Yılı Kategori Turnuva Adı Ülke Sporcu Sayısı Müsabaka Sayısı Win Lost %
1994 Ümitler 1. Nazım Canca Uluslararası Ümitler Judo Turnuvası ( 71 E yok ) TÜRKİYE 50 118 69 49 58
Turnuva Sayısı Müsabaka Sayısı Win Ort Kaz. Süresi Lost Ort.Kay.Süresi %
1 118 69 00:31 49 00:04 58


Sıra No Sporcu Adı İli Kategori Siklet Madalya
1 Deniz AKTAŞ ORDU Ümitler 36 Kg Bayan Altın Madalya
2 Semra KORKUSUZ ADANA Ümitler 40 Kg Bayan Altın Madalya
3 Cansu GÜNER ADANA Ümitler 44 Kg Bayan Altın Madalya
4 Zehra DOĞAN MANİSA Ümitler 48 Kg Bayan Altın Madalya
5 Dilek ASLAN SAKARYA Ümitler 52 Kg Bayan Altın Madalya
6 Nilüfer PEHLİVAN ADANA Ümitler 56 Kg Bayan Altın Madalya
7 Fatma KIROĞLU İSTANBUL Ümitler 61 Kg Bayan Altın Madalya
8 Hilal BIYIK SAMSUN Ümitler +63 Kg Bayan Altın Madalya
1 Gülşah KARA ADANA Ümitler 36 Kg Bayan Gümüş Madalya
2 Meltem DOĞAN ADANA Ümitler 44 Kg Bayan Gümüş Madalya
3 Yaprak YEŞİLKIR ADANA Ümitler 52 Kg Bayan Gümüş Madalya
4 Yeliz BOYACI SAMSUN Ümitler 61 Kg Bayan Gümüş Madalya
5 Özgür YILMAZ ANKARA Ümitler 78 Kg Erkek Gümüş Madalya
6 Abdullah YALDIZ ANKARA Ümitler 65 Kg Erkek Gümüş Madalya
1 Gülistan YARIN SAKARYA Ümitler 40 Kg Bayan Bronz Madalya
2 Sema AKYÜZ ADANA Ümitler 44 Kg Bayan Bronz Madalya
3 Semra GÜNDOĞAN İÇEL Ümitler 48 Kg Bayan Bronz Madalya
4 Fatma TATVAN ADANA Ümitler 48 Kg Bayan Bronz Madalya
5 Ayşegül YAZICI ADANA Ümitler 52 Kg Bayan Bronz Madalya
6 Ayşegül KIZILKAYA ADANA Ümitler 56 Kg Bayan Bronz Madalya
7 Muhammet DOĞAN TRABZON Ümitler 78 Kg Erkek Bronz Madalya
8 Faik YILDIRIM KONYA Ümitler 55 Kg Erkek Bronz Madalya
9 Hasan Gazi ÇOYMAK BURDUR Ümitler 60 Kg Erkek Bronz Madalya
10 Cengiz AKDEMİR MANİSA Ümitler 65 Kg Erkek Bronz Madalya
11 Serkan TUTAR MANİSA Ümitler +90 Kg Erkek Bronz Madalya
.............
.............

