Yılı Kategori Turnuva Adı Ülke Sporcu Sayısı Müsabaka Sayısı Win Lost %
2019 Yıldızlar Yıldızlar Balkan Şampiyonası MAKEDONYA 38 128 93 35 73
Turnuva Sayısı Müsabaka Sayısı Win Ort Kaz. Süresi Lost Ort.Kay.Süresi %
1 128 93 01:49 35 02:39 73


Sıra No Sporcu Adı İli Kategori Siklet Madalya
1 Zilan ERTEM MANİSA Yıldızlar 32 Kg Bayan Altın Madalya
2 Zeynep Betül SARIKAYA KOCAELİ Yıldızlar 36 Kg Bayan Altın Madalya
3 Gülzade KORKMAZ BALIKESİR Yıldızlar 52 Kg Bayan Altın Madalya
4 Fatma Nur BİRER KONYA Yıldızlar 57 Kg Bayan Altın Madalya
5 Elif KUŞKU EDİRNE Yıldızlar +63 Kg Bayan Altın Madalya
6 Yusuf Can UZUN KONYA Yıldızlar 38 Kg Erkek Altın Madalya
7 Abdulsamet ÇAKIR KOCAELİ Yıldızlar 42 Kg Erkek Altın Madalya
8 Yücel GÖKER KONYA Yıldızlar 55 Kg Erkek Altın Madalya
9 Mehmet Ali AKINCI DENİZLİ Yıldızlar +73 Kg Erkek Altın Madalya
1 Ceren TOPÇU SAKARYA Yıldızlar 32 Kg Bayan Gümüş Madalya
2 Ayşe Naz ÖZDEMİR DENİZLİ Yıldızlar 36 Kg Bayan Gümüş Madalya
3 Sude Naz ÇAP SAKARYA Yıldızlar 52 Kg Bayan Gümüş Madalya
4 Hediye Sema ALICI KONYA Yıldızlar 57 Kg Bayan Gümüş Madalya
5 Belinay Beyza GÖKKAYA MANİSA Yıldızlar 63 Kg Bayan Gümüş Madalya
6 Elif BAŞKUT EDİRNE Yıldızlar +63 Kg Bayan Gümüş Madalya
1 Pınar BOĞA MANİSA Yıldızlar 40 Kg Bayan Bronz Madalya
2 Necla ŞEKER KOCAELİ Yıldızlar 44 Kg Bayan Bronz Madalya
3 Ceren YILMAZ MANİSA Yıldızlar 44 Kg Bayan Bronz Madalya
4 Elif Beyza AKDOĞAN İSTANBUL Yıldızlar 63 Kg Bayan Bronz Madalya
5 Tuncay TÜRKMAN ŞANLIURFA Yıldızlar 34 Kg Erkek Bronz Madalya
6 Samet KAYDU KOCAELİ Yıldızlar 42 Kg Erkek Bronz Madalya
7 Enes USLU KAHRAMANMARAŞ Yıldızlar 46 Kg Erkek Bronz Madalya
8 Mertcan KÖMPE SAMSUN Yıldızlar 66 Kg Erkek Bronz Madalya
.............
.............

