Yılı Kategori Turnuva Adı Ülke Sporcu Sayısı Müsabaka Sayısı Win Lost %
2008 Büyükler 22.EJU Boğaziçi Turnuvası M &W TÜRKİYE 71 165 64 101 39
Turnuva Sayısı Müsabaka Sayısı Win Ort Kaz. Süresi Lost Ort.Kay.Süresi %
1 165 64 00:00 101 00:00 39


Sıra No Sporcu Adı İli Kategori Siklet Madalya
1 Aynur SAMAT TRABZON Büyükler 52 Kg Bayan Altın Madalya
2 Gülşah KOCATÜRK İSTANBUL Büyükler +78 Kg Bayan Altın Madalya
1 Nazmiye YILMAZ İSTANBUL Büyükler 78 Kg Bayan Gümüş Madalya
1 Sümeyye AKKUŞ KOCAELİ Büyükler 48 Kg Bayan Bronz Madalya
2 Canan ADIGÜZEL SAMSUN Büyükler 48 Kg Bayan Bronz Madalya
3 Kübra TEKNECİ ORDU Büyükler 52 Kg Bayan Bronz Madalya
4 Kudret EĞİLMEZ İZMİR Büyükler 57 Kg Bayan Bronz Madalya
5 Sulbiye DEMİRALAY MANİSA Büyükler 63 Kg Bayan Bronz Madalya
6 Esin BULUT İZMİR Büyükler 70 Kg Bayan Bronz Madalya
.............
.............

Maç İstatistiği

2008 22.EJU Boğaziçi Turnuvası M &W TÜRKİYE 48 Kg Bayan
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
1 Sümeyye AKKUŞ 1 Rada Abdrakhmanova Biktimirova RUSYA 3.lük Müsabakası 0:00  
2 Canan ADIGÜZEL 1 TIKHONOVA Ekaterina RUSYA 3.lük Müsabakası 0:00  
3 Sümeyye AKKUŞ 1 Janna Vardaryan ERMENİSTAN 1. Repesaj 0:00  
4 Canan ADIGÜZEL 1 Burcu GÖKGÖZ TÜRKİYE 1. Repesaj 0:00  
5 Sümeyye AKKUŞ RUMYANTSEVA Kristina 1 RUSYA Çeyrek Final 0:00  
6 Canan ADIGÜZEL Rada Abdrakhmanova Biktimirova 1 RUSYA Çeyrek Final 0:00  
7 Burcu GÖKGÖZ Nataliya Komova 1 RUSYA Çeyrek Final 0:00  
8 Burcu GÖKGÖZ 1 Naia Veshaguri GÜRCİSTAN 1. Tur 0:00  
2008 22.EJU Boğaziçi Turnuvası M &W TÜRKİYE 52 Kg Bayan
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
9 Aynur SAMAT 1 Monica Nistor ROMANYA Final 0:00  
10 Aynur SAMAT 1 BELOVA Ekaterina RUSYA Yarı Final 0:00  
11 Kübra TEKNECİ 1 Natalia Chernetsova RUSYA 3.lük Müsabakası 0:00  
12 Kübra TEKNECİ 1 Lyudmila Alparova RUSYA 2. Repesaj 0:00  
13 Kübra TEKNECİ 1 TINIKASHVILI Gulnazi GÜRCİSTAN 1. Repesaj 0:00  
14 Bahar NAS Rima Berdygulova 1 ÖZBEKİSTAN 1. Repesaj 0:00  
15 Aynur SAMAT 1 Zinura Djuraeva ÖZBEKİSTAN Çeyrek Final 0:00  
16 Kübra TEKNECİ BELOVA Ekaterina 1 RUSYA Çeyrek Final 0:00  
17 Aynur SAMAT 1 Lyudmila Alparova RUSYA 1. Tur 0:00  
18 Kübra TEKNECİ 1 Anna Grebennikova RUSYA 1. Tur 0:00  
19 Bahar NAS Natalia Chernetsova 1 RUSYA 1. Tur 0:00  
20 Nevin TÜRKMEN Sanna Askeloef 1 NORVEÇ 1. Tur 0:00  
2008 22.EJU Boğaziçi Turnuvası M &W TÜRKİYE 57 Kg Bayan
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
21 Kudret EĞİLMEZ 1 Merve ŞENGÜN TÜRKİYE 3.lük Müsabakası 0:00  
22 Kudret EĞİLMEZ Ekaterina Elizarova 1 RUSYA Yarı Final 0:00  
