Yılı Kategori Turnuva Adı Ülke Sporcu Sayısı Müsabaka Sayısı Win Lost %
1998 Büyükler Karadeniz Oyunları TÜRKİYE 25 59 36 23 61
Turnuva Sayısı Müsabaka Sayısı Win Ort Kaz. Süresi Lost Ort.Kay.Süresi %
2 59 36 00:30 23 00:45 61


Sıra No Sporcu Adı İli Kategori Siklet Madalya
1 Ebru AKTAN ZONGULDAK Büyükler 63 Kg Bayan Altın Madalya
2 Gamze SAKIZLIGİL KOCAELİ Büyükler 70 Kg Bayan Altın Madalya
3 Dilek Zarife YILDIRIM İSTANBUL Büyükler 78 Kg Bayan Altın Madalya
4 Emine Nur GÖKDEMİR SAKARYA Büyükler +78 Kg Bayan Altın Madalya
5 Vural KURBANOĞLU İSTANBUL Büyükler 60 Kg Erkek Altın Madalya
6 Hüseyin ÖZKAN İSTANBUL Büyükler 66 Kg Erkek Altın Madalya
7 İrakli UZNADZE İSTANBUL Büyükler 81 Kg Erkek Altın Madalya
8 Selim TATAROĞLU İSTANBUL Büyükler +100 Kg Erkek Altın Madalya
1 Neşe ŞENSOY ORDU Büyükler 48 Kg Bayan Gümüş Madalya
2 Gülşah TANER ADANA Büyükler 52 Kg Bayan Gümüş Madalya
3 Zehra DOĞAN MANİSA Büyükler 57 Kg Bayan Gümüş Madalya
4 Derya TEKİN ADANA Büyükler +78 Kg Bayan Gümüş Madalya
5 Deniz ŞİLLİ TEKİRDAĞ Büyükler 73 Kg Erkek Gümüş Madalya
1 Deniz AKTAŞ ORDU Büyükler 48 Kg Bayan Bronz Madalya
2 Şehriban ERGEL BALIKESİR Büyükler 52 Kg Bayan Bronz Madalya
3 Esra KARA EDİRNE Büyükler 63 Kg Bayan Bronz Madalya
4 Nilgün KERKEZ KOCAELİ Büyükler 78 Kg Bayan Bronz Madalya
5 Bektaş DEMİREL KOCAELİ Büyükler 73 Kg Erkek Bronz Madalya
6 Ali SARIOĞLU KONYA Büyükler 81 Kg Erkek Bronz Madalya
7 Özgür YILMAZ ANKARA Büyükler 90 Kg Erkek Bronz Madalya
8 Bilal GENÇ EDİRNE Büyükler 100 Kg Erkek Bronz Madalya
.............
.............

