Yılı Kategori Turnuva Adı Ülke Sporcu Sayısı Müsabaka Sayısı Win Lost %
1999 Büyükler Uluslararası Boğaziçi Tunuvası TÜRKİYE 61 135 70 65 52
Turnuva Sayısı Müsabaka Sayısı Win Ort Kaz. Süresi Lost Ort.Kay.Süresi %
1 135 70 00:13 65 00:04 52


Sıra No Sporcu Adı İli Kategori Siklet Madalya
1 Faik YILDIRIM KONYA Büyükler 66 Kg Erkek Altın Madalya
2 Şehriban ERGEL BALIKESİR Büyükler 52 Kg Bayan Altın Madalya
3 Arzu BAYRAK SAKARYA Büyükler 57 Kg Bayan Altın Madalya
4 Naciye CANANOĞLU ADANA Büyükler 63 Kg Bayan Altın Madalya
5 Fatma KIROĞLU İSTANBUL Büyükler 70 Kg Bayan Altın Madalya
1 Deniz ŞİLLİ TEKİRDAĞ Büyükler 73 Kg Erkek Gümüş Madalya
2 Bilal GENÇ EDİRNE Büyükler 100 Kg Erkek Gümüş Madalya
3 Neşe ŞENSOY ORDU Büyükler 48 Kg Bayan Gümüş Madalya
4 Fatoş AYAN SAMSUN Büyükler 52 Kg Bayan Gümüş Madalya
5 Sevda APAYDIN ORDU Büyükler 57 Kg Bayan Gümüş Madalya
6 Ebru AKTAN ZONGULDAK Büyükler 70 Kg Bayan Gümüş Madalya
7 İstek ALPAGUT ADANA Büyükler +78 Kg Bayan Gümüş Madalya
1 Ömer KEPENEK İZMİR Büyükler 60 Kg Erkek Bronz Madalya
2 Sezer HUYSUZ İSTANBUL Büyükler 66 Kg Erkek Bronz Madalya
3 Serkan TÜRKER ORDU Büyükler 73 Kg Erkek Bronz Madalya
4 Yeliz ÇATAK EDİRNE Büyükler 48 Kg Bayan Bronz Madalya
5 Gülşah TANER ADANA Büyükler 52 Kg Bayan Bronz Madalya
6 Elif MERT SAMSUN Büyükler 63 Kg Bayan Bronz Madalya
7 Pakize TEKİN ZONGULDAK Büyükler 63 Kg Bayan Bronz Madalya
8 Hülya BİLEK MANİSA Büyükler 78 Kg Bayan Bronz Madalya
9 Belkıs Zehra KAYA İSTANBUL Büyükler +78 Kg Bayan Bronz Madalya
.............
.............

Maç İstatistiği

1999 Uluslararası Boğaziçi Tunuvası TÜRKİYE 60 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
1 Ömer KEPENEK 1 Vasil MARGISHVILI GÜRCİSTAN 3.lük Müsabakası 0:00  
2 Ömer KEPENEK Soultanov NIDJAD 1 AZERBAYCAN Yarı Final 0:00  
3 Ömer KEPENEK 1 Seilkhanov YERLAN KAZAKİSTAN Çeyrek Final 0:00  
4 Ömer KEPENEK 1 Mammadov RASHAD AZERBAYCAN 2. Tur 0:00  
5 Ömer KEPENEK 1 Ordin H. RUSIEV BULGARİSTAN 1. Tur 0:00  
6 Mehmet Ali KALKAN David MCHEDLIAN 1 GÜRCİSTAN 1. Repesaj 0:00  
7 Mehmet Ali KALKAN Soultanov NIDJAD 1 AZERBAYCAN 1. Tur 0:00  
8 Hüseyin DOĞAN Rosen A. MIHAILOV 1 BULGARİSTAN 2. Repesaj 0:00  
9 Hüseyin DOĞAN 1 Lopez GUSTAVA İSPANYA 1. Repesaj 0:00  