Maç İstatistiği

2019 Yıldızlar Balkan Şampiyonası MAKEDONYA 32 Kg Bayan
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
1 Zilan ERTEM Ceren TOPÇU 3 TÜRKİYE Final 3:58 X
2 Zilan ERTEM 1 Ichim Elena 1 ROMANYA Pul 3 3:00  
3 Zilan ERTEM 1 1 Popescu Alexandra Maia ROMANYA Pul 2 1:06  
4 Zilan ERTEM 1 1 Handan Zahra BOSNA HERSEK Pul 1 2:15  
5 Ceren TOPÇU 1 1 Handan Zahra BOSNA HERSEK Pul 3 0:29  
6 Ceren TOPÇU 1 1 Ichim Elena ROMANYA Pul 2 1:34  
7 Ceren TOPÇU 1 1 1 Popescu Alexandra Maia ROMANYA Pul 1 1:09  
2019 Yıldızlar Balkan Şampiyonası MAKEDONYA 36 Kg Bayan
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
8 Zeynep Betül SARIKAYA 1 1 Ayşe Naz ÖZDEMİR 2 TÜRKİYE Final 3:00  
9 Zeynep Betül SARIKAYA 1 BALAN Lavinia ROMANYA Yarı Final 0:55  
10 Zeynep Betül SARIKAYA 1 1 GEORGIEVA DENITSA BULGARİSTAN Çeyrek Final 1:31  
11 Ayşe Naz ÖZDEMİR 1 Puiu Teodora ROMANYA Yarı Final 3:00  
12 Ayşe Naz ÖZDEMİR 1 1 HANDAN Narin 1 1 ROMANYA Çeyrek Final 2:57  
2019 Yıldızlar Balkan Şampiyonası MAKEDONYA 40 Kg Bayan
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
13 Pınar BOĞA 1 1 Gizem DİNÇER 1 TÜRKİYE 3.lük Müsabakası 3:00  
14 Pınar BOĞA DZHIMOVA Nadya 1 BULGARİSTAN Yarı Final 3:00  
15 Pınar BOĞA 1 Meska Anna 1 YUNANİSTAN Çeyrek Final 1:53  
16 Pınar BOĞA 1 Avdylaj Bleona 1 KOSOVA 1. Tur 2:08  
17 Gizem DİNÇER 1 2 GOGUA Marilena YUNANİSTAN 2. Repesaj 3:00  
18 Gizem DİNÇER 1 1 BALINOVA Aleksandra BULGARİSTAN 1. Repesaj 3:14 X
19 Gizem DİNÇER 1 Gashi Laurina 1 2 KOSOVA 1. Tur 11:58 X
2019 Yıldızlar Balkan Şampiyonası MAKEDONYA 44 Kg Bayan
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
20 Necla ŞEKER 1 1 Hebib Amina Meryem BOSNA HERSEK 3.lük Müsabakası 0:59  
21 Necla ŞEKER Popa Bianca 1 1 ROMANYA Yarı Final 2:31  
22 Necla ŞEKER 1 MALINOVA MARIA 1 BULGARİSTAN Çeyrek Final 0:38  
23 Necla ŞEKER 1 1 Lukac Helena BOSNA HERSEK 1. Tur 1:40  
24 Ceren YILMAZ 1 1 Dimitriadi Eleni YUNANİSTAN 3.lük Müsabakası 1:16  
25 Ceren YILMAZ TOLEA Vanessa 1 1 ROMANYA Yarı Final 4:16 X
26 Ceren YILMAZ 1 1 1 Ntovolou Katerina YUNANİSTAN Çeyrek Final 2:17  
27 Ceren YILMAZ 1 1 ALEKSOVSKA Daniela 1 MAKEDONYA 1. Tur 1:17  
2019 Yıldızlar Balkan Şampiyonası MAKEDONYA 48 Kg Bayan
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
28 Elif AĞAR Osmani Sara 1 KOSOVA 3.lük Müsabakası 0:10  
29 Elif AĞAR GRAMATIKOVA ZNEZHANA 1 BULGARİSTAN Yarı Final 0:28  
30 Elif AĞAR 1 ILIEVSKA MARIJA MAKEDONYA Çeyrek Final 0:08  
31 Elif AĞAR 1 Midzic Hana BOSNA HERSEK 1. Tur 0:37  
32 Nazlıcan KILIÇARSLAN Osmani Sara 1 1 KOSOVA 2. Repesaj 1:23  
33 Nazlıcan KILIÇARSLAN 1 1 HALIL HANA BULGARİSTAN 1. Repesaj 1:14  
