Yılı Kategori Turnuva Adı Ülke Sporcu Sayısı Müsabaka Sayısı Win Lost %
2001 Gençler Gençler Balkan Şampiyonası TÜRKİYE 28 65 33 32 51
Turnuva Sayısı Müsabaka Sayısı Win Ort Kaz. Süresi Lost Ort.Kay.Süresi %
1 65 33 00:00 32 00:00 51


Sıra No Sporcu Adı İli Kategori Siklet Madalya
1 Fatoş AYAN SAMSUN Gençler 52 Kg Bayan Altın Madalya
2 Ömer YAMAN İZMİR Gençler 60 Kg Erkek Altın Madalya
3 Hasan YILMAZ İZMİR Gençler 66 Kg Erkek Altın Madalya
1 Aynur SAMAT TRABZON Gençler 48 Kg Bayan Gümüş Madalya
1 Banu ZENGİN ADANA Gençler 57 Kg Bayan Bronz Madalya
2 Aylin VERVERİ BALIKESİR Gençler 63 Kg Bayan Bronz Madalya
3 Nur KADEMOĞLU ADANA Gençler 70 Kg Bayan Bronz Madalya
4 Ayşegül SONER ADANA Gençler 78 Kg Bayan Bronz Madalya
5 Seda KARADAĞ SAMSUN Gençler 78 Kg Bayan Bronz Madalya
6 Eymen ERGENER KONYA Gençler 60 Kg Erkek Bronz Madalya
7 Musa LİMONCU ADANA Gençler 66 Kg Erkek Bronz Madalya
8 Mehmet GÜNER BALIKESİR Gençler 73 Kg Erkek Bronz Madalya
9 Furkan OTHAN SAMSUN Gençler 81 Kg Erkek Bronz Madalya
10 Emre YILMAZ İZMİR Gençler 90 Kg Erkek Bronz Madalya
11 Mustafa BAHADIR İSTANBUL Gençler 100 Kg Erkek Bronz Madalya
12 Alperen GÜNGÖR ADANA Gençler +100 Kg Erkek Bronz Madalya
13 Murşit AKSOY ADANA Gençler +100 Kg Erkek Bronz Madalya
.............
.............

Maç İstatistiği

2001 Gençler Balkan Şampiyonası TÜRKİYE 48 Kg Bayan
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
1 Aynur SAMAT DUMITRU Alina Alexandra 1 ROMANYA Final 0:00  
2 Aynur SAMAT 1 SIMONOVIC SLADJANA YUGOSLAVYA Yarı Final 0:00  
3 Derya BULUT SIMONOVIC SLADJANA 1 YUGOSLAVYA 3.lük Müsabakası 0:00  
4 Derya BULUT DUMITRU Alina Alexandra 1 ROMANYA Çeyrek Final 0:00  
2001 Gençler Balkan Şampiyonası TÜRKİYE 52 Kg Bayan
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
5 Fatoş AYAN 1 NESIC ZORKA YUGOSLAVYA Final 0:00  
6 Fatoş AYAN 1 ALEKSANDRA JEVIC BOSNA HERSEK Yarı Final 0:00  
7 Fatoş AYAN 1 ZAHARIA ALINA ROMANYA Çeyrek Final 0:00  
8 Gülşah SÖNMEZ ZAHARIA ALINA 1 ROMANYA 3.lük Müsabakası 0:00  
9 Gülşah SÖNMEZ NESIC ZORKA 1 YUGOSLAVYA Yarı Final 0:00  
10 Gülşah SÖNMEZ 1 HAJIARGIRIOU EKATERINI YUNANİSTAN Çeyrek Final 0:00  
2001 Gençler Balkan Şampiyonası TÜRKİYE 57 Kg Bayan
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
11 Banu ZENGİN 1 GORICA BILAK BOSNA HERSEK 3.lük Müsabakası 0:00  
12 Banu ZENGİN GORGOLI IOULETA 1 YUNANİSTAN Yarı Final 0:00  
13 Banu ZENGİN 1 PETYA SARIEVA BULGARİSTAN Çeyrek Final 0:00  
14 Elif AVCI GORICA BILAK 1 BOSNA HERSEK 1. Repesaj 0:00  
15 Elif AVCI ROIBU LOREDANA 1 ROMANYA Çeyrek Final 0:00  
2001 Gençler Balkan Şampiyonası TÜRKİYE 63 Kg Bayan
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
16 Aylin VERVERİ 1 Çiğdem BULUT TÜRKİYE 3.lük Müsabakası 0:00  
17 Aylin VERVERİ VLAD EUGENIA 1 ROMANYA Çeyrek Final 0:00  
18 Çiğdem BULUT BORIANA ZABORINA 1 BULGARİSTAN Yarı Final 0:00  
19 Çiğdem BULUT 1 JELENA LATINOVIC BOSNA HERSEK Çeyrek Final 0:00  
2001 Gençler Balkan Şampiyonası TÜRKİYE 70 Kg Bayan
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
20 Nur KADEMOĞLU 1 Sevilay SEVGİLİ TÜRKİYE 3.lük Müsabakası 0:00  
21 Nur KADEMOĞLU SIAVOU EKATERINI 1 YUNANİSTAN Çeyrek Final 0:00  
22 Sevilay SEVGİLİ CROITORU ALINA 1 ROMANYA Yarı Final 0:00  
2001 Gençler Balkan Şampiyonası TÜRKİYE 78 Kg Bayan
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
23 Ayşegül SONER 1 BOBAN MAJA MAKEDONYA 3.lük Müsabakası 0:00  
24 Ayşegül SONER MARIYA Yancheva 1 BULGARİSTAN Yarı Final 0:00  
25 Seda KARADAĞ 1 REBRONJA Merima KARADAĞ 3.lük Müsabakası 0:00  
26 Seda KARADAĞ VASILAN MIRELA 1 ROMANYA Yarı Final 0:00  
2001 Gençler Balkan Şampiyonası TÜRKİYE +78 Kg Bayan
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
27 Gülümser SÖKER FAVGI MARIANA 1 YUNANİSTAN 3.lük Müsabakası 0:00  
28 Gülümser SÖKER GALENA KASSAROVA 1 BULGARİSTAN Çeyrek Final 0:00  
29 Seda GÜMÜŞ GALENA KASSAROVA 1 BULGARİSTAN 3.lük Müsabakası 0:00  
30 Seda GÜMÜŞ JOVISIC BRANKICA 1 YUGOSLAVYA Çeyrek Final 0:00  
2001 Gençler Balkan Şampiyonası TÜRKİYE 60 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
31 Ömer YAMAN 1 GEORGIADIS EDUARDOS YUNANİSTAN Final 0:00  
32 Ömer YAMAN 1 PLAMEN GEORGIEV BULGARİSTAN Yarı Final 0:00  
33 Ömer YAMAN 1 ZORAN PETROVIC BOSNA HERSEK Çeyrek Final 0:00  
34 Eymen ERGENER 1 PLAMEN GEORGIEV BULGARİSTAN 3.lük Müsabakası 0:00  
35 Eymen ERGENER 1 RADOJCIC VLADIMIR YUGOSLAVYA 1. Repesaj 0:00  
36 Eymen ERGENER GEORGIADIS EDUARDOS 1 YUNANİSTAN Çeyrek Final 0:00  
2001 Gençler Balkan Şampiyonası TÜRKİYE 66 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
37 Hasan YILMAZ 1 NIKOLIC Nemanja SIRBİSTAN Final 0:00  
38 Hasan YILMAZ 1 BUSANU ION ROMANYA Yarı Final 0:00  
39 Hasan YILMAZ 1 DIMITRIPOULOS ERMIS YUNANİSTAN Çeyrek Final 0:00  
40 Musa LİMONCU 1 DIMITRIPOULOS ERMIS YUNANİSTAN 3.lük Müsabakası 0:00  
41 Musa LİMONCU NIKOLIC Nemanja 1 SIRBİSTAN Yarı Final 0:00  
42 Musa LİMONCU 1 STEFAN SHOPOV BULGARİSTAN Çeyrek Final 0:00  
2001 Gençler Balkan Şampiyonası TÜRKİYE 73 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
43 Mehmet GÜNER 1 Hasan ÇUBUKÇU TÜRKİYE 3.lük Müsabakası 0:00  
44 Mehmet GÜNER 1 MILADEV VURKOVIC BOSNA HERSEK 1. Repesaj 0:00  
45 Mehmet GÜNER VRACAR NENAD 1 YUGOSLAVYA Çeyrek Final 0:00  
46 Hasan ÇUBUKÇU MIROSLAV YORDANOV 1 BULGARİSTAN Yarı Final 0:00  
47 Hasan ÇUBUKÇU 1 TOSEKI BORCE MAKEDONYA Çeyrek Final 0:00  
2001 Gençler Balkan Şampiyonası TÜRKİYE 81 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
48 Furkan OTHAN 1 İbrahim YILDIRIM TÜRKİYE 3.lük Müsabakası 0:00  
49 Furkan OTHAN KAPONI ALEKSANDRU 1 ROMANYA Çeyrek Final 0:00  
50 İbrahim YILDIRIM IGN JATEJEVIC BOJAN 1 YUGOSLAVYA Yarı Final 0:00  
51 İbrahim YILDIRIM 1 GRAPSAS ILIAS YUNANİSTAN Çeyrek Final 0:00  
2001 Gençler Balkan Şampiyonası TÜRKİYE 90 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
52 Emre YILMAZ 1 MARKO SIKIMIC BOSNA HERSEK 3.lük Müsabakası 0:00  
53 Emre YILMAZ BORISLAV ZAHOV 1 BULGARİSTAN Çeyrek Final 0:00  
54 Mustafa EROL ILIADIS MOISIS 1 YUNANİSTAN 1. Repesaj 0:00  
55 Mustafa EROL BLANKOVIC DJORDJE 1 YUGOSLAVYA Çeyrek Final 0:00  
2001 Gençler Balkan Şampiyonası TÜRKİYE 100 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
56 Mustafa BAHADIR 1 VLADON SKULJAK BOSNA HERSEK 3.lük Müsabakası 0:00  
57 Mustafa BAHADIR ILIADIS DIONISIOS 1 YUNANİSTAN Yarı Final 0:00  
58 Mustafa BAHADIR 1 ATANAS PETROV BULGARİSTAN Çeyrek Final 0:00  
59 Hakan ÖZTÜRK VLADON SKULJAK 1 BOSNA HERSEK 1. Repesaj 0:00  
60 Hakan ÖZTÜRK NICHITELEA MARIAN 1 ROMANYA Çeyrek Final 0:00  
2001 Gençler Balkan Şampiyonası TÜRKİYE +100 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
61 Alperen GÜNGÖR 1 KENAN MUDERIZOV BOSNA HERSEK 3.lük Müsabakası 0:00  
62 Alperen GÜNGÖR IVAN ILIEV 1 BULGARİSTAN Yarı Final 0:00  
63 Murşit AKSOY 1 MATE-SHIDO IJF 3.lük Müsabakası 0:00  
64 Murşit AKSOY FANICA IONUT 1 ROMANYA Yarı Final 0:00  
65 Murşit AKSOY 1 KENAN MUDERIZOV BOSNA HERSEK Çeyrek Final 0:00