Yılı Kategori Turnuva Adı Ülke Sporcu Sayısı Müsabaka Sayısı Win Lost %
2011 Ümitler Ümitler Avrupa Şampiyonası MALTA 19 42 20 22 48
Turnuva Sayısı Müsabaka Sayısı Win Ort Kaz. Süresi Lost Ort.Kay.Süresi %
1 42 20 02:26 22 02:07 48


Sıra No Sporcu Adı İli Kategori Siklet Madalya
1 Kevser ÇEVİK İSTANBUL Ümitler 57 Kg Bayan Gümüş Madalya
1 Nazlıcan KILIÇ BALIKESİR Ümitler 44 Kg Bayan Bronz Madalya
2 Selin GÜL BALIKESİR Ümitler 57 Kg Bayan Bronz Madalya
3 Murat BEKTAŞ BALIKESİR Ümitler 66 Kg Erkek Bronz Madalya
.............
.............

Maç İstatistiği

2011 Ümitler Avrupa Şampiyonası MALTA 40 Kg Bayan
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
1 Fatma GÜLSOY 1 BARNA Rut 1 ROMANYA 3.lük Müsabakası 0:00  
2 Fatma GÜLSOY 1 STYTSUN Ivanna 2 UKRAYNA 1. Repesaj 4:00  
3 Fatma GÜLSOY HUBER Marion 1 1 İTALYA Çeyrek Final 0:42  
2011 Ümitler Avrupa Şampiyonası MALTA 44 Kg Bayan
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
4 Nazlıcan KILIÇ 1 VERMANDERE Evi 1 BELÇİKA 3.lük Müsabakası 4:00  
5 Nazlıcan KILIÇ 1 2 ROMANO Sara Maria 1 İTALYA Yarı Final 4:00  
6 Nazlıcan KILIÇ 1 1 2 GERNO Stephanie 1 2 FRANSA Çeyrek Final 0:00  
2011 Ümitler Avrupa Şampiyonası MALTA 48 Kg Bayan
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
7 Gülkader ŞENTÜRK 1 IVANOVA Galya 1 BULGARİSTAN 2. Tur 1:29  
8 Gülkader ŞENTÜRK 1 YARATS Khrystsina BEYAZ RUSYA 1. Tur 3:46  
2011 Ümitler Avrupa Şampiyonası MALTA 52 Kg Bayan
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
9 Hasret CİN 2 RENSHALL Lucy 1 İNGİLTERE 1. Tur 4:00  
10 Özge ÖZKAN DZAVBATYROVA Jachita 1 ALMANYA 1. Tur 4:00  
2011 Ümitler Avrupa Şampiyonası MALTA 57 Kg Bayan
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
11 Kevser ÇEVİK 1 VELEMA Do 1 1 HOLLANDA Final 0:00  
12 Kevser ÇEVİK 1 VALIER GROSSMAN Adi İSRAİL Yarı Final 3:22  
13 Kevser ÇEVİK 2 3 DOBRE Stefania Adelina 1 ROMANYA Çeyrek Final 0:27  
14 Kevser ÇEVİK 1 SIMONKOVIC Natasa SIRBİSTAN 2. Tur 4:00  
15 Kevser ÇEVİK 1 RIZOU Iliana YUNANİSTAN 1. Tur 2:54  
16 Selin GÜL 1 1 DOBRE Stefania Adelina ROMANYA 3.lük Müsabakası 0:00  
17 Selin GÜL 1 2 VELEMA Do 1 1 HOLLANDA Yarı Final 4:00  
18 Selin GÜL 1 CORRIERI Giulia İTALYA Çeyrek Final 2:24  
19 Selin GÜL 1 1 1 KAVALIONAK Katsiarina BEYAZ RUSYA 1. Tur 0:00  
2011 Ümitler Avrupa Şampiyonası MALTA 63 Kg Bayan
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
20 Hülya YILANCI MARCHESE Lisa 1 1 1 FRANSA 2. Tur 0:20  
21 Hülya YILANCI 1 1 FARIN Bar 1 İSRAİL 1. Tur 1:54  
2011 Ümitler Avrupa Şampiyonası MALTA 70 Kg Bayan
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
22 Mihriban ÖNER SNIPPE Jenny 1 2 HOLLANDA 1. Tur 2:15  
2011 Ümitler Avrupa Şampiyonası MALTA +70 Kg Bayan
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
23 Kübra KARA 1 KALANINA Yelyzaveta 1 2 UKRAYNA 3.lük Müsabakası 4:00  
24 Kübra KARA 1 NAGY Kitti 2 MACARİSTAN 1. Repesaj 4:00  
25 Kübra KARA TURCHYN Anastasiya 1 UKRAYNA Çeyrek Final 3:19  
26 Firdevs TOPRAK USOVA Kristina 1 RUSYA 1. Tur 0:43  
2011 Ümitler Avrupa Şampiyonası MALTA 50 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
27 Doğan KARPUZCU GANJALI Mirsadi 1 AZERBAYCAN 2. Tur 2:45  
28 Doğan KARPUZCU SERGEEV Mikhail 4 RUSYA 1. Tur 3:48  
2011 Ümitler Avrupa Şampiyonası MALTA 55 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
29 Denizhan ÇALIŞKAN GRIBULA Ruslan 1 1 LETONYA 1. Tur 4:00  
30 Adilcan DEMİR ALIPIEV Valentin 1 2 BULGARİSTAN 1. Tur 0:23  
2011 Ümitler Avrupa Şampiyonası MALTA 60 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
31 Şahin BİÇER GULUZADE Fagan 1 AZERBAYCAN 2. Tur 2:49  
32 Şahin BİÇER 1 ABREU Joao 2 PORTEKİZ 1. Tur 4:00  
2011 Ümitler Avrupa Şampiyonası MALTA 66 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
33 Murat BEKTAŞ 2 ZADRO Petar 2 BOSNA HERSEK 3.lük Müsabakası 4:00  
34 Murat BEKTAŞ IGOLNIKOV Mikhail 1 1 1 RUSYA Yarı Final 0:22  
35 Murat BEKTAŞ 1 1 RAHIMLI Huseyn 1 AZERBAYCAN Çeyrek Final 1:11  
36 Murat BEKTAŞ 2 2 DLUGOSZ Maciej POLONYA 1. Tur 0:57  
2011 Ümitler Avrupa Şampiyonası MALTA 73 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
37 Oğuz Kaan TOPAL 1 1 SCHNEIDER Maximilian 1 1 AVUSTURYA 2. Tur 0:00  
38 Oğuz Kaan TOPAL 1 ROTARI Crispin MOLDOVYA 1. Tur 0:00  
2011 Ümitler Avrupa Şampiyonası MALTA 90 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
39 Mustafa KUYTAK ZAKHARENKA Ivan 1 1 BEYAZ RUSYA 1. Tur 0:47  
2011 Ümitler Avrupa Şampiyonası MALTA +90 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
40 Kadir BİNGÖL 1 2 GRUBISA Matej 1 2 HIRVATİSTAN 1. Repesaj 4:00  
41 Kadir BİNGÖL ABAEV Oleg 2 RUSYA Çeyrek Final 2:49  
42 Kadir BİNGÖL 1 1 ALEXIADIS Charalampos 2 YUNANİSTAN 1. Tur 4:00