Maç İstatistiği

1994 1. Nazım Canca Uluslararası Ümitler Judo Turnuvası ( 71 E yok ) TÜRKİYE 36 Kg Bayan
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
1 Deniz AKTAŞ 1 Gülşah KARA TÜRKİYE Final 4:00  
2 Dilek OKUYUCU Mauna Susak 1 SURİYE ARAP CUMHURİYETİ 3.lük Müsabakası 0:00  
3 Gülşah KARA 1 Mauna Susak SURİYE ARAP CUMHURİYETİ Pul 4 0:00  
4 Gülşah KARA 1 Dilek OKUYUCU TÜRKİYE Pul 3 4:00  
5 Deniz AKTAŞ Mauna Susak 1 SURİYE ARAP CUMHURİYETİ Pul 2 4:00  
6 Deniz AKTAŞ 1 Dilek OKUYUCU TÜRKİYE Pul 1 4:00  
1994 1. Nazım Canca Uluslararası Ümitler Judo Turnuvası ( 71 E yok ) TÜRKİYE 40 Kg Bayan
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
7 Semra KORKUSUZ 1 Hanan Nefaji SURİYE ARAP CUMHURİYETİ Final 0:00  
8 Gülistan YARIN 1 MATE-SHIDO IJF 3.lük Müsabakası 0:00  
9 Gülistan YARIN Hanan Nefaji 1 SURİYE ARAP CUMHURİYETİ Pul 2 0:00  
10 Semra KORKUSUZ 1 Gülistan YARIN TÜRKİYE Pul 1 0:00  
1994 1. Nazım Canca Uluslararası Ümitler Judo Turnuvası ( 71 E yok ) TÜRKİYE 44 Kg Bayan
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
11 Cansu GÜNER 1 Meltem DOĞAN TÜRKİYE Final 0:00  
12 Sema AKYÜZ 1 Şeyda YILDIRIM TÜRKİYE 3.lük Müsabakası 0:00  
13 Meltem DOĞAN 1 Sema AKYÜZ TÜRKİYE Yarı Final 0:00  
14 Cansu GÜNER 1 Lora Abosab SURİYE ARAP CUMHURİYETİ Yarı Final 0:00  
15 Suna ÇİFTÇİ 1 Elmara Mehmedova AZERBAYCAN Pul 1 0:00  
16 Cansu GÜNER 1 Elmara Mehmedova AZERBAYCAN Pul 1 0:00  
17 Meltem DOĞAN 1 Suna ÇİFTÇİ TÜRKİYE Pul 3 0:00  
18 Meltem DOĞAN 1 Elmara Mehmedova AZERBAYCAN Pul 2 0:00  
19 Meltem DOĞAN 1 Cansu GÜNER TÜRKİYE Pul 1 4:00  
20 Gülşah TANER 1 Lora Abosab SURİYE ARAP CUMHURİYETİ Pul 3 0:00  
21 Şeyda YILDIRIM Lora Abosab 1 SURİYE ARAP CUMHURİYETİ Pul 2 0:00  
22 Şeyda YILDIRIM Gülşah TANER 1 TÜRKİYE Pul 1 4:00  
23 Sema AKYÜZ 1 Gülşah TANER TÜRKİYE Pul 2 0:00  
24 Sema AKYÜZ Lora Abosab 1 SURİYE ARAP CUMHURİYETİ Pul 1 0:00  
1994 1. Nazım Canca Uluslararası Ümitler Judo Turnuvası ( 71 E yok ) TÜRKİYE 48 Kg Bayan
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
25 Zehra DOĞAN 1 Samize Rahmanova AZERBAYCAN Final 0:00  
26 Semra GÜNDOĞAN 1 MATE-SHIDO IJF 3.lük Müsabakası 0:00  
27 Fatma TATVAN 1 Sana Rstom SURİYE ARAP CUMHURİYETİ 3.lük Müsabakası 0:00  
28 Semra GÜNDOĞAN Samize Rahmanova 1 AZERBAYCAN Yarı Final 0:00  
29 Zehra DOĞAN 1 Fatma TATVAN TÜRKİYE Yarı Final 0:00  
