Yılı Kategori Turnuva Adı Ülke Sporcu Sayısı Müsabaka Sayısı Win Lost %
2011 Büyükler World Cup M & W SAMOA 6 19 14 5 74
Turnuva Sayısı Müsabaka Sayısı Win Ort Kaz. Süresi Lost Ort.Kay.Süresi %
1 19 14 00:00 5 00:00 74


Sıra No Sporcu Adı İli Kategori Siklet Madalya
1 Sezer HUYSUZ İSTANBUL Büyükler 73 Kg Erkek Altın Madalya
1 Belkıs Zehra KAYA İSTANBUL Büyükler +78 Kg Bayan Gümüş Madalya
2 Hasan VANLIOĞLU İSTANBUL Büyükler 73 Kg Erkek Gümüş Madalya
1 Aynur SAMAT TRABZON Büyükler 52 Kg Bayan Bronz Madalya
2 Ahmet SARI KOCAELİ Büyükler 81 Kg Erkek Bronz Madalya
.............
.............

Maç İstatistiği

2011 World Cup M & W SAMOA 48 Kg Bayan
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
1 Sümeyye AKKUŞ SCHWARTZ Roni 1 İSRAİL 3.lük Müsabakası 0:00  
2 Sümeyye AKKUŞ 1 Chloe Rayner AVUSTRALYA 1. Repesaj 0:00  
3 Sümeyye AKKUŞ HORMIGO Ana 1 PORTEKİZ Çeyrek Final 0:00  
2011 World Cup M & W SAMOA 52 Kg Bayan
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
4 Aynur SAMAT 1 Sonya Chervonsky AVUSTRALYA 3.lük Müsabakası 0:00  
5 Aynur SAMAT TARANGUL Romy 1 ALMANYA Yarı Final 0:00  
6 Aynur SAMAT 1 DELGADO Angelica A.B.D. Çeyrek Final 0:00  
7 Aynur SAMAT 1 Cindy Rival YENİ KALEDONYA 1. Tur 0:00  
2011 World Cup M & W SAMOA +78 Kg Bayan
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
8 Belkıs Zehra KAYA BRYANT Karina 1 İNGİLTERE Final 0:00  
9 Belkıs Zehra KAYA 1 KINDZERSKA Iryna UKRAYNA Yarı Final 0:00  
2011 World Cup M & W SAMOA 73 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
10 Sezer HUYSUZ 1 Hasan VANLIOĞLU TÜRKİYE Final 0:00  
11 Sezer HUYSUZ 1 DELPOPOLO Nicholas A.B.D. Yarı Final 0:00  
12 Sezer HUYSUZ 1 PAPAUX David İSVİÇRE Çeyrek Final 0:00  
13 Sezer HUYSUZ 1 Abraham Morgan SOLOMON ADALARI 1. Tur 0:00  
14 Hasan VANLIOĞLU 1 Wei Liu ÇİN HALK CUMHUR. Yarı Final 0:00  
15 Hasan VANLIOĞLU 1 Alejandro Clara ARJANTİN Çeyrek Final 0:00  
16 Hasan VANLIOĞLU 1 Yiu-Ki Chan HONG-KONG 1. Tur 0:00  
2011 World Cup M & W SAMOA 81 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
17 Ahmet SARI 1 OTGONBAATAR Uuganbaatar MOĞOLİSTAN 3.lük Müsabakası 0:00  
18 Ahmet SARI SEDEJ Aljaz 1 SLOVENYA Yarı Final 0:00  
19 Ahmet SARI 1 TCHRIKISHVILI Avtandil GÜRCİSTAN Çeyrek Final 0:00