34 Nazlıcan KILIÇARSLAN 1 1 Prifti Fani 1 1 1 YUNANİSTAN Çeyrek Final 1:55  
2019 Yıldızlar Balkan Şampiyonası MAKEDONYA 52 Kg Bayan
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
35 Gülzade KORKMAZ 1 Sude Naz ÇAP TÜRKİYE Final 0:40  
36 Gülzade KORKMAZ 1 1 Barani Adriana ROMANYA Yarı Final 0:55  
37 Gülzade KORKMAZ 1 1 Avvakian Vasiliki YUNANİSTAN Çeyrek Final 1:36  
38 Gülzade KORKMAZ 1 1 BRAHIMAJ ERISA 1 ARNAVUTLUK 1. Tur 0:55  
39 Sude Naz ÇAP 1 Crncalo Amina BOSNA HERSEK Yarı Final 0:29  
40 Sude Naz ÇAP 1 KOVACI Kasandra ARNAVUTLUK Çeyrek Final 0:56  
41 Sude Naz ÇAP 1 TASESKA Teodora MAKEDONYA 1. Tur 0:36  
2019 Yıldızlar Balkan Şampiyonası MAKEDONYA 57 Kg Bayan
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
42 Fatma Nur BİRER 1 Hediye Sema ALICI TÜRKİYE Final 0:54  
43 Fatma Nur BİRER 1 1 Pajic Sofija BOSNA HERSEK Yarı Final 0:54  
44 Fatma Nur BİRER 1 NEDANOSKA Liljana 1 MAKEDONYA Çeyrek Final 1:37  
45 Hediye Sema ALICI 1 Kozljak Dzejla 1 BOSNA HERSEK Yarı Final 2:08  
46 Hediye Sema ALICI 1 1 Tzianakopoulou DROSOULA 1 1 YUNANİSTAN Çeyrek Final 2:13  
47 Hediye Sema ALICI 1 KRIVOKAPIC MILENA KARADAĞ 1. Tur 0:15  
2019 Yıldızlar Balkan Şampiyonası MAKEDONYA 63 Kg Bayan
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
48 Belinay Beyza GÖKKAYA 1 GYOKER Iasmina 1 1 ROMANYA Final 1:12  
49 Belinay Beyza GÖKKAYA 1 1 PAUNIC Dragana BOSNA HERSEK Yarı Final 0:31  
50 Belinay Beyza GÖKKAYA 1 Dardagianopoulou Kiriaki YUNANİSTAN Çeyrek Final 0:47  
51 Belinay Beyza GÖKKAYA 1 1 Vescan Flavia ROMANYA 1. Tur 0:41  
52 Elif Beyza AKDOĞAN 1 1 Vescan Flavia ROMANYA 3.lük Müsabakası 0:44  
53 Elif Beyza AKDOĞAN 2 GYOKER Iasmina 1 2 ROMANYA Yarı Final 4:15 X
54 Elif Beyza AKDOĞAN 1 Lubura Lana 3 BOSNA HERSEK Çeyrek Final 3:25 X
55 Elif Beyza AKDOĞAN 1 1 1 Gavala Evaggelia YUNANİSTAN 1. Tur 2:03  
2019 Yıldızlar Balkan Şampiyonası MAKEDONYA +63 Kg Bayan
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
56 Elif KUŞKU 1 1 Elif BAŞKUT 1 TÜRKİYE Final 4:17 X
57 Elif KUŞKU 1 Vlad Timea ROMANYA Yarı Final 0:14  
58 Elif KUŞKU 1 1 1 Kanelopoulou Melina 1 YUNANİSTAN Çeyrek Final 3:32 X
59 Elif BAŞKUT 1 1 MUJIC Ajla BOSNA HERSEK Yarı Final 1:00  
60 Elif BAŞKUT 2 Banu Diana 3 ROMANYA Çeyrek Final 5:09 X
2019 Yıldızlar Balkan Şampiyonası MAKEDONYA 34 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
61 Tuncay TÜRKMAN 1 1 Ramazan YILDIZ 1 TÜRKİYE 3.lük Müsabakası 3:00  
62 Tuncay TÜRKMAN 1 2 NIKOV NIKOLA 2 BULGARİSTAN 1. Repesaj 5:52 X
63 Tuncay TÜRKMAN 1 Sopilidis Theofanis 1 1 YUNANİSTAN Çeyrek Final 3:41 X
64 Tuncay TÜRKMAN 1 1 DRASHKOVIC ANDRIJA 1 KARADAĞ 1. Tur 3:00  