30 Semra GÜNDOĞAN 1 Sana Rstom SURİYE ARAP CUMHURİYETİ Pul 2 0:00  
31 Semra GÜNDOĞAN 1 Fatma TATVAN TÜRKİYE Pul 1 0:00  
32 Şehriban ERGEL 1 Zehra DOĞAN TÜRKİYE Pul 2 4:00  
33 Zehra DOĞAN 1 Samize Rahmanova AZERBAYCAN Pul 1 0:00  
34 Şehriban ERGEL Samize Rahmanova 1 AZERBAYCAN Pul 1 0:00  
1994 1. Nazım Canca Uluslararası Ümitler Judo Turnuvası ( 71 E yok ) TÜRKİYE 52 Kg Bayan
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
35 Dilek ASLAN 1 Yaprak YEŞİLKIR TÜRKİYE Final 0:00  
36 Ayşegül YAZICI 1 Ayşe GENÇYAPRAK TÜRKİYE 3.lük Müsabakası 0:00  
37 Yaprak YEŞİLKIR 1 Musaliyan TÜRKMENİSTAN Yarı Final 0:00  
38 Dilek ASLAN 1 Ayşegül YAZICI TÜRKİYE Yarı Final 0:00  
39 Ayşe GENÇYAPRAK 1 Dorsin Hakime SURİYE ARAP CUMHURİYETİ 1. Repesaj 0:00  
40 Ayşe GENÇYAPRAK Musaliyan 1 TÜRKMENİSTAN Çeyrek Final 0:00  
41 Yaprak YEŞİLKIR 1 Dorsin Hakime SURİYE ARAP CUMHURİYETİ Çeyrek Final 0:00  
42 Ayşegül YAZICI 1 Yadjanova TÜRKMENİSTAN Çeyrek Final 0:00  
43 Dilek ASLAN 1 Valentina. AZERBAYCAN Çeyrek Final 0:00  
44 Yaprak YEŞİLKIR 1 Bayramova TÜRKMENİSTAN 1. Tur 0:00  
45 Dilek ASLAN 1 Gusenava TÜRKMENİSTAN 1. Tur 0:00  
1994 1. Nazım Canca Uluslararası Ümitler Judo Turnuvası ( 71 E yok ) TÜRKİYE 56 Kg Bayan
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
46 Nilüfer PEHLİVAN 1 Refika Alyusef SURİYE ARAP CUMHURİYETİ Final 0:00  
47 Ayşegül KIZILKAYA 1 MATE-SHIDO IJF 3.lük Müsabakası 0:00  
48 Nilüfer PEHLİVAN 1 Ayşegül KIZILKAYA TÜRKİYE Pul 1 0:00  
49 Ayşegül KIZILKAYA Refika Alyusef 1 SURİYE ARAP CUMHURİYETİ Pul 1 4:00  
1994 1. Nazım Canca Uluslararası Ümitler Judo Turnuvası ( 71 E yok ) TÜRKİYE 61 Kg Bayan
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
50 Fatma KIROĞLU Yeliz BOYACI 1 TÜRKİYE Final 4:00  
51 Fatma KIROĞLU 1 Janet Almıyap SURİYE ARAP CUMHURİYETİ Pul 1 0:00  
52 Yeliz BOYACI 1 Janet Almıyap SURİYE ARAP CUMHURİYETİ Pul 1 0:00  
1994 1. Nazım Canca Uluslararası Ümitler Judo Turnuvası ( 71 E yok ) TÜRKİYE +63 Kg Bayan
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
53 Hilal BIYIK 1 Culik TÜRKMENİSTAN Final 0:00  
54 Hilal BIYIK 1 Kulakova TÜRKMENİSTAN Pul 1 0:00  
1994 1. Nazım Canca Uluslararası Ümitler Judo Turnuvası ( 71 E yok ) TÜRKİYE 46 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
55 Bilal KARAKOÇ 1 Cemil TERK TÜRKİYE Pul 3 0:00  
56 Bilal KARAKOÇ Ramin Ahmedov 1 AZERBAYCAN Pul 2 0:00  