10 Hüseyin DOĞAN Ismailov ELCHIN 1 AZERBAYCAN 1. Tur 0:00  
11 Yavuz KARAHASANOĞLU Vasil MARGISHVILI 1 GÜRCİSTAN 1. Repesaj 0:00  
12 Yavuz KARAHASANOĞLU Oliver SCHMIDL 1 ALMANYA 1. Tur 0:00  
13 Cem UZUN David MCHEDLIAN 1 GÜRCİSTAN 1. Tur 0:00  
14 Nadir SOLAK Duanov ZHENIS 1 KAZAKİSTAN 1. Tur 0:00  
15 Ercan ÇITAKLI Vasil MARGISHVILI 1 GÜRCİSTAN 1. Tur 0:00  
1999 Uluslararası Boğaziçi Tunuvası TÜRKİYE 66 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
16 Sezer HUYSUZ 1 Ercan ÇAKIROĞLU TÜRKİYE 3.lük Müsabakası 0:00  
17 Sezer HUYSUZ 1 David Margoshvili GÜRCİSTAN 3. Repesaj 0:00  
18 Sezer HUYSUZ 1 Erdal DOĞAN TÜRKİYE 2. Repesaj 0:00  
19 Sezer HUYSUZ 1 MAVROV Stilian BULGARİSTAN 1. Repesaj 0:00  
20 Sezer HUYSUZ Delacotte LUDOV 1 FRANSA 1. Tur 0:00  
21 Erdal DOĞAN Delacotte LUDOV 1 FRANSA Çeyrek Final 0:00  
22 Erdal DOĞAN 1 Giorgi KEVLISHVILI GÜRCİSTAN 1. Tur 0:00  
23 Ferhat YILDIZ David Margoshvili 1 GÜRCİSTAN 1. Repesaj 0:00  
24 Ferhat YILDIZ Omarbaev YERZHAN 1 KAZAKİSTAN 1. Tur 0:00  
25 Ercan ÇAKIROĞLU 1 Jetpysbaev BERIK KAZAKİSTAN Çeyrek Final 0:00  
26 Ercan ÇAKIROĞLU 1 Sadikovic VERNES BOSNA HERSEK 1. Tur 0:00  
27 Faik YILDIRIM 1 Delacotte LUDOV FRANSA Final 0:00  
28 Faik YILDIRIM 1 Ercan ÇAKIROĞLU TÜRKİYE Yarı Final 0:00  
29 Faik YILDIRIM 1 Basik ORBELABZE GÜRCİSTAN Çeyrek Final 0:00  
30 Faik YILDIRIM 1 Bairkenov DAUREN KAZAKİSTAN 1. Tur 0:00  
1999 Uluslararası Boğaziçi Tunuvası TÜRKİYE 73 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
31 Adnan ERCİYES Georgi Georgiev 1 BULGARİSTAN 3.lük Müsabakası 0:00  
32 Adnan ERCİYES 1 Radjabli ELKHAN AZERBAYCAN 1. Repesaj 0:00  
33 Adnan ERCİYES BONHOMME Gilles 1 FRANSA Çeyrek Final 0:00  
34 Adnan ERCİYES 1 Licezar LAZAROV BULGARİSTAN 1. Tur 0:00  
35 Mustafa GÜMÜŞ BONHOMME Gilles 1 FRANSA Yarı Final 0:00  
36 Mustafa GÜMÜŞ 1 Piruzi TKESHELA GÜRCİSTAN Çeyrek Final 0:00  
37 Mustafa GÜMÜŞ 1 Radjabli ELKHAN AZERBAYCAN 1. Tur 0:00  
38 Bektaş DEMİREL Piruzi TKESHELA 1 GÜRCİSTAN 1. Tur 0:00  
39 Fatih AKÇAN 1 Bonıs TADUMADZE GÜRCİSTAN 1. Repesaj 0:00  
40 Serkan TÜRKER 1 Mustafa GÜMÜŞ TÜRKİYE 3.lük Müsabakası 0:00  
41 Serkan TÜRKER 1 Fatih AKÇAN TÜRKİYE 2. Repesaj 0:00  
42 Serkan TÜRKER 1 Kizdarbaev AMAN KAZAKİSTAN 1. Repesaj 0:00  
