:00  
134 Zarife YILDIRIM 1 Hatice ÇETİN TÜRKİYE Pul 2 0:00  
135 Zarife YILDIRIM 1 TZOVANİ YUNANİSTAN Pul 1 0:00