65 Ramazan YILDIZ 2 PETKOV Valentin 1 2 BULGARİSTAN Yarı Final 5:32 X
66 Ramazan YILDIZ 1 Kontokostas Nikos YUNANİSTAN Çeyrek Final 3:00  
2019 Yıldızlar Balkan Şampiyonası MAKEDONYA 38 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
67 Yusuf Can UZUN 1 1 ZHELYAZKOV Petar BULGARİSTAN Final 2:10  
68 Yusuf Can UZUN 1 RUSEV KRISTO BULGARİSTAN Yarı Final 1:04  
69 Yusuf Can UZUN 1 LADO Akos ROMANYA Çeyrek Final 1:52  
70 İbrahim YILDIRIM 3 RUSEV KRISTO 2 BULGARİSTAN 3.lük Müsabakası 5:27 X
71 İbrahim YILDIRIM 1 1 Milicevic Lija KARADAĞ 2. Repesaj 0:24  
72 İbrahim YILDIRIM 1 Merdan Edv BOSNA HERSEK 1. Repesaj 0:57  
73 İbrahim YILDIRIM ZHELYAZKOV Petar 1 1 BULGARİSTAN 1. Tur 4:07 X
2019 Yıldızlar Balkan Şampiyonası MAKEDONYA 42 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
74 Abdulsamet ÇAKIR 1 1 SIMENONOV RADISLAV BULGARİSTAN Final 0:30  
75 Abdulsamet ÇAKIR 1 1 STEFANOV STEFAN 1 BULGARİSTAN Yarı Final 3:27 X
76 Abdulsamet ÇAKIR 1 Ginis Nikolaos 1 YUNANİSTAN Çeyrek Final 1:44  
77 Abdulsamet ÇAKIR 1 Costache Rares 1 ROMANYA 1. Tur 2:50  
78 Samet KAYDU 1 1 Ginis Nikolaos 1 YUNANİSTAN 3.lük Müsabakası 1:38  
79 Samet KAYDU 1 SIMENONOV RADISLAV 1 1 1 BULGARİSTAN Yarı Final 2:45  
80 Samet KAYDU 1 1 KIROSKI PETAR 2 MAKEDONYA Çeyrek Final 3:00  
81 Samet KAYDU 1 1 Oikonomakis Georgios YUNANİSTAN 1. Tur 1:14  
2019 Yıldızlar Balkan Şampiyonası MAKEDONYA 46 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
82 Enes USLU 1 1 Ahmet KIZILAY TÜRKİYE 3.lük Müsabakası 0:34  
83 Enes USLU 3 MACAR Uros 1 2 BOSNA HERSEK Yarı Final 2:43  
84 Enes USLU 1 1 Muhamed BERISHA KARADAĞ Çeyrek Final 2:51  
85 Enes USLU 1 Tunea Andrei 2 ROMANYA 1. Tur 3:00  
86 Ahmet KIZILAY 1 ALEKSANDROV DANIEL 1 BULGARİSTAN 2. Repesaj 1:07  
87 Ahmet KIZILAY 1 1 1 Sadiku Stefan KARADAĞ 1. Repesaj 2:25  
88 Ahmet KIZILAY 3 GLİGA David Laurentiu ROMANYA Çeyrek Final 2:44  
2019 Yıldızlar Balkan Şampiyonası MAKEDONYA 50 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
89 Yunus UÇAR Sardaridis Konstantinos 1 1 YUNANİSTAN 3.lük Müsabakası 1:09  
90 Yunus UÇAR 1 Fudulu Sebastian ROMANYA 2. Repesaj 0:11  
91 Yunus UÇAR 1 1 PAVLOSKI MIHAIL 1 MAKEDONYA 1. Repesaj 1:36  
92 Yunus UÇAR TYANOV Rasho 1 1 BULGARİSTAN Çeyrek Final 0:39  
93 Muharrem Caner ÇETİN MIHAJLO SENIC 1 KARADAĞ 2. Repesaj 1:50  
94 Muharrem Caner ÇETİN 1 2 Micic Milos 2 BOSNA HERSEK 1. Repesaj 7:59 X
95 Muharrem Caner ÇETİN Sardaridis Konstantinos 1 1 YUNANİSTAN 1. Tur 4:32 X
2019 Yıldızlar Balkan Şampiyonası MAKEDONYA 55 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
96 Yücel GÖKER 1 1 Berisha Erdi KOSOVA Final 0:28  