57 Bilal KARAKOÇ Vaugaz Baudaov 1 AZERBAYCAN Pul 1 0:00  
58 Cemil TERK Vaugaz Baudaov 1 AZERBAYCAN Pul 2 0:00  
59 Cemil TERK Ramin Ahmedov 1 AZERBAYCAN Pul 1 0:00  
60 İbrahim ÜNLÜSOY 1 Bilgehan BAYRAM TÜRKİYE Pul 3 0:00  
61 İbrahim ÜNLÜSOY Orbaladze Besik 1 GÜRCİSTAN Pul 2 0:00  
62 İbrahim ÜNLÜSOY Ramin Mehmedov 1 AZERBAYCAN Pul 1 0:00  
63 Bilgehan BAYRAM Ramin Mehmedov 1 AZERBAYCAN Pul 2 4:00  
64 Bilgehan BAYRAM Orbaladze Besik 1 GÜRCİSTAN Pul 1 0:00  
1994 1. Nazım Canca Uluslararası Ümitler Judo Turnuvası ( 71 E yok ) TÜRKİYE 78 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
65 Özgür YILMAZ Dimitri Belin 1 RUSYA Final 0:00  
66 Muhammet DOĞAN 1 Grigasvili Sergo GÜRCİSTAN 3.lük Müsabakası 0:00  
67 Özgür YILMAZ 1 Muhammet DOĞAN TÜRKİYE Yarı Final 0:00  
68 Özgür YILMAZ 1 Abjavad Mahud SURİYE ARAP CUMHURİYETİ Pul 2 0:00  
69 Özgür YILMAZ 1 Jaduneli Georgi GÜRCİSTAN Pul 1 0:00  
70 Muhammet DOĞAN Dimitri Belin 1 RUSYA Pul 1 0:00  
1994 1. Nazım Canca Uluslararası Ümitler Judo Turnuvası ( 71 E yok ) TÜRKİYE 50 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
71 Murat SARITAŞ Haysem Shekkreyem 1 SURİYE ARAP CUMHURİYETİ 1. Tur 0:00  
72 Sinan GÜNEY Haysem Shekkreyem 1 SURİYE ARAP CUMHURİYETİ 2. Repesaj 0:00  
73 Sinan GÜNEY 1 Yücel CEYLAN TÜRKİYE 1. Repesaj 0:00  
74 Sinan GÜNEY Fazlhod Namunov 1 AZERBAYCAN Çeyrek Final 0:00  
75 Yücel CEYLAN Fazlhod Namunov 1 AZERBAYCAN 1. Tur 0:00  
76 Orhan ÖZTÜRK Nactık Gauzbanov 1 AZERBAYCAN 2. Repesaj 0:00  
77 Orhan ÖZTÜRK 1 Koliani Bazuki GÜRCİSTAN 1. Repesaj 0:00  
78 Orhan ÖZTÜRK Mahmaud Susak 1 SURİYE ARAP CUMHURİYETİ 1. Tur 0:00  
79 Metin SÜNMEZ Nactık Gauzbanov 1 AZERBAYCAN 1. Repesaj 0:00  
80 Metin SÜNMEZ Murat. 1 RUSYA 1. Tur 0:00  
81 Bilgin YURTALAN Nactık Gauzbanov 1 AZERBAYCAN 1. Tur 0:00  
1994 1. Nazım Canca Uluslararası Ümitler Judo Turnuvası ( 71 E yok ) TÜRKİYE 55 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
82 Faik YILDIRIM 1 Veli KISA TÜRKİYE 3.lük Müsabakası 0:00  
83 Faik YILDIRIM 1 Tarlan Mustafaev AZERBAYCAN 1. Repesaj 0:00  
84 Faik YILDIRIM Saugulidze Gela 1 GÜRCİSTAN Çeyrek Final 0:00  
85 Faik YILDIRIM 1 Nejat Sultanov AZERBAYCAN 1. Tur 0:00  
86 Veli KISA Giviasvili Temuzi 1 GÜRCİSTAN Yarı Final 0:00  
87 Veli KISA 1 Aziz Yusufof AZERBAYCAN Çeyrek Final 0:00  