Maç İstatistiği

1998 KARADENİZ OYUNLARI TÜRKİYE 48 Kg Bayan
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
1 Neşe ŞENSOY MOISE Laura 1 ROMANYA Final 4:00  
2 Deniz AKTAŞ 1 MATE-SHIDO IJF 3.lük Müsabakası 0:00  
3 Deniz AKTAŞ MOISE Laura 1 ROMANYA Pul 2 0:00  
4 Neşe ŞENSOY Deniz AKTAŞ 1 TÜRKİYE Pul 1 4:00  
1998 KARADENİZ OYUNLARI TÜRKİYE 52 Kg Bayan
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
5 Gülşah TANER DINEA IOANA 1 ROMANYA Final 0:00  
6 Şehriban ERGEL 1 Antoanette Sokolova BULGARİSTAN 3.lük Müsabakası 0:00  
7 Gülşah TANER Şehriban ERGEL 1 TÜRKİYE Pul 2 4:00  
8 Şehriban ERGEL DINEA IOANA 1 ROMANYA Pul 1 0:00  
9 Gülşah TANER Antoanette Sokolova 1 BULGARİSTAN Pul 1 0:00  
1998 KARADENİZ OYUNLARI TÜRKİYE 57 Kg Bayan
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
10 Zehra DOĞAN ENACHE Ramona 1 ROMANYA Final 4:00  
11 Zehra DOĞAN 1 RAJEVA Elitza BULGARİSTAN Pul 4 0:00  
12 Zehra DOĞAN Neşe YAZICI 1 TÜRKİYE Pul 3 4:00  
13 Neşe YAZICI RAJEVA Elitza 1 BULGARİSTAN Pul 2 4:00  
14 Neşe YAZICI ENACHE Ramona 1 ROMANYA Pul 1 0:00  
1998 KARADENİZ OYUNLARI TÜRKİYE 63 Kg Bayan
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
15 Ebru AKTAN 1 BORIANA ZABORINA BULGARİSTAN Final 0:00  
16 Esra KARA 1 MATE-SHIDO IJF 3.lük Müsabakası 0:00  
17 Esra KARA BORIANA ZABORINA 1 BULGARİSTAN Pul 2 0:00  
18 Ebru AKTAN 1 Esra KARA TÜRKİYE Pul 1 0:00  
1998 KARADENİZ OYUNLARI TÜRKİYE 70 Kg Bayan
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
19 Gamze SAKIZLIGİL 1 MATE-SHIDO IJF Final 0:00  
1998 KARADENİZ OYUNLARI TÜRKİYE 78 Kg Bayan
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
20 Dilek Zarife YILDIRIM 1 Marıa MITEVA BULGARİSTAN Final 0:00  
21 Nilgün KERKEZ 1 Asia Ashimova BULGARİSTAN 3.lük Müsabakası 0:00  
22 Nilgün KERKEZ Marıa MITEVA 1 BULGARİSTAN Pul 2 0:00  
23 Dilek Zarife YILDIRIM 1 Asia Ashimova BULGARİSTAN Pul 2 0:00  
24 Dilek Zarife YILDIRIM 1 Nilgün KERKEZ TÜRKİYE Pul 1 0:00  
1998 KARADENİZ OYUNLARI TÜRKİYE +78 Kg Bayan
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
25 Emine Nur GÖKDEMİR 1 Derya TEKİN TÜRKİYE Final 0:00  
1998 KARADENİZ OYUNLARI TÜRKİYE 60 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
26 Vural KURBANOĞLU 1 KHERGIANI Nestor GÜRCİSTAN Final 0:00  
27 Vural KURBANOĞLU 1 VELITCHKOV Boris BULGARİSTAN Pul 1 0:00  
1998 KARADENİZ OYUNLARI TÜRKİYE 66 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
28 Hüseyin ÖZKAN 1 Giorgi Vazagashvili GÜRCİSTAN Final 0:00  
29 Hüseyin ÖZKAN 1 MAVROV Stilian BULGARİSTAN Yarı Final 0:00  
30 Hüseyin ÖZKAN 1 STAINOV Bojidar BULGARİSTAN Pul 2 0:00  
31 Hüseyin ÖZKAN 1 MARIAN Mariav BULGARİSTAN Pul 1 0:00  
32 Ercan ÇAKIROĞLU 1 ADEMOV ZULKİAR BULGARİSTAN Pul 3 0:00  
33 Ercan ÇAKIROĞLU MAVROV Stilian 1 BULGARİSTAN Pul 2 0:00  
34 Ercan ÇAKIROĞLU Giorgi Vazagashvili 1 GÜRCİSTAN Pul 1 0:00  
1998 Karadeniz Oyunları TÜRKİYE 73 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
35 Deniz ŞİLLİ MUZASHVİLİ Condo 1 GÜRCİSTAN Final 0:25  
36 Bektaş DEMİREL 1 Licezar LAZAROV BULGARİSTAN 3.lük Müsabakası 0:00  
37 Deniz ŞİLLİ 2 1 Bektaş DEMİREL 1 TÜRKİYE Pul 3 3:20  
38 Bektaş DEMİREL 1 GERGEİ Tamas ROMANYA Pul 2 0:00  
39 Deniz ŞİLLİ 1 Licezar LAZAROV BULGARİSTAN Pul 2 1:55  
40 Bektaş DEMİREL 1 MUZASHVİLİ Condo 1 1 2 GÜRCİSTAN Pul 1 5:00  
41 Deniz ŞİLLİ 1 1 GERGEİ Tamas 1 ROMANYA Pul 1 1:10  
1998 Karadeniz Oyunları TÜRKİYE 81 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
42 İrakli UZNADZE 1 TSİCKİASHVİLİ LEVAN GÜRCİSTAN Final 0:00  
43 Ali SARIOĞLU 1 NIKOLOV GUEORGİ BULGARİSTAN 3.lük Müsabakası 0:00  
44 İrakli UZNADZE 1 Ali SARIOĞLU TÜRKİYE Pul 3 0:00  
45 Ali SARIOĞLU 1 PETROV PLAMEN BULGARİSTAN Pul 2 0:00  
46 İrakli UZNADZE 1 NIKOLOV GUEORGİ BULGARİSTAN Pul 2 0:00  
47 Ali SARIOĞLU TSİCKİASHVİLİ LEVAN 1 GÜRCİSTAN Pul 1 0:00  
48 İrakli UZNADZE 1 PETROV PLAMEN BULGARİSTAN Pul 1 0:00  
1998 Karadeniz Oyunları TÜRKİYE 90 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
49 Özgür YILMAZ 1 Önder KARAKOÇ TÜRKİYE 3.lük Müsabakası 0:00  
50 Önder KARAKOÇ GUGAVA Giorgi 1 GÜRCİSTAN Pul 2 0:00  
51 Özgür YILMAZ Adrian Croitoru 1 ROMANYA Pul 2 0:00  
52 Önder KARAKOÇ Adrian Croitoru 1 ROMANYA Pul 1 0:00  
53 Özgür YILMAZ GUGAVA Giorgi 1 GÜRCİSTAN Pul 1 0:00  
1998 Karadeniz Oyunları TÜRKİYE 100 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
54 Bilal GENÇ 1 Gürhan UZUN TÜRKİYE 3.lük Müsabakası 0:00  
55 Gürhan UZUN Iveri Jikurauli 1 GÜRCİSTAN Pul 2 0:00  
56 Bilal GENÇ Florıcou FILIP 1 ROMANYA Pul 2 0:00  
57 Gürhan UZUN Florıcou FILIP 1 ROMANYA Pul 1 0:00  
58 Bilal GENÇ Iveri Jikurauli 1 GÜRCİSTAN Pul 1 0:00  
1998 Karadeniz Oyunları TÜRKİYE +100 Kg Erkek
S.No Sporcu I W Y S DH Sporcu I W Y S DH Rakip Ülke Fisktür Süre GS
59 Selim TATAROĞLU 1 Ramaz Chochishvili GÜRCİSTAN Final 0:00