97 Yücel GÖKER 1 1 Gaman Raul 1 ROMANYA Yarı Final 2:31  
98 Yücel GÖKER 1 1 Giannopoulos 1 YUNANİSTAN Çeyrek Final 2:40  
99 Yücel GÖKER 1 RUSTEMOSKİ SEADIN MAKEDONYA 1. Tur 0:10  
100 Muhammet Fethi ÖZKAN 2 Vukovic Aleksandar 1 BOSNA HERSEK 1. Repesaj 4:05 X
101 Muhammet Fethi ÖZKAN Berisha Erdi 1 1 KOSOVA Çeyrek Final 1:32  
102 Muhammet Fethi ÖZKAN 1 Mare Gabriel ROMANYA 1. Tur 1:27  
2019 Yıldızlar Balkan Şampiyonası MAKEDONYA 60 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
103 Ahmet Emin BOZALP 3 NIKOLAEV PRESLAV BULGARİSTAN 3.lük Müsabakası 1:30  
104 Ahmet Emin BOZALP 1 1 2 ILIEV ANGEL 1 BULGARİSTAN 2. Repesaj 2:55  
105 Ahmet Emin BOZALP 1 FAKIC AHMET MAKEDONYA 1. Repesaj 0:00  
106 Ahmet Emin BOZALP Karipidis Folios 1 1 YUNANİSTAN Çeyrek Final 3:00  
107 Abdülkadir ATILGAN Oniani Sota 1 1 YUNANİSTAN 1. Repesaj 3:00  
108 Abdülkadir ATILGAN 1 Cecura Darko 1 1 BOSNA HERSEK Çeyrek Final 1:59  
109 Abdülkadir ATILGAN 1 1 2 Sprincenea Lucian ROMANYA 1. Tur 2:07  
2019 Yıldızlar Balkan Şampiyonası MAKEDONYA 66 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
110 Mertcan KÖMPE 1 Hafız Çağrı BAYDAK TÜRKİYE 3.lük Müsabakası 2:03  
111 Mertcan KÖMPE 1 Vanakaras Konstantinos 1 YUNANİSTAN 2. Repesaj 3:00  
112 Mertcan KÖMPE 1 1 Ferhatovic Tarik BOSNA HERSEK 1. Repesaj 0:27  
113 Mertcan KÖMPE 1 TODOROV Teodor 1 1 BULGARİSTAN Çeyrek Final 3:00  
114 Hafız Çağrı BAYDAK 1 Muresan Simon 1 2 ROMANYA Yarı Final 3:00  
115 Hafız Çağrı BAYDAK 1 1 Rekic Orhan BOSNA HERSEK Çeyrek Final 1:35  
116 Hafız Çağrı BAYDAK 1 DINEV HRISTO BULGARİSTAN 1. Tur 0:11  
2019 Yıldızlar Balkan Şampiyonası MAKEDONYA 73 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
117 Himmet YILMAZEL Petre BOGDAN 1 1 ROMANYA 3.lük Müsabakası 1:01  
118 Himmet YILMAZEL 2 Costache Mihai 1 1 1 ROMANYA Yarı Final 2:22  
119 Himmet YILMAZEL 1 1 1 Dukic Ognjen 1 1 BOSNA HERSEK Çeyrek Final 5:24 X
120 Himmet YILMAZEL 1 1 KRISTIJAN CHEPIC KARADAĞ 1. Tur 0:26  
121 Arda ÖZEN Petre BOGDAN 1 1 ROMANYA 1. Repesaj 0:53  
122 Arda ÖZEN 1 MALJEVIC Vidak 1 BOSNA HERSEK 1. Tur 0:42  
2019 Yıldızlar Balkan Şampiyonası MAKEDONYA +73 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
123 Mehmet Ali AKINCI 1 1 ANTONIOU GIANNIS 1 KIBRIS RUM KES. Final 1:24  
124 Mehmet Ali AKINCI 1 Sperlidis Alexios YUNANİSTAN Yarı Final 0:24  
125 Mehmet Ali AKINCI 1 KIRILOV ANTONIO BULGARİSTAN Çeyrek Final 0:25  
126 Mehmet Ali AKINCI 1 1 Gradinaru Tudor ROMANYA 1. Tur 1:25  
127 Tunahan TUTAR ALMIN LJUSHKOVIC 1 KARADAĞ 1. Repesaj 0:01  
128 Tunahan TUTAR ANTONIOU GIANNIS 1 1 KIBRIS RUM KES. 1. Tur 0:50