88 Sezer HUYSUZ Saugulidze Gela 1 GÜRCİSTAN 3.lük Müsabakası 0:00  
89 Sezer HUYSUZ 1 Aziz Yusufof AZERBAYCAN 1. Repesaj 0:00  
90 Sezer HUYSUZ Giviasvili Temuzi 1 GÜRCİSTAN Çeyrek Final 0:00  
91 Sezer HUYSUZ 1 Nizar İsmail SURİYE ARAP CUMHURİYETİ 1. Tur 0:00  
92 Nihat SARITAŞ Tarlan Mustafaev 1 AZERBAYCAN 1. Repesaj 0:00  
93 Nihat SARITAŞ Sergey kusnarenko 1 RUSYA 1. Tur 0:00  
1994 1. Nazım Canca Uluslararası Ümitler Judo Turnuvası ( 71 E yok ) TÜRKİYE 60 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
94 Hasan Gazi ÇOYMAK 1 Zautasvili Viko GÜRCİSTAN 3.lük Müsabakası 0:00  
95 Hasan Gazi ÇOYMAK Kazbek 1 RUSYA Yarı Final 0:00  
96 Hasan Gazi ÇOYMAK 1 Anaz Aliev AZERBAYCAN Çeyrek Final 0:00  
97 Hakan BAYRAK Zautasvili Viko 1 GÜRCİSTAN 1. Repesaj 0:00  
98 Hakan BAYRAK Yaser Alayabi 1 SURİYE ARAP CUMHURİYETİ Çeyrek Final 0:00  
99 Abdülhakim KAYMAZ Zautasvili Viko 1 GÜRCİSTAN 1. Repesaj 0:00  
100 Abdülhakim KAYMAZ İgor. 1 RUSYA 1. Tur 0:00  
101 Serdar ALEMDAR Vadizasvili Gorgi 1 GÜRCİSTAN 1. Repesaj 0:00  
102 Serdar ALEMDAR Kazbek 1 RUSYA 1. Tur 0:00  
1994 1. Nazım Canca Uluslararası Ümitler Judo Turnuvası ( 71 E yok ) TÜRKİYE 65 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
103 Abdullah YALDIZ Eduvard 1 RUSYA Final 0:00  
104 Abdullah YALDIZ 1 Khalet Akratip SURİYE ARAP CUMHURİYETİ Yarı Final 0:00  
105 Abdullah YALDIZ 1 Seimos Sefaov AZERBAYCAN Çeyrek Final 0:00  
106 Cengiz AKDEMİR 1 Khalet Akratip SURİYE ARAP CUMHURİYETİ 3.lük Müsabakası 0:00  
107 Cengiz AKDEMİR 1 Serkan TÜRKER TÜRKİYE 1. Repesaj 0:00  
108 Cengiz AKDEMİR Eduvard 1 RUSYA Çeyrek Final 0:00  
109 Serkan TÜRKER Sulkaviski 1 GÜRCİSTAN Çeyrek Final 0:00  
110 Levent EREKİNCİ Seimos Sefaov 1 AZERBAYCAN 1. Repesaj 0:00  
111 Levent EREKİNCİ Khalet Akratip 1 SURİYE ARAP CUMHURİYETİ Çeyrek Final 0:00  
1994 1. Nazım Canca Uluslararası Ümitler Judo Turnuvası ( 71 E yok ) TÜRKİYE +90 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
112 Serkan TUTAR 1 Hasmen Jezair SURİYE ARAP CUMHURİYETİ 3.lük Müsabakası 0:00  
113 Serkan TUTAR Tamerland 1 RUSYA Pul 3 0:00  
114 Serkan TUTAR Jekminadze Vaso 1 GÜRCİSTAN Pul 2 0:00  
115 Bilal GENÇ Jekminadze Vaso 1 GÜRCİSTAN Pul 4 0:00  
116 Bilal GENÇ Hasmen Jezair 1 SURİYE ARAP CUMHURİYETİ Pul 3 0:00  
117 Bilal GENÇ Tamerland 1 RUSYA Pul 2 0:00  
118 Bilal GENÇ 1 Serkan TUTAR TÜRKİYE Pul 1 0:00