23 Merve ŞENGÜN 1 Kübra CENGİZ TÜRKİYE 2. Repesaj 0:00  
24 Kübra CENGİZ 1 Elena GRIGOROVA BULGARİSTAN 1. Repesaj 0:00  
25 Merve ŞENGÜN 1 PAVLOVA ANNA RUSYA 1. Repesaj 0:00  
26 Serap KOŞAR GEDUTYTE Renalda 1 LETONYA 1. Repesaj 0:00  
27 Kudret EĞİLMEZ 1 VICIU Alexandra ROMANYA Çeyrek Final 0:00  
28 Kübra CENGİZ ZABLUDINA Irina 1 RUSYA Çeyrek Final 0:00  
29 Kudret EĞİLMEZ 1 Maia Taruashvili GÜRCİSTAN 1. Tur 0:00  
30 Kübra CENGİZ 1 Ayna Jumakulieyeva TÜRKMENİSTAN 1. Tur 0:00  
31 Merve ŞENGÜN Elena Isakova 1 KIRGIZİSTAN 1. Tur 0:00  
32 Serap KOŞAR Ekaterina Elizarova 1 RUSYA 1. Tur 0:00  
2008 22.EJU Boğaziçi Turnuvası M &W TÜRKİYE 63 Kg Bayan
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
33 Sulbiye DEMİRALAY 1 Asena Tuğba DURSUN TÜRKİYE 3.lük Müsabakası 0:00  
34 Asena Tuğba DURSUN KULUSASHVILI Tinatin 1 GÜRCİSTAN Yarı Final 0:00  
35 Sulbiye DEMİRALAY 1 Bahar BÜKER TÜRKİYE 2. Repesaj 0:00  
36 Perihan YILDIRIM PUKHOVA Alina 1 RUSYA 2. Repesaj 0:00  
37 Sulbiye DEMİRALAY 1 ILIEVA Ivelina BULGARİSTAN 1. Repesaj 0:00  
38 Perihan YILDIRIM 1 Varvara Petrova RUSYA 1. Repesaj 0:00  
39 Şeyda BAYRAM PUKHOVA Alina 1 RUSYA 1. Repesaj 0:00  
40 Asena Tuğba DURSUN 1 Perihan YILDIRIM TÜRKİYE Çeyrek Final 0:00  
41 Bahar BÜKER Ekaterina Onoprienko 1 RUSYA Çeyrek Final 0:00  
42 Sulbiye DEMİRALAY Viktoria Beteeva 1 RUSYA 1. Tur 0:00  
43 Perihan YILDIRIM 1 BEZZINA Marcon MALTA 1. Tur 0:00  
44 Bahar BÜKER 1 SHARADZE Shorena GÜRCİSTAN 1. Tur 0:00  
45 Asena Tuğba DURSUN 1 Varvara Petrova RUSYA 1. Tur 0:00  
46 Şeyda BAYRAM KULUSASHVILI Tinatin 1 GÜRCİSTAN 1. Tur 0:00  
2008 22.EJU Boğaziçi Turnuvası M &W TÜRKİYE 70 Kg Bayan
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
47 Esin BULUT 1 Kyamalya Guseinzade AZERBAYCAN 3.lük Müsabakası 0:00  
48 Esin BULUT 1 CLUTHA Mahana YENİ ZELANDA 2. Repesaj 0:00  
49 Esin BULUT 1 Giedre SILEIKAITE LİTVANYA 1. Repesaj 0:00  
50 Esin BULUT Michelle Holt 1 İNGİLTERE 1. Tur 0:00  
51 Ribaya KAÇAR Anastasia Gubadova 1 RUSYA 3.lük Müsabakası 0:00  
52 Ribaya KAÇAR 1 Vanya IVANOVA BULGARİSTAN 1. Repesaj 0:00  
53 Ribaya KAÇAR Kyamalya Guseinzade 1 AZERBAYCAN Çeyrek Final 0:00  
54 Ezgi YILMAZ Vanya IVANOVA 1 BULGARİSTAN 1. Repesaj 0:00  
55 Ezgi YILMAZ Gaëlle Possamai 1 FRANSA Çeyrek Final 0:00  
56 Ezgi YILMAZ 1 Tatyana Anashkina RUSYA 1. Tur 0:00  
57 Esme ERCAN CLUTHA Mahana 1 YENİ ZELANDA 1. Repesaj 0:00  
58 Esme ERCAN Anastasia Gubadova 1 RUSYA 1. Tur 0:00  
2008 22.EJU Boğaziçi Turnuvası M &W TÜRKİYE 78 Kg Bayan
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