43 Serkan TÜRKER Georgi Georgiev 1 BULGARİSTAN 1. Tur 0:00  
44 Mehmet KOZA Kizdarbaev AMAN 1 KAZAKİSTAN 1. Tur 0:00  
45 Deniz ŞİLLİ BONHOMME Gilles 1 FRANSA Final 5:00  
46 Deniz ŞİLLİ 2 Georgi Georgiev 1 BULGARİSTAN Yarı Final 3:29  
47 Deniz ŞİLLİ 1 Fatih AKÇAN TÜRKİYE Çeyrek Final 0:00  
48 Deniz ŞİLLİ 1 Bonıs TADUMADZE GÜRCİSTAN 1. Tur 0:00  
1999 Uluslararası Boğaziçi Tunuvası TÜRKİYE 81 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
49 Ahmet SAVAŞER Nacimento HECTOR 1 İSPANYA 1. Repesaj 0:00  
50 Ahmet SAVAŞER Djuraev VOHID 1 ÖZBEKİSTAN 1. Tur 0:00  
51 Yusuf AKSOY Sven ESCHRICH 1 ALMANYA 1. Tur 0:00  
52 Murat KOZAL Goran HADJIC 1 BOSNA HERSEK 3. Repesaj 0:00  
53 Murat KOZAL 1 David KELASVILI GÜRCİSTAN 2. Repesaj 0:00  
54 Murat KOZAL 1 Suad CATOVICI BOSNA HERSEK 1. Repesaj 0:00  
55 Murat KOZAL Alvaro PASEYRO 1 URUGUAY 1. Tur 0:00  
1999 Uluslararası Boğaziçi Tunuvası TÜRKİYE 90 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
56 Gürhan UZUN Salımov RASSOUL 1 AZERBAYCAN 1. Repesaj 0:00  
57 Gürhan UZUN MEKIC Amel 1 BOSNA HERSEK 1. Tur 0:00  
58 Bekir Erhan ORHAN Salımov RASSOUL 1 AZERBAYCAN 1. Repesaj 0:00  
59 Bekir Erhan ORHAN ZURAB Zvıadaurı 1 GÜRCİSTAN 1. Tur 0:00  
60 Selçuk AKSOY Hiristov DIAN 1 BULGARİSTAN 1. Repesaj 0:00  
61 Selçuk AKSOY Cidonchas JOAQVIN 1 İSPANYA 1. Tur 0:00  
1999 Uluslararası Boğaziçi Tunuvası TÜRKİYE 100 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
62 Alper GÜNGÖR Kamenskıy DIMITRI 1 ÖZBEKİSTAN 1. Repesaj 0:00  
63 Alper GÜNGÖR Lasha PEIKRISVILI 1 GÜRCİSTAN Çeyrek Final 0:00  
64 Yunus AKTAŞ David GASVIANI 1 GÜRCİSTAN 1. Repesaj 0:00  
65 Yunus AKTAŞ Kvajar SLOBODAN 1 BOSNA HERSEK Çeyrek Final 0:00  
66 Fatih ERTUĞRUL Kamenskıy DIMITRI 1 ÖZBEKİSTAN 1. Repesaj 0:00  
67 Fatih ERTUĞRUL Melicine OLIVER 1 FRANSA Çeyrek Final 0:00  
68 Ahmet DENİZ David GASVIANI 1 GÜRCİSTAN 1. Tur 0:00  
69 Bilal GENÇ Melicine OLIVER 1 FRANSA Final 0:00  
70 Bilal GENÇ 1 Kvajar SLOBODAN BOSNA HERSEK Yarı Final 0:00  
71 Bilal GENÇ 1 David GASVIANI GÜRCİSTAN Çeyrek Final 0:00  
1999 Uluslararası Boğaziçi Tunuvası TÜRKİYE +100 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
72 Müslüm BENLİ Marvan Ivan 1 İSPANYA 3.lük Müsabakası 0:00  
73 Müslüm BENLİ Davıd Khabulıanı 1 GÜRCİSTAN Yarı Final 0:00  
