Yılı Kategori Turnuva Adı Ülke Sporcu Sayısı Müsabaka Sayısı Win Lost %
1996 Büyükler OLİMPİYAT OYUNLARI A.B.D. 6 18 8 10 44
Turnuva Sayısı Müsabaka Sayısı Win Ort Kaz. Süresi Lost Ort.Kay.Süresi %
1 18 8 00:00 10 00:00 44


Sıra No Sporcu Adı İli Kategori Siklet Madalya
.............
.............

Maç İstatistiği

1996 OLİMPİYAT OYUNLARI A.B.D. +95 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
1 Selim TATAROĞLU Moeller Frank 1 ALMANYA 1. Repesaj 0:00  
2 Selim TATAROĞLU Ernesto Pérez 1 İSPANYA 1. Tur 0:00  
1996 OLİMPİYAT OYUNLARI A.B.D. 48 Kg Bayan
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
3 Hülya ŞENYURT SOUAKRİ Salima 1 CEZAYİR 1. Tur 0:00  
1996 OLİMPİYAT OYUNLARI A.B.D. 65 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
4 Bektaş DEMİREL Lee Sung-Hun 1 GÜNEY KORE CUM. 1. Tur 0:00  
1996 OLİMPİYAT OYUNLARI A.B.D. 71 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
5 Salim ABANOZ Gagliano Christophe 1 FRANSA 1. Repesaj 0:00  
6 Salim ABANOZ PEREIRA Sebastian 1 BREZİLYA 2. Tur 0:00  
7 Salim ABANOZ 1 Pacce Jorge PARAGUAY 1. Tur 0:00  
1996 OLİMPİYAT OYUNLARI A.B.D. 78 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
8 İrakli UZNADZE García Gaston 1 ARJANTİN 2. Repesaj 0:00  
9 İrakli UZNADZE 1 Laats Johan BELÇİKA 1. Repesaj 0:00  
10 İrakli UZNADZE Dott Stefan 1 ALMANYA 3. Tur 0:00  
11 İrakli UZNADZE 1 Morris Jason A.B.D. 2. Tur 0:00  
12 İrakli UZNADZE 1 Smadga Shay-Oren İSRAİL 1. Tur 0:00  
1996 OLİMPİYAT OYUNLARI A.B.D. 61 Kg Bayan
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
13 İlknur KOBAŞ Gal Jenny 1 İTALYA 3.lük Müsabakası 0:00  
14 İlknur KOBAŞ 1 Griffith Xiomara VENEZUELLA 2. Repesaj 0:00  
15 İlknur KOBAŞ 1 Singer Susann ALMANYA 1. Repesaj 0:00  
16 İlknur KOBAŞ Jung Sung-Sook 1 GÜNEY KORE CUM. Çeyrek Final 0:00  
17 İlknur KOBAŞ 1 Liu Lizhe ÇİN HALK CUMHUR. 2. Tur 0:00  
18 İlknur KOBAŞ 1 Parmigiano Cristiane BREZİLYA 1. Tur 0:00