59 Nazmiye YILMAZ Nino Odzelashvili 1 GÜRCİSTAN Final 0:00  
60 Nazmiye YILMAZ 1 Elena Proskurakova KIRGIZİSTAN Yarı Final 0:00  
61 Nazmiye YILMAZ 1 Kristina Piskareva RUSYA Çeyrek Final 0:00  
62 Fulya KUL Wan-Tzu Lee 1 CHINESE TAIPEI 1. Repesaj 0:00  
63 Fulya KUL Alana Kanteeva 1 RUSYA Çeyrek Final 0:00  
2008 22.EJU Boğaziçi Turnuvası M &W TÜRKİYE +78 Kg Bayan
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
64 Gülşah KOCATÜRK 1 SHEREMETOVA Ekaterina RUSYA Final 0:00  
65 Gülnur ERENERDİ Irine Leonidze 1 GÜRCİSTAN 3.lük Müsabakası 0:00  
66 Gülnur ERENERDİ SHEREMETOVA Ekaterina 1 RUSYA Yarı Final 0:00  
67 Gülşah KOCATÜRK 1 CHIBISOVA Ksenia RUSYA Yarı Final 0:00  
68 Yeşim KILIÇ Irine Leonidze 1 GÜRCİSTAN 1. Repesaj 0:00  
69 Ebru UZUN SHEREMETOVA Ekaterina 1 RUSYA 1. Repesaj 0:00  
70 Yeşim KILIÇ CHIBISOVA Ksenia 1 RUSYA Çeyrek Final 0:00  
71 Ebru UZUN SHEKEROVA Mariia 1 RUSYA Çeyrek Final 0:00  
72 Gülnur ERENERDİ 1 Gergana Petrova BULGARİSTAN Çeyrek Final 0:00  
73 Gülşah KOCATÜRK 1 Dzhuletta Davtyan RUSYA Çeyrek Final 0:00  
2008 22.EJU Boğaziçi Turnuvası M &W TÜRKİYE 60 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
74 Veysi GÖZ Murad Abdulaev 1 RUSYA 3.lük Müsabakası 0:00  
75 Veysi GÖZ 1 MILOUS Sofiane FRANSA 2. Repesaj 0:00  
76 Veysi GÖZ 1 Gachi Dukagjin ARNAVUTLUK 1. Repesaj 0:00  
77 Ahmet ÖZBAY Zlatko Tsvetkov 1 BULGARİSTAN 1. Repesaj 0:00  
78 Onur AKGÜN Gachi Dukagjin 1 ARNAVUTLUK 1. Repesaj 0:00  
79 İskender ÖZKANOĞLU MILOUS Sofiane 1 FRANSA 1. Repesaj 0:00  
80 Veysi GÖZ Shikham Nash 1 RUSYA Çeyrek Final 0:00  
81 İskender ÖZKANOĞLU David Simonishvili 1 GÜRCİSTAN 3. Tur 0:00  
82 Ahmet ÖZBAY Samir Dadashzade 1 AZERBAYCAN 2. Tur 0:00  
83 Ufuk ŞENTEPE Rauf Movlanov 1 AZERBAYCAN 2. Tur 0:00  
84 Yusuf ÖZDEMİR Nickolay Andriyuk 1 RUSYA 2. Tur 0:00  
85 Onur AKGÜN Shikham Nash 1 RUSYA 2. Tur 0:00  
86 İskender ÖZKANOĞLU 1 SOBIROV Rishod ÖZBEKİSTAN 2. Tur 0:00  
87 Eymen ERGENER Umidjon Halilov 1 ÖZBEKİSTAN 1. Tur 0:00  
88 Ufuk ŞENTEPE 1 Swahar Admrim ARNAVUTLUK 1. Tur 0:00  
89 Yusuf ÖZDEMİR 1 Farid Ben Ali FRANSA 1. Tur 0:00  
90 Ahmet ÖZBAY 1 Kosmas Setsidis YUNANİSTAN 1. Tur 0:00  
91 Fatih TERİM Nickolay Andriyuk 1 RUSYA 1. Tur 0:00  
92 Refik BOSTANCI Mirza Asgarov 1 AZERBAYCAN 1. Tur 0:00  
93 Onur AKGÜN 1 Ivan Gevorgyan ERMENİSTAN 1. Tur 0:00  
94 Veysi GÖZ 1 Davron Marazykov KIRGIZİSTAN 1. Tur 0:00  
95 İskender ÖZKANOĞLU 1 Ruslan Dzhanybek Uulu KIRGIZİSTAN 1. Tur 0:00  
2008 22.EJU Boğaziçi Turnuvası M &W TÜRKİYE 66 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