1999 Uluslararası Boğaziçi Tunuvası TÜRKİYE 48 Kg Bayan
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
74 Neşe ŞENSOY Diaz Alıcıa 1 İSPANYA Final 0:00  
75 Melek OKUYUCU Birte Sıemens 1 ALMANYA Çeyrek Final 0:00  
76 Keziban ULUTAŞ Diaz Alıcıa 1 İSPANYA 1. Tur 0:00  
77 Deniz AKTAŞ 1 Melek OKUYUCU TÜRKİYE 2. Repesaj 0:00  
78 Deniz AKTAŞ 1 Keziban ULUTAŞ TÜRKİYE 1. Repesaj 0:00  
79 Deniz AKTAŞ Diaz Alıcıa 1 İSPANYA Çeyrek Final 0:00  
80 Yeliz ÇATAK 1 Deniz AKTAŞ TÜRKİYE 3.lük Müsabakası 0:00  
81 Yeliz ÇATAK 1 Susana Dızdarevıc BOSNA HERSEK Çeyrek Final 0:00  
82 Neşe ŞENSOY 1 Yeliz ÇATAK TÜRKİYE Yarı Final 0:00  
83 Neşe ŞENSOY 1 Sokolova Antoanet BULGARİSTAN Çeyrek Final 0:00  
84 Banu ÖZEN Sokolova Antoanet 1 BULGARİSTAN 1. Tur 0:00  
1999 Uluslararası Boğaziçi Tunuvası TÜRKİYE 52 Kg Bayan
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
85 Şehriban ERGEL 1 Fatoş AYAN TÜRKİYE Final 0:00  
86 Gülşah TANER 1 Sema GÜNDOĞAN TÜRKİYE 3.lük Müsabakası 0:00  
87 Gülşah TANER 1 Mehıc Aldıjana BOSNA HERSEK Pul 2 0:00  
88 Sema GÜNDOĞAN 1 Mehıc Aldıjana BOSNA HERSEK Pul 1 0:00  
89 Fatoş AYAN 1 Sema GÜNDOĞAN TÜRKİYE Pul 3 0:00  
90 Fatoş AYAN 1 Gülşah TANER TÜRKİYE Pul 2 0:00  
91 Fatoş AYAN 1 Mehıc Aldıjana BOSNA HERSEK Pul 1 0:00  
92 Şehriban ERGEL 1 Gülşah TANER TÜRKİYE Pul 3 0:00  
93 Şehriban ERGEL 1 Mehıc Aldıjana BOSNA HERSEK Pul 2 0:00  
94 Şehriban ERGEL 1 Sema GÜNDOĞAN TÜRKİYE Pul 1 0:00  
1999 Uluslararası Boğaziçi Tunuvası TÜRKİYE 57 Kg Bayan
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
95 Gülcin BOZAN Djabbarova Nıguıar 1 AZERBAYCAN 1. Repesaj 0:00  
96 Yeşim BÜYÜKSEFİL Ruız Ana 1 İSPANYA 3.lük Müsabakası 0:00  
97 Yeşim BÜYÜKSEFİL 1 Gülcin BOZAN TÜRKİYE Çeyrek Final 0:00  
98 Sevda APAYDIN 1 Yeşim BÜYÜKSEFİL TÜRKİYE Yarı Final 0:00  
99 Sevda APAYDIN 1 Djabbarova Nıguıar AZERBAYCAN Çeyrek Final 0:00  
100 Zehra DOĞAN Djabbarova Nıguıar 1 AZERBAYCAN 3.lük Müsabakası 0:00  
101 Zehra DOĞAN 1 Jana Arıjana BOSNA HERSEK Çeyrek Final 0:00  
102 Arzu BAYRAK 1 Sevda APAYDIN TÜRKİYE Final 0:00  
103 Arzu BAYRAK 1 Zehra DOĞAN TÜRKİYE Yarı Final 0:00  
104 Arzu BAYRAK 1 Ruız Ana İSPANYA Çeyrek Final 0:00  
105 Çiçek ÖZCAN Jana Arıjana 1 BOSNA HERSEK 1. Tur 0:00  
1999 Uluslararası Boğaziçi Tunuvası TÜRKİYE 63 Kg Bayan
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
106 Elif MERT 1 Friederike Hanısh CEZAYİR 3.lük Müsabakası 0:00  
107 Elif MERT Julia Meyer 1 ALMANYA Yarı Final 0:00  
108 Elif MERT 1 Halkıc Lejca BOSNA HERSEK Çeyrek Final 0:00  
109 Pakize TEKİN 1 Ivanova Ivanka BULGARİSTAN 3.lük Müsabakası 0:00  
110 Pakize TEKİN 1 MARKOVA MILA BULGARİSTAN Çeyrek Final 0:00  
111 Naciye CANANOĞLU 1 Julia Meyer ALMANYA Final 0:00  
112 Naciye CANANOĞLU 1 Pakize TEKİN TÜRKİYE Yarı Final 0:00  
113 Naciye CANANOĞLU 1 Friederike Hanısh CEZAYİR Çeyrek Final 0:00  
114 Nagihan BİLEK Halkıc Lejca 1 BOSNA HERSEK 1. Tur 0:00  
115 Nilay ERGÜL Ivanova Ivanka 1 BULGARİSTAN 1. Tur 0:00  
116 Didem ERSOY MARKOVA MILA 1 BULGARİSTAN 1. Tur 0:00  
1999 Uluslararası Boğaziçi Tunuvası TÜRKİYE 70 Kg Bayan
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
117 Fatma KIROĞLU 1 Ebru AKTAN TÜRKİYE Final 4:00  
118 Fatma KIROĞLU 1 Jana Grenzdorfer ALMANYA Pul 2 0:00  
119 Fatma KIROĞLU 1 Yasemin DÜRÜST TÜRKİYE Pul 1 0:00  
120 Ebru AKTAN 1 Jana Grenzdorfer ALMANYA Pul 3 0:00  
121 Ebru AKTAN 1 Yasemin DÜRÜST TÜRKİYE Pul 2 0:00  
122 Yasemin DÜRÜST Jana Grenzdorfer 1 ALMANYA Pul 1 0:00  
1999 Uluslararası Boğaziçi Tunuvası TÜRKİYE 78 Kg Bayan
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
123 Hülya BİLEK 1 Todorova Yoana BULGARİSTAN 3.lük Müsabakası 4:00  
124 Hülya BİLEK SAN MIGUEL Esther 1 İSPANYA Pul 3 0:00  
125 Hülya BİLEK Martin Beatrız 1 İSPANYA Pul 2 0:00  
126 Fatma Aslı ZEYBEK Martin Beatrız 1 İSPANYA Pul 4 0:00  
127 Fatma Aslı ZEYBEK SAN MIGUEL Esther 1 İSPANYA Pul 3 0:00  
128 Fatma Aslı ZEYBEK Todorova Yoana 1 BULGARİSTAN Pul 2 0:00  
129 Hülya BİLEK 1 Fatma Aslı ZEYBEK TÜRKİYE Pul 1 4:00  
1999 Uluslararası Boğaziçi Tunuvası TÜRKİYE +78 Kg Bayan
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
130 İstek ALPAGUT BOJILOVA TSVETANA 1 BULGARİSTAN Final 0:00  
131 Belkıs Zehra KAYA 1 Fulten SARITAŞ TÜRKİYE 3.lük Müsabakası 0:00  
132 İstek ALPAGUT 1 Belkıs Zehra KAYA TÜRKİYE Pul 4 0:00  
133 Belkıs Zehra KAYA BOJILOVA TSVETANA 1 BULGARİSTAN Pul 3 0:00  
134 İstek ALPAGUT 1 Fulten SARITAŞ TÜRKİYE Pul 2 0:00  
135 Fulten SARITAŞ BOJILOVA TSVETANA 1 BULGARİSTAN Pul 1 0:00