Yılı Kategori Turnuva Adı Ülke Sporcu Sayısı Müsabaka Sayısı Win Lost %
2004 Ümitler Ümitler Avrupa Şampiyonası HOLLANDA 16 33 9 24 27
Turnuva Sayısı Müsabaka Sayısı Win Ort Kaz. Süresi Lost Ort.Kay.Süresi %
1 33 9 00:00 24 00:00 27


Sıra No Sporcu Adı İli Kategori Siklet Madalya
.............
.............

Maç İstatistiği

2004 Ümitler Avrupa Şampiyonası HOLLANDA 40 Kg Bayan
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
1 Derya ÇİĞDEM Enikö Kovacs 1 MACARİSTAN 2. Repesaj 0:00  
2 Derya ÇİĞDEM 1 Tatjana Van Steendam BELÇİKA 1. Repesaj 0:00  
3 Derya ÇİĞDEM Inna Cherniak 1 UKRAYNA Çeyrek Final 0:00  
4 Derya ÇİĞDEM 1 Vanja Delladio HIRVATİSTAN 1. Tur 0:00  
2004 Ümitler Avrupa Şampiyonası HOLLANDA 44 Kg Bayan
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
5 Bahar NAS Aida Sarmiento 1 İSPANYA 1. Tur 0:00  
2004 Ümitler Avrupa Şampiyonası HOLLANDA 48 Kg Bayan
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
6 Burcu GÖKGÖZ Hanne Van Bossele 1 BELÇİKA 3.lük Müsabakası 0:00  
7 Burcu GÖKGÖZ 1 Lea Gauthier FRANSA 2. Repesaj 0:00  
8 Burcu GÖKGÖZ 1 Savanović Ljiljana SIRBİSTAN 1. Repesaj 0:00  
9 Burcu GÖKGÖZ Susi Zimmermann 1 ALMANYA 2. Tur 0:00  
10 Burcu GÖKGÖZ 1 Ruta Aksionova LİTVANYA 1. Tur 0:00  
2004 Ümitler Avrupa Şampiyonası HOLLANDA 52 Kg Bayan
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
11 Ayşe MUTLU CHITU Andreea 1 ROMANYA 3.lük Müsabakası 0:00  
12 Ayşe MUTLU Irina Binder 1 RUSYA Yarı Final 0:00  
13 Ayşe MUTLU 1 Tetyana Petrova UKRAYNA Çeyrek Final 0:00  
14 Ayşe MUTLU 1 Anne-Laure Cowe FRANSA 1. Tur 0:00  
2004 Ümitler Avrupa Şampiyonası HOLLANDA 57 Kg Bayan
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
15 Perihan YILDIRIM Colleen Kerr 1 İNGİLTERE 1. Tur 0:00  
2004 Ümitler Avrupa Şampiyonası HOLLANDA 63 Kg Bayan
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
16 Beyhan DEĞİRMENARDI Evija Pukite 1 LİTVANYA 1. Tur 0:00  
2004 Ümitler Avrupa Şampiyonası HOLLANDA 70 Kg Bayan
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
17 Duygu ULUBEL Kersti Laar 1 ESTONYA 1. Repesaj 0:00  
18 Duygu ULUBEL Elena Grabova 1 RUSYA 1. Tur 0:00  
2004 Ümitler Avrupa Şampiyonası HOLLANDA +70 Kg Bayan
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
19 Nazlı ULUÇINAR Valeryia Jurayeva 1 BEYAZ RUSYA 1. Tur 0:00  
2004 Ümitler Avrupa Şampiyonası HOLLANDA 50 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
20 Mehmet DURMAZ Gabriel Gillessen 1 ALMANYA 1. Tur 0:00  
2004 Ümitler Avrupa Şampiyonası HOLLANDA 55 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
21 Rasim MEŞE Anatoliy Laskuta 1 UKRAYNA 1. Tur 0:00  
2004 Ümitler Avrupa Şampiyonası HOLLANDA 60 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
22 Ferdi AKBULUT Matej Vinohradsky 1 SLOVAK CUMHURİYETİ 1. Repesaj 0:00  
23 Ferdi AKBULUT Ilya Shvatzman 1 İSRAİL 2. Tur 0:00  
24 Ferdi AKBULUT 1 Szabolcs Krizsan MACARİSTAN 1. Tur 0:00  
2004 Ümitler Avrupa Şampiyonası HOLLANDA 66 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
25 Deniz BIÇAKÇI Siim Mandoja 1 ESTONYA 1. Repesaj 0:00  
26 Deniz BIÇAKÇI Alexander Holzmann 1 ALMANYA 1. Tur 0:00  
2004 Ümitler Avrupa Şampiyonası HOLLANDA 81 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
27 Osman AKDENİZ Nikolaos Tachmatzidis 1 YUNANİSTAN 1. Tur 0:00  
28 Nezir Orkun TEOMAN Marvin De la Croes 1 HOLLANDA 1. Repesaj 0:00  
29 Nezir Orkun TEOMAN David Karbelashvili 1 GÜRCİSTAN 1. Tur 0:00  
2004 Ümitler Avrupa Şampiyonası HOLLANDA 90 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
30 Olcay TURHAN Siarhei Samtsevich 1 BEYAZ RUSYA 1. Repesaj 0:00  
31 Olcay TURHAN Jeffrey Schulz 1 ALMANYA 2. Tur 0:00  
32 Olcay TURHAN 1 Stuart Austin İNGİLTERE 1. Tur 0:00  
2004 Ümitler Avrupa Şampiyonası HOLLANDA +90 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
33 Mustafa AKPINAR David Mamistvalov 1 GÜRCİSTAN 1. Tur 0:00