96 Murat BOSTAN Martin Ivanov 1 BULGARİSTAN 1. Repesaj 0:00  
97 Bayram CEYLAN Artur Abrahamyan 1 ERMENİSTAN 1. Repesaj 0:00  
98 Hakan ŞENTEPE Igor Grigoryan 1 RUSYA 1. Repesaj 0:00  
99 Hakan ŞENTEPE TECHOV Albert 1 LİTVANYA 2. Tur 0:00  
100 Hakan ŞENTEPE 1 Garik Kosakyan ERMENİSTAN 1. Tur 0:00  
101 Murat BOSTAN KHERGIANI Nestor 1 GÜRCİSTAN 1. Tur 0:00  
102 Emre KAMÇI Bayram Mustafayev 1 AZERBAYCAN 1. Tur 0:00  
103 Sabri ŞİMŞEK Bayram Amangeldiyev 1 AZERBAYCAN 1. Tur 0:00  
104 Mehmet Akif ÇELİK ILANSKI Yusuf 1 BULGARİSTAN 1. Tur 0:00  
105 Bayram CEYLAN DUNYAMALIYEV Orkhan 1 AZERBAYCAN 1. Tur 0:00  
106 Kürşat TETİK Timur Hudaykulov 1 ÖZBEKİSTAN 1. Tur 0:00  
107 Ferit GÜNDOĞDU Sergey Lim 1 KAZAKİSTAN 1. Tur 0:00  
2008 22.EJU Boğaziçi Turnuvası M &W TÜRKİYE 73 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
108 İsmail Serhat KANBUR Alexandre Bordin 1 FRANSA 3.lük Müsabakası 0:00  
109 İsmail Serhat KANBUR THIBLIN Martin 1 NORVEÇ Yarı Final 0:00  
110 İsmail Serhat KANBUR 1 Artur Tsysar RUSYA Çeyrek Final 0:00  
111 İsmail Serhat KANBUR 1 Samir Ismayilov AZERBAYCAN 3. Tur 0:00  
112 Ömer Faruk DEMİRCİ Alexandre Bordin 1 FRANSA 2. Repesaj 0:00  
113 Ömer Faruk DEMİRCİ 1 Metin SÖNMEZ TÜRKİYE 1. Repesaj 0:00  
114 Serdar TETİK Artem Artemiev 1 RUSYA 1. Repesaj 0:00  
115 Ömer Faruk DEMİRCİ 1 Metin SÖNMEZ TÜRKİYE 1. Repesaj 0:00  
2008 22.EJU Boğaziçi Turnuvası M &W TÜRKİYE 81 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
116 Beytullah TATAR SIAMIONAU Konstantin 1 BEYAZ RUSYA 1. Repesaj 0:00  
2008 22.EJU Boğaziçi Turnuvası M &W TÜRKİYE 73 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
117 Emre EREN Alexander Kozlov 1 RUSYA 1. Repesaj 0:00  
118 Ferdi AKBULUT Mumin Nabiev 1 ÖZBEKİSTAN 2. Tur 0:00  
119 Hasan VANLIOĞLU Roman Abramovich 1 İSRAİL 2. Tur 0:00  
120 Metin SÖNMEZ SHARIPOV Mirali 1 ÖZBEKİSTAN 2. Tur 0:00  
121 Emre EREN Zaza Kedelashvili 1 GÜRCİSTAN 2. Tur 0:00  
122 İsmail Serhat KANBUR 1 Arsen Chatoyan ERMENİSTAN 2. Tur 0:00  
123 Ömer Faruk DEMİRCİ SHARIPOV Mirali 1 ÖZBEKİSTAN 2. Tur 0:00  
124 Ferdi AKBULUT 1 MEKAJ Betim ARNAVUTLUK 1. Tur 0:00  
125 Ali İhsan MERT Samir Ismayilov 1 AZERBAYCAN 1. Tur 0:00  
126 Yahya KARATAŞ Artur Tsysar 1 RUSYA 1. Tur 0:00  
127 Hasan VANLIOĞLU 1 Avazbek Korganov ÖZBEKİSTAN 1. Tur 0:00  
128 Serdar TETİK THIBLIN Martin 1 NORVEÇ 1. Tur 0:00  
129 Emre EREN 1 Aman Hamuradoev TÜRKMENİSTAN 1. Tur 0:00  
130 Ömer Faruk DEMİRCİ 1 NAGIYEV Tural AZERBAYCAN 1. Tur 0:00  
131 Burak DUGAN 1 ARTYOM Baghdasaryan 1 ERMENİSTAN 1. Tur 0:00  
2008 22.EJU Boğaziçi Turnuvası M &W TÜRKİYE 81 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
132 Halil İbrahim ÖZERLER SIAMIONAU Konstantin 1 BEYAZ RUSYA 3. Repesaj 0:00  
133 Halil İbrahim ÖZERLER 1 Frédéric Floret FRANSA 2. Repesaj 0:00  
134 Halil İbrahim ÖZERLER 1 Hikmat Cabiyev AZERBAYCAN 1. Repesaj 0:00  
135 Halil İbrahim ÖZERLER Arsen Pshmakhov 1 RUSYA 1. Tur 0:00  
136 Serkan CAN GAVASHELISHVILI Saba 1 GÜRCİSTAN 1. Repesaj 0:00  
137 Beytullah TATAR KEVKHISVILI David 1 GÜRCİSTAN 2. Tur 0:00  
138 Beytullah TATAR 1 Oleksandr Firyev UKRAYNA 1. Tur 0:00  
139 Serkan CAN NIFONTOV Ivan 1 RUSYA 1. Tur 0:00  
140 Samet SÜT Rustam Alimli 1 AZERBAYCAN 1. Tur 0:00  
141 İslam ÖZÇELİK STSIASHENKA Aliaksandr 1 BEYAZ RUSYA 1. Tur 0:00  
142 Mehmet Barkın BAŞOL James Gilmore 1 İNGİLTERE 1. Tur 0:00  
2008 22.EJU Boğaziçi Turnuvası M &W TÜRKİYE 90 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
143 Burhan KOÇAN Yasin Gasanov 1 AZERBAYCAN 1. Repesaj 0:00  
144 Furkan GÖLTAŞ BUFFET Romain 1 FRANSA 1. Repesaj 0:00  
145 Selçuk TETİK Dmitri Gerasimenko 1 SIRBİSTAN 1. Repesaj 0:00  
146 Burhan KOÇAN LORIASHVILI David 1 GÜRCİSTAN 1. Tur 0:00  
147 Selçuk TETİK Varlam Liparteliani 1 GÜRCİSTAN 1. Tur 0:00  
148 Ali BOZÇİÇEK Kenan Abdullaxanli 1 AZERBAYCAN 1. Tur 0:00  
149 Kadir KARAMAN KAZUSIONAK Andrei 1 BEYAZ RUSYA 1. Tur 0:00  
150 Furkan GÖLTAŞ DENISOV Kirill 1 RUSYA 1. Tur 0:00  
2008 22.EJU Boğaziçi Turnuvası M &W TÜRKİYE 100 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
151 İsmail CANITEZ Roman Polosin 1 RUSYA 2. Repesaj 0:00  
152 İsmail CANITEZ 1 Mousa Ali IRAK 1. Repesaj 0:00  
153 İsmail CANITEZ Evgeny Gryzin 1 RUSYA Çeyrek Final 0:00  
154 İsmail CANITEZ 1 Eldar Mamedov AZERBAYCAN 1. Tur 0:00  
155 Remzi KOCATÜRK CERNEGA Stanislav 1 MOLDOVYA 1. Repesaj 0:00  
156 Remzi KOCATÜRK Vyacheslav Mikhailin 1 RUSYA Çeyrek Final 0:00  
157 Remzi KOCATÜRK 1 Daniel DICHEV BULGARİSTAN 1. Tur 0:00  
158 Ecrin Karani SANDALCI Levan Zhorzholiani 1 GÜRCİSTAN 1. Tur 0:00  
2008 22.EJU Boğaziçi Turnuvası M &W TÜRKİYE +100 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
159 Sezgin İGE Artur Khursinov 1 RUSYA 1. Repesaj 0:00  
160 Mustafa AKPINAR Vakhit Babayev 1 RUSYA 1. Repesaj 0:00  
161 Ensar TAMA Adiljan Tulendibaev 1 ÖZBEKİSTAN 1. Repesaj 0:00  
162 Ali Şahin BİLGİÇ CERAJ Matjaz 1 SLOVENYA 1. Tur 0:00  
163 Mustafa AKPINAR Juri Rybak 1 BEYAZ RUSYA 1. Tur 0:00  
164 Sezgin İGE Utkir Kurbanov 1 ÖZBEKİSTAN 1. Tur 0:00  
165 Ensar TAMA Lasha Gujejiani 1 GÜRCİSTAN 1